|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tapete za dečiju sobu
23.11.2008 14:49:17   
Anoniman
Kada samo sređivali dečiju sobu hteli smo da je krečimo kao i ostatak stana, međutim, soba ima dva spoljna zida, pa je bila dosta hladna. Kupili smo izolaciju za jedan zid (na drugom spoljnom je prozor i radijator), i zalepili je, međutim, piše da se na nju lepe lake papirnate tapete i da se ne preporučuje da se kreči. Onda smo muž i ja odlučili da ćemo na taj zid da zalepimo tapete. Iskreno, ja sam mislila da nađem tapete koje su iste boje kao zid. Pošla sam u prodavnicu tapeta, Luka je naravno išao sa mnom, ušli smo a on je sa vrata rekao AV AV. Osvrnula sam se, videla da pravih kerova nema, i onda sam shvatila da on gleda dečije tapete. AV AV, i AV AV. Oči su mi ispale dok nisam našla tapetu na koju misli. Pošto se i meni dopala. pomislila sam "Pa to će ipak biti njegova soba, zašto da ne kupim tapete koje se njemu sviđaju?". Tako je moje dete sa godinu i par meseci samo izabralo tapete za svoju sobu.

Evo tapeta:

user posted image

Pošto su tapete šarene, tepih i zavesu sam uzela jednobojne, bež.

Drugarica moja je iscrtala zidve dečije sobe likovima junaka iz crtaća (pošto lepo crta, ima dara), mnogo lepo izgleda.

Kako ste vi rešile zidove dečijih soba?

ps. Tek sada vidim da sam malo nakrivo slikala... user posted image  Na zidu su ravne...

< Poruku je uredio Tasha -- 23.11.2008 14:50:32 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tapete za dečiju sobu
25.12.2008 2:03:14   
stella
Mi nazalost nemamo djeciju sobicu za sada.Hana sapva u nasoj spavacoj u kreveticu,a u dnevnoj ima igraonu  u cosku i igracke okolo(cosak izmedju trosjeda i dvosjeda.)
A kada se preselimo,uredicemo,imamo dosta zamisli a i jos vremena da jos mislimo.user posted image
Simpaticno je,a najvaznije je da se Luki svidja.
Jako mi se svidjela sobica od clanice Lulu sa .ba,ma istopila sam se gledajuci,ormaric u obliku cvijeta,kaze napravljen od rigipsa,store i baldahin u tonu.ma super.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tapete za dečiju sobu
17.2.2009 9:50:15   
Anoniman
Da dignemo malo temu.... Vidim priča se o krečenju... ovo mi je nekako povezano... user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tapete za dečiju sobu
27.8.2009 15:43:07   
Tviti
Mi smo sobicu naših ćerkica obojili u nežno plavo a a uz plafon,po celoj dužini su žute vile i neke linijice...user posted image Nisam u mogućnosti da slikam....user posted image a tako su slatke.......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.5.2011 19:20:51   
Anck Su Nmaun
Ihh ja se taman obradovah temi kad ovde niko nije pisao.... user posted image

Inace ovih dana je stan u fazi krecenja, pa razmisljajm sta i kako da uredim u decijoj sobi.
Htela sam jedan zid ili da oslikam ili da nadjem veeeliku tapetu sa nekim diznijevim junacima il slicno za jedan zid, da li neko zna ima li to negde da se kupi???

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.5.2011 19:21:55 >

(odgovor članu Tviti)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.5.2011 19:24:17   
isidora88
ima u kralja petra prodavnica gde ima decijih tapeta user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.5.2011 20:15:26   
Anck Su Nmaun
Bilo bi naj lepse da je to izjedna ali nije lose ni ovako nesto...

user posted image

user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tapete za dečiju sobu
15.5.2011 20:20:02   
isidora88
ja sam videla par onako u rolni su bile,nisam zagledala da li ima jos nekih vrsta,ima i jedna prodavnica na bulevaru oslobodjenja preko puta kafica pub ako znas gde je,tamo ima svegauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 15:02:24   
Jele
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja sam videla par onako u rolni su bile,nisam zagledala da li ima jos nekih vrsta,ima i jedna prodavnica na bulevaru oslobodjenja preko puta kafica pub ako znas gde je,tamo ima svegauser posted image


