|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:26:28   
Verus
Pcelice evo teme, nisam znala kako drugacije da je nazovem??
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:27:43   
Anoniman
Jeeeeeeeeeeee... ma mislila sam temu da i vi mozete da pricate kako je bilo,jer je bilo frke i tako to...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:27:53   
eugenija
Eugenija je u upitnicimauser posted image

Ko se venčava?

Pčelice?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:35:49   
Anoniman
MI!!!user posted image user posted image user posted image
Odlucili smo da zivimo zajedno,sutra idemo kod njega u selo za pocetak i tako...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:38:23   
eugenija
Ma, čestitaaaam ondaaaa user posted image user posted image

user posted image




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:40:20   
Anoniman
Pa hvala,ne bih da izbaksuziram nesto (pu pu)...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:40:41   
Michaela

Pčelice, čestitam, sve najbolje!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:40:42   
Verus
pcelice moja situacija je bila drugacija...mi smo se odselili na drugi kraj sveta, pa je mojima bilo drago da nisam sama u tudjini.  Onda smo se ovde vencali u sudu, i nasima bila tuga sto je to tako proslo, pa smo pravili svadbu u NS....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:42:38   
Verus
moja kuma uvek ima problema sa roditeljima...nijedan momak nije bio dovoljno dobar.  Evo je ima 30 godina, verila se pre mesec i vise, i jos nije rekla roditeljima, ne sme sirota....to mi je glupo.  Mislim, nece uvek sve svima odgovarati, ali dok god je momak/devojka ok, onda je glupo praviti probleme.  Druga je stvar da si otisla sa nekim narkomanom, koji te tuce svaki dan....ne vidim zasto bi bilo problema..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:42:42   
Anoniman
Pa fino onda...
Ma nama ce da kukaju kako smo mladi i kako nista nismo prosli i ...
Nece biti nikakvih problema valjda ali za pocetak cudno im je!
Poceli smo rano da upoznajemo familiju i svi se navikli na njega i ja njegove upoznala i sve je fino ali eto odjednom...


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 5.4.2009 21:46:30 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:51:12   
Verus
Ja sam sa mm od svoje 14 godine.  Vencali smo se tek sa mojih 25 njegovih 27, a pre toga smo ziveli zajedno 6 godina.  Tako da uvek mozete ziveti zajedno, pa se vencati kada bude prilike, para itd.  Najbitnij je da se volite, bar ja to tako gledam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 21:58:02   
sneza24
Ja i mm smo odlucili da zelimo da zivimo zajedno i rekli smo mojima i njegovima i nije bilo nikakvih problema.Onda smo mi napravili neku malu veridbu i presla sam da zivim kod njega.Jos tada smo se odlucili da ce svadba biti na prolece.I tako pravimo svadbu 25. aprila.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 23:33:55   
Sneža
Mi smo to po kratkom postupku,on pita ma oš ti mene,ja rekoh ma bolan hoću,nego šta ću,otišli samo sa kumovima,registrovali se,došli kući ponapijali se kao majke,a ujutru ajoj,shvatih nema mi nazad šta je tu jeuser posted image .

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 23:37:16   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: Sneža

Mi smo to po kratkom postupku,on pita ma oš ti mene,ja rekoh ma bolan hoću,nego šta ću,otišli samo sa kumovima,registrovali se,došli kući ponapijali se kao majke,a ujutru ajoj,shvatih nema mi nazad šta je tu jeuser posted image .

