|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Višestruki orgazam
12.1.2009 9:33:36   
Anoniman
 

О вишеструком оргазму испредају се многе приче и митови; по филмовима можете видети жене како вриште док доживљавају многоструке оргазме, трзају се као да имају епилептични напад, кревет се, наравно, тресе (ако намештај уопште "преживи")... Наравно да нико разуман и с иоле сексуалног искуства не очекује да то заиста тако изгледа, али ако никада нисте доживели вишеструки оргазам, може се десити да се тужно и/или незадовољно запитате: "А ја?". Упитате се а зашто ви не доживљавате вишеструке оргазме. Није да вам је сексуални живот лош, али, ето, волели бисте да и то доживите. Тако се јаве питања.
Да ли је кривица до вас? Да ли ви нешто погрешно радите? Или је, можда, кривица до вашег партнера - можда он није довољно умешан (могуће је да је и он исто питање поставио себи, ако сте такав филм заједно гледали, а ви никад нисте доживели вишеструки оргазам)? Главно питање је: како да и ви доживите вишеструки оргазам?
За почетак, не би било лоше да знате да уопште нисте усамљене у томе што не доживљавате вишеструке оргазме. Њих не доживљавају све жене; не доживљава их чак ни већина. Оне које их доживљавају кажу да је следећи оргазам слабији од претходног, тако да се тешко може рећи да ваш сексуални живот ужасно пати и ништа не ваља јер још нисте доживеле многоструки оргазам.
У реду, али ви бисте ипак волеле да доживите такво искуство, па да саме просудите колико сте досад пропуштале и да ли сте нешто пропуштале? Оно што је главно да би вам успело јесте да будете потпуно опуштене. Морате волети своје тело и не смете га се стидети; ако вам пажња оде на бригу око тога како изгледате наги, шта ли партнер мисли о вама док водите љубав, или на ишчекивање вишеструког оргазма, није сигурно да ћете уопште моћи да доживите врхунац.
Једном када се будете осећали добро у сопственом телу, моћи ћете и да без стида подстакнете партнера да вам ради оно што вам највише прија, да вам не ради оно што вас удаљава од оргазма и да се потпуно препустите уживању. Онда ћете с временом и ви доћи до тог чувеног искуства вишеструког оргазма.

Izvor: krstarica.com

Šta vi kažete o višestrukom orgazmu? O orgazmu uopšte?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 10:02:06   
Jeca*
Tašo izvini što ti dopunjavam post, ali zbog jednakosti na forumu prevela sam ovaj tekst i na latinicu (iako ja volim ćirilicu i njome se i služim, kao svojim pismom, verujem da mnogi koji posećuju ovaj sajt možda ne znaju ćirilicu, pa...)