Mi smo tamo kupili naše...

user posted image


< Poruku je uredio Jele -- 18.5.2011 15:06:16 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 15:16:04   
Anoniman
Anuk, a što ne probate da naslikate sami?
Moja mama je oslikala sve zidove Dečjeg odeljenja u našem seoskom Domu zdravlja, baš je velikih dimenzija sve i kaže da nije teško toliko user posted image

Evo kako izgleda jedan mali deo :

user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 15:37:54   
Mala Loojka
Zna li neko gde ima da se kupe Vini Pu tapete???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 16:12:44   
Anck Su Nmaun
Buba MIiro... mozda da imam toliko slobodnog vremena jerimam smisla za crtanje ....ali da smo mozda useljavali kad sam cekala prvo dete, sad jedva nadjem vremena i da jedem user posted image

Nasla sam u Zemunu Fototapete Savrsene su bas kakve sam zelela ali...15e 1 metar kvadratni user posted image za moj zid bi izaslo oko 100 -120 e malo mi je skupo...

probacu jos nesto da nadjem al ako ne na kraju cu uzeti....evo ovako nesto npr.

user posted image

Ali sam htela i ovako nesto za nasu spavacu s tim sto je nasa spavaca plava .... to su mislim stikeri....gde njih da nadjem? Mislim na ovako neke cvetove ili slicno...

user posted image




(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 16:15:52   
Ana RR
Anck, vidi OVDE.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 16:16:12   
Anoniman
Anuk, ove nalepnice u obliku cvetova sam viđala u "Hobi kutku" u Novom Sadu, ovde u hadži Ruvimovoj, prelepih ih je bilo. I u Merkuru. U Hobiju su bile jeftine, a ne znam u Merkuru koliko su, ali ih ima sigurno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 16:17:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Anck, vidi OVDE.


Wow, ovo je extra !

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 16:25:14   
Ana RR
Prelepe su, već imam ideje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 16:54:05   
mati
Anck , a da probas sa stikerima. Ja sam to super odradila, napravila sam citavu pricu na zidu, sa avionima , oblacima i zvezdama i jos sijaju u mraku. A imam i zivotinjice izlepljene, mickey mouse-a, jer je Mata njim odusevljen. Stavicu slike sutra pa ces videti.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tapete za dečiju sobu
18.5.2011 18:55:25   
Anck Su Nmaun
Obavezno postavi user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tapete za dečiju sobu
19.5.2011 10:51:41   
Jele
Anck, imaš jako lepih stikera u toj radnji sa tapetama na Buluvaru, tu gde se seče sa Maxima Gorkog.. Ja sam sestri uzela neke u obliku drveta, a ona ima još neke cvetne. sušper izgledaju. Što se tiče tih velikih tankih stikera, zid mora da je ravan, tj podloga glatka. Mi imamo neki grbav, tako je rađen, pa nismo mogli da ih stavimo... A imaš tamo i dečije preterane kao gumirane stikere, malo su skuplji ali su lepi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tapete za dečiju sobu
19.5.2011 13:08:33   
lanajelena
Anck pogledaj mog prijatelja na fb samolepljive dekoracije prelepih stvari ima i ja cu ovih dana da porucujem user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 14:42:56   
isidora88
gde u NS ima da se kupe nalepnice winnie pooh a da nisu skupe? ja sam videla u toj prodavnici na bulevaru( kupila sam borduru isto winnie i predivna je) ali je 3700 din,to mi je preskupo(ima u pakovanju par nalepnica asli su jako male a ja bih vece)

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 14:44:55   
Ana RR
Isi, imaš u Aksi. KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 14:57:17   
isidora88
hvala ana user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 15:05:08   
moja ciklama
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Moja mama je oslikala sve zidove Dečjeg odeljenja u našem seoskom Domu zdravlja,


A jel tvoja mama crta po zidovima kuća, za noavac?
Prelepo je!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tapete za dečiju sobu
20.5.2011 15:43:43   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Anck pogledaj mog prijatelja na fb samolepljive dekoracije prelepih stvari ima i ja cu ovih dana da porucujem user posted image


E tako nesto sam htela kod nas u spavacu sobu, super su!

ja kako sam krenula sam mojim idejama  na kraju cu izlepiti citavu kucu user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.5.2011 15:45:53 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here