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 23:39:14   
Verus
Ja nikada nisam sanjala o svadbi, ama bas nikada. MOji mama i tata se vencali kada sam ja bila stara 9 godina, a pre toga su bili zajedno 16 godina!  Tako da sam uvek odgajana da je bitno da se ljudi vole i slazu, sve drugo manje vise.  ALi ne znam zasto, uvek sam htela da budem zaprosena!  Tako sam to romanticno zamisljala i sanjarila, i onda smo i mm i ja tako, jel os' oscu bolan i eto, ni to se nije desilo (prosidba).  Ali je svadba bila mala i lepa, bas po mom ukusu, fino i elegantno, veselo....sada mi je drago, pa nek ima slika da deca jedan dan gledaju kako smo bili mladi i lepi user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 23:39:50   
Ptičica
Moj muž i ja smo odlučili da se venčamo posle mesec i po dana veze + 1 dan više poznanstva! user posted image  user posted image   Uživamo i super nam je i volimo se najviše u svetu i svemiru!!! Pre njega sam imala dve duuuuuuuuuuuge veze, a on jednu od 7 god. i mućak!
Ne postoje pravila!!!
Pčelice, čestitam i puno meda da teče iz vaše košnice!!!! To vam Ptičica želi!!!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 23:41:08   
Sneža
Šalim se,nismo hteli svadbu,ali sada razmišljamo da za deset godina braka,napravimo neko slavlje,a treba i u crkvi da se venčamo,pa ćemo spojiti lepo i korisno.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 23:44:38   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Moj muž i ja smo odlučili da se venčamo posle mesec i po dana veze + 1 dan više poznanstva!



user posted image Svaka čast!!!!!!!!!!!!!!!! Izuzetno cenim & poštujem!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vencacemo se!!!
5.4.2009 23:49:37   
Verus
od mog prijatelja se mama i tata vencali 2 nedelje posto su se upoznali. Eno ih i dana danas zajedno!  Valjda znas da je to to kada upoznas pravu osobu?  Moja poenta je bila da ne moras biti vencan da bi bio srecan, i da nije to toliko bitno ako si onim koga volis i ako ste srecni, ne znam jel make sense? user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vencacemo se!!!
6.4.2009 0:04:20   
Ptičica
Tako je, Verus!!! Slažem se sa tobom potpuno!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 19:41:58   
Anoniman
Joj hvala na cestitkama ali mi malo usporili sa planovima!
Ono sto smo planirali nije ispalo kako treba,njegovi su mu rekli kao: "Ti si znaci izabrao saputnicu",moja tetka mi kaze:"Maki mlada si nemoj jos",mama nista,baba i deda:" Ako se volite ne slusajte nikog nego se uzimajte" i moj tata:"pa mladi ste razmislite dobro,zivot je pred vama"...
a niko od njih ne zna da mi bebu pokusavamo u najvece!
Cekacemo jos malo ali svi znaju na cemu smo,planiramo i 48h svadbu da zovemo i da parice skupimo da se malo odvojimo i odomacimo...ma videcemo ja ne znam sta cemo pre al nam nista ne ide za sada!


(odgovor članu Ptičica)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 19:56:03   
sneza24
Pcelice bas mi zao sto ste usporili sa planovima.Ali ako se stvarno volite i ako je to ono pravo ne slusajte nikog.Ipak ce biti onako kako vas dvoje odlucite ma sta drugi rekli ili mislili.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 20:49:06   
NadaR
Cestitam i zelim sve najljepseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 21:00:04   
Lilly*
Pcelice, samo vi slusajte svoja srca, a stariji se uvek brinu, to im je valjda posao, pa nece te se vencati kada budete stari user posted image  karikiram malo..
Mm i ja smo ziveli 2 god zajedno i planirali na prolece da se vencamo, ali je sin imao druge planove user posted image  pa se pojavio u mom stomaku u jesen, tako da smo svadbu ipak napravili ranije. A sada kada razmislim o tome, i bolje je tako, onako bih se samo nervirala do proleca kako cemo, sta cemo, kako ce to sve ispasti, ovako je ispalo najbolje moguce user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vencacemo se!!!
10.4.2009 21:16:35   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja i mm smo odlucili da zelimo da zivimo zajedno i rekli smo mojima i njegovima i nije bilo nikakvih problema.Onda smo mi napravili neku malu veridbu i presla sam da zivim kod njega.Jos tada smo se odlucili da ce svadba biti na prolece.I tako pravimo svadbu 25. aprila.


hahaahaha, ja sam tad u Somboru ili NS :))))


(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here