O višestrukom orgazmu ispredaju se mnoge priče i mitovi; po filmovima možete videti žene kako vrište dok doživljavaju mnogostruke orgazme, trzaju se kao da imaju epileptični napad, krevet se, naravno, trese (ako nameštaj uopšte "preživi")... Naravno da niko razuman i s iole seksualnog iskustva ne očekuje da to zaista tako izgleda, ali ako nikada niste doživeli višestruki orgazam, može se desiti da se tužno i/ili nezadovoljno zapitate: "A ja?". Upitate se a zašto vi ne doživljavate višestruke orgazme. Nije da vam je seksualni život loš, ali, eto, voleli biste da i to doživite. Tako se jave pitanja.
Da li je krivica do vas? Da li vi nešto pogrešno radite? Ili je, možda, krivica do vašeg partnera - možda on nije dovoljno umešan (moguće je da je i on isto pitanje postavio sebi, ako ste takav film zajedno gledali, a vi nikad niste doživeli višestruki orgazam)? Glavno pitanje je: kako da i vi doživite višestruki orgazam?
Za početak, ne bi bilo loše da znate da uopšte niste usamljene u tome što ne doživljavate višestruke orgazme. Njih ne doživljavaju sve žene; ne doživljava ih čak ni većina. One koje ih doživljavaju kažu da je sledeći orgazam slabiji od prethodnog, tako da se teško može reći da vaš seksualni život užasno pati i ništa ne valja jer još niste doživele mnogostruki orgazam.
U redu, ali vi biste ipak volele da doživite takvo iskustvo, pa da same prosudite koliko ste dosad propuštale i da li ste nešto propuštale? Ono što je glavno da bi vam uspelo jeste da budete potpuno opuštene. Morate voleti svoje telo i ne smete ga se stideti; ako vam pažnja ode na brigu oko toga kako izgledate nagi, šta li partner misli o vama dok vodite ljubav, ili na iščekivanje višestrukog orgazma, nije sigurno da ćete uopšte moći da doživite vrhunac.
Jednom kada se budete osećali dobro u sopstvenom telu, moći ćete i da bez stida podstaknete partnera da vam radi ono što vam najviše prija, da vam ne radi ono što vas udaljava od orgazma i da se potpuno prepustite uživanju. Onda ćete s vremenom i vi doći do tog čuvenog iskustva višestrukog orgazma.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 10:22:49   
Anoniman
user posted image  Nisam primetila da je na ćirilici, ja ga samo kopirala.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 10:25:22   
Jeca*
Ma znam da nisi namerno, zato sam ti se i izvinila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 11:50:02   
Lu
Vau temeuser posted image
na roditeljskom forumuuser posted image
Prvo da se pohvalim...user posted image
ali i da dmah demantujem nešto,ovo što kažu u tekstu da je drugi,treći...sedmi slabiji,nemora da bude istina,mislim kako mogu takvu glupost da napišu,to je očito pisala osoba koja nije doživjela višestruki orgazamuser posted image

P.S. ja sam pročitala na ćirilici pa mi se nije dalo i na latiniciuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
12.1.2009 11:53:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:01:52   
Anoniman
user posted image

Pa lu... user posted image  user posted image user posted image user posted image

Eto, meni se to ne dešava (višestruki). user posted image


< Poruku je uredio Tasha -- 12.1.2009 12:03:04 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
12.1.2009 12:03:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:05:18   
Anoniman
user posted image  Kada sam potvrdila poruku sam shvatila da će biti krivo shvaćeno, pa sam dopisala pojašnjenje, samo mi je net od jutros toooooooooliko spor, da eto... u međuvremenu si uspela da postaviš to grozno pitanje! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
12.1.2009 12:06:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:09:08   
Lu
E pa Tasha nije se ni meni već dugo desio i dali će više pitam seuser posted image
To je bilo dok smo bili mlađi i imali cijeli dan za sebe,ipak za to treba vremena da se napravi pravi ugođaj.
ALI tako je kod mene,možda gagi netreba toliko vremenauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:12:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

sorru tasho evo ti pusa


Ma opušteno... ja nisam precizirala.


(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:12:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

ALI tako je kod mene,možda gagi netreba toliko vremenauser posted image


Dakle gagi?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
12.1.2009 12:17:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:25:21   
Lu
Da vidimo jesam dobro razumjela,
svaki drugi odnos ti doživiš višestruki orgazamuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:28:30   
Anoniman
I ja sam tako razumela... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
12.1.2009 12:28:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:31:37   
Lu
Ahaaa...
povlačim one što plješćuuser posted image
ali bolje išta nego ništauser posted image
Pa ti nisi dobro pročitala naslov teme,ajde pročitaj prvi Tashin post,pleaseuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Višestruki orgazam
12.1.2009 12:34:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha


Šta vi kažete o višestrukom orgazmu? O orgazmu uopšte?


Pa tema jeste višestruki orgazam, ali ima i pitanje "o orgazmu uopšte", kako bi se mogle uključiti i one koje ne doživljavaju višestruki.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Višestruki orgazam
18.1.2009 1:29:33   
MERYEN
Meni se ne desava visestrukiuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Višestruki orgazam
12.2.2009 14:31:19   
Samanta
Visestruki orgazam nisam dozivela daaaavnooo.... Ali posto sