|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stone lampe
25.7.2013 10:36:31   
Peace*
Treba mi lampa za Lukin pisaći sto.
Čačkam po Idei, i nisam pametna. Naime, ne razumem se, koliko treba da bude jaka?

Gledala sam ovo:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00151862/

Halogén izzó G4 12V Max 20W
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Stone lampe
25.7.2013 10:44:47   
Peace*
Ili ovo: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/70119802/#/70119802 ?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Stone lampe
25.7.2013 10:48:12   
Peace*
Ova mi se ustvari možda najviše sviđa, i čini mi se da je jača?

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/70158539/

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Stone lampe
26.11.2013 12:20:19   
vikiveki
Ja sam Viktoriji kupila stonu lampu za radni sto kad je krenula u 1 razred,i dan danas joj služi,slična je ovoj što je Peace zadnju postavila.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Stone lampe
26.11.2013 13:37:24   
Ivanka 75
Tasho, mi imamo nekoliko tih stonih lampi i od svih najprakticnija za rad je zglobna koju mozes da spustis da svetlost ne smeta kada se sedi za stolom.
Ne bi bilo lose da mozes da ih probas priliko kupovine da vidis kako bacaju svetlost.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Stone lampe
26.11.2013 15:10:32   
Peace*
Do kraja smo utrčali u Halogen i kupili jedinu stonu koju su imali. Tj, imali su neke sa kruškastim tim gornjim delom, al ja te ne volim, peče k''o sam đavo.
Valjda ćete videti na slici:

user posted image

Zadovoljna sam, lepo baca svetlo. Naime, kratak nam j kabel, pa ne mogu da je stavim s leva, pa mi odgovara što mogu da je nakrivim i da ruka ne pravi senku.

< Poruku je uredio Peace* -- 26.11.2013 15:11:36 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Stone lampe
26.11.2013 15:14:55   
Didy
Tašo, nije dobro ni da je jaka stona lampa, jer onda dete ima prevelik odsjaj od papira. U principu ta stona i ne treba da bude jaka jer ti je tik iznad onoga što čitaš. To se gleda da li je jako svetlo na plafonu ako ti je ono jedini izvor čitanja u sobi.
A kakve su sijalice? Mm kaže da halogensko svetlo nije dobro za oči, ima neku neprirodnu belu boju i kad smo birali i lampe i reflektore i plafonjere (baš u Halogenu smo i mi uzimaliuser posted image ), nije mi dao ni da pogledam te halogenske.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Stone lampe
26.11.2013 15:19:26   
Peace*
Ti stvarno misliš da ja znam kakva je sijalica unutra? user posted image Baš ću pogledati danas.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Stone lampe
26.11.2013 15:19:34   
vikiveki
I naša stona lampa može da se podešava tako da je super a ja mislim da nije halogenska jer ima ono normalno žuto svetlo, nije ono belo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Stone lampe
26.11.2013 15:27:38   
Didy

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ti stvarno misliš da ja znam kakva je sijalica unutra? user posted image Baš ću pogledati danas.


user posted image

Halogenske su one malene, spejsi, bele boje. Meni liče na prepolovljenu disko kuglu u kojoj je malena sijalica.user posted image

E, da, setila sam se da imam halogenke ugrađene u kuhinju na donjoj strani kuhinjskih elemenata i to sam tražila da nam stavi čovek koji nam je pravio kuhinju po meri. Mm nije ni znao, a nije mu bilo pravo kad je video.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Stone lampe
26.11.2013 15:29:32   
Peace*
Znam šta su halogenke samo ne znam šta je u lampi. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Stone lampe
26.11.2013 17:24:47   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Peace*

Do kraja smo utrčali u Halogen i kupili jedinu stonu koju su imali. Tj, imali su neke sa kruškastim tim gornjim delom, al ja te ne volim, peče k''o sam đavo.
Valjda ćete videti na slici:

user posted image

Zadovoljna sam, lepo baca svetlo. Naime, kratak nam j kabel, pa ne mogu da je stavim s leva, pa mi odgovara što mogu da je nakrivim i da ruka ne pravi senku.



imam istu ovu, samo sivu, kupili mi moji jos dok sam ja isla u osnovnu, i dalje radi user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Stone lampe
27.11.2013 1:18:22   
jovana jojo
Ja planiram da mojo devojčici uskoro kupim jednu kao ova gore,pa da ima sve za sto

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Stone lampe
29.11.2013 7:17:03   
hanka
E ovo je bas beze.Trazim vec mesec dana stonu lampu za jednu malu komsinicu koja je posla u prvi razred kao poklon za rodjendan.I sta sam nasla?Veliko nista,ili su bas decije ili klasicne za odrasle.Mislila sam da kupim neku da zavrsi posao dok ne podje u 5 razred jer su onda klinci kao malo ozbiljniji.
Jedino sam nasla ovako nesto user posted image
,s tim da ne znam koliko osvetljava i da li je za pisanje-ucenje user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Stone lampe
29.11.2013 9:00:09   
Peace*
Jao baš je super!

Verujem da osvetljava dovoljno. Široka je. I okrenuta ka stolu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Stone lampe
9.3.2015 21:27:06   
mila83
Ja sam vec pocela da gledam stonu lampu za mog buduceg prvacica.Ima li neko predlog?Vidim da se dugo nije pisalo na ovu temu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Stone lampe
9.3.2015 21:30:30   
veselicaa
Ima ih u svim vecim knjizarama i prodavnicama igracaka.Mi smo kupili odavno jednu jos kada je A.bila u predskolskom,samo znam da muz kupuje neku posebnu sijalicu koja ide na tu lampu,dobra je za vid valjda.Mada A.retko kada pise domaci uvece pa je i ne koristi skoro.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Stone lampe
9.3.2015 21:32:48   
mila83
Obisla sam neke radnje,onako usput.Ne znam na cega da obratim paznju.To ce izgleda tata da obavi umesto mene user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Stone lampe
10.3.2015 9:33:10   
Bibilib
U knjizari sam videla dosta lepih decijih lampi....user posted image user posted image user posted image za cenu nisam pitala ali ne verujem da su ispod 1000 din.

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Stone lampe
10.3.2015 10:16:26   
mila83
Pa da , i to minimalno !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Stone lampe
10.3.2015 12:49:12   
veselicaa
Mi smo je platili 35 e.Ali ponavljam najvaznija je ta sijalica koja ide na lampu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Stone lampe
29.4.2017 19:02:03   
Sanjica26 RR
Mi gledamo i stonu lampu za prvacica. Nesto se i razmisljam da li ce to stvarno da bude pptrebno. Ne planiramo da dete radi nocu
Jedino kasnije. Jel ste vi gledali neku lampu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Stone lampe
29.4.2017 19:25:46   
Anck Su Nmaun
Pa nece sigurno nocu ali ima dana pogotovo zimskih da je onako mracno. Ja sam vec razmisljala.police za knjige da ubacim pa bih onda mozda one sto se kace da ne zauzuma mesto na stolu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.4.2017 19:27:54 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Stone lampe
29.4.2017 19:34:14   
choopa choops
Mi imamo, ali onu neku obicnu sto se kaci za police...Sta znam, mozda je koristila dva tri puta za ove tri godine.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Stone lampe
29.4.2017 22:06:31   
Anck Su Nmaun
E pa to te sto se kace za policu il nesto. Ja se ne secam ni da sam kao djak radni sto koristila user posted image uvek sam domaci radila u dnevnoj sobi user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here