|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Torta sa piskotama
21.5.2010 14:29:47   
Mimče
zene kupila sam veliko pakovanje piskota u nadi da cu napraviti neku vocnu ili bilo koju tortu sa njima i jurim po netu ali nesto ne nalazim zadovoljavajuci recept, a bas sam namislila da bude sa onim kupovnim piskotama.
IMATE LI NEKI DOBAR?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Torta sa piskotama
21.5.2010 14:32:13   
Anoniman
Jedan jedini .. za vek i vekova ... user posted image

Potapaš jedan po jedan piškot u mleko ili sok ređaš ga preko tacne , preko njega puding (ukus po želji), zatim nabacaš voćke koje imaš i na kraju staviš šlag! user posted image
Trebalo bi da odstoji bar 2 sata u frižideru .

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Torta sa piskotama
21.5.2010 14:38:31   
Lu
FANTA TORTA
BRZA VOĆNA TORTA SA PIŠKOTAMA
PIŠKOTA TORTA S VOĆEM

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Torta sa piskotama
21.5.2010 14:45:06   
Mimče
hvala Kali i LUuser posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Torta sa piskotama
21.5.2010 14:53:08   
pepino
Mimce ja znam recept,ali idu 2 velika(dupla) pakovanja piskota i jedno manje,ali ja pravim tako,bude veliki kolac,kao torta,ti mozes manji napraviti,ja cu ti sad napisati kako ja pravim pa ako imas sve to kuci i ako ti nije komplikovano,ovako ja pravim:

-u 1l mlijeka skuvam 4 pudinga od vanilije,kada se to ohladi dodas jedan margarin,secer u prahu (po potrebi,kako volis) otprilike 300 grama ja stavljam,sve to izmutis mikserom(ovo je fil)

Zatim uzmes piskote,umaces ih u mlako mlijeko,redas sloj piskota,pa fil,pa banane isjecene na prutice(mozes i neko drugo voce po zelji),pa opet fil,piskote pa banane,itd...

Kazem ti to su mjere za veliki kolac,kao tortu,ti pravi kako mozes,svi koji su probali kod mene odusevili su se,a lako je da se napravi!user posted image

I da dodam odozgo ukrasim slagom....


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Torta sa piskotama
21.5.2010 14:53:20   
Mivica
-Četiri manja pakovanja piškota
-2 palake
-250g šećera u prahu
-banane (mada može voće po želji)
-300g šlag pene (ja stavim 500 user posted image ).

Dva manja pakovanja piškota poređati na tacnu (poslužavnik) u dva reda. Piškote potapati u mleko. Viljuškom umutiti smesu od pavlaka i prah šećera i jednom polovinom premazati piškote. Zatim prekriti kolutićima banana, pa šlagom (malo manje od polovine količine šlaga). Sve to ponoviti sa ostatkom materijala, a na kraju čitavu tortu prekriti šlagom i ukrasiti po želji.

Brzo i jednostavno, pravim je kad god stignem i svi je volimo. user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here