|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U podne za decu - Martovski koncert
12.3.2013 13:28:04   
U podne za decu
Ovaj program osmišljen je kao retka prilika u Srbiji da se klasična muzika približi najmlađima – od 0 pa do nekoliko stotina meseci. Više o samom događaju i repertoaru pročitajte u opisu stranice.

Martovski, četvrti po redu, koncert U podne za decu održaće se 24.03.2013. u velikoj sali Doma omladine, tačno u podne. Ovaj program osmišljen je kao retka prilika u Srbiji da se klasična muzika približi publici od 0 pa do nekoliko stotina meseci. Nastupi mladih muzičara sastavni su deo predstave za decu, prilagođene za najmlađe. Ovoga puta naši junaci imaju zadatak da pomognu Duhu Proleća da ga ne bi Upravni i nadzorni odbor godišnjih doba vratili natrag u zimu.

Ulaznice za koncert 24.03. su donacija humanitarnoj akciji Fonda B92 pod nazivom „Bitka za porodilišta“, čiji je cilj snabdevanje porodilišta i zdravstvenih ustanova u Srbiji medicinskom opremom, koja je pokrenuta 1. jula 2012. godine i predstavlja nastavak kampanje „Bitke za bebe”. Cilj akcije je nabavka CTG aparata za porodilište u Višegradskoj ulici u Beogradu. Praćenjem rada bebinog srčanog mišića tokom perioda kasne trudnoće i prilikom porođaja, CTG aparati daju uvid u podatke koji su od vitalnog značaja za pravovremeno uočavanje eventualnih zdravstvenih rizika i otklanjanje opasnosti po bebino zdravlje. Cena jednog CTG aparata je oko 2.000 evra.

Novac možete uplatiti na račun: 340-36233-65, Erste Banka ad, Bulevar oslobođenja, 21 000 Novi Sad, za Fond B92, poziv na br: 24 -03-2013 i poneti uplatnicu koju ćete zameniti za zahvalnicu ili donirati novac svako dana od 18-20h od 20. do 23. marta u Domu omladine Beograda (ulaz iz Makedonske), ili na sam dan koncerta. Takođe, posetioci događaja moći će da doprinesu akciji novčanim donacijama ili kupovinom „borbene opreme“ – promotivnih suvenira Bitke za porodilišta i dva sata ranije na sam dan koncerta

Prateći program Prolećnog koncerta “U podne za decu” je dečija arhitektonska radionica “Kolažiranje grada; kanapi i karton”, jedan u nizu projekata Kompozicija – mala škola arhitekture. Sat vremena pre početka koncerta, u holu ispred Velike sale, naša najmlađa publika biće u prilici da na jedan kreativan način, uz pomoć kanapa i kartona, napravi svoje prve korake u svet arhitekture. Autori radionica Kompozicija – mala škola arhitekture su Milica Apostolović i Marija Brđović, masteri arhitekture.
U predstavi igraju polaznici dramskog studija Creative Potential-Talenat, dok će kompozicije Ravina, fon Vebera i Huka u susret proleću izvoditi učenici MŠ Mokranjac.
U realizaciji ove predstave učestvovaće i najmlađi članovi plesne grupe „Erin's Fiddle“, trupe irskog plesa koja nekoliko godina unazad ovaja prestižne nagrade na međunarodnim takmičenjima.

Koncerte/predstave U podne za decu organizuje Motiv Art u saradnji sa MŠ Mokranjac i Domom omladine Beograda.

Informacije i rezervacije na +38163 74 098 12
e-mail adresa: upodnezadecubg@gmail.com
Direktna veza do poruke: 1
   RE: U podne za decu - Martovski koncert
14.3.2013 7:15:49   
Verolina
Pa ovo je divno. Nadam se da ce se mame odvazitiuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu U podne za decu)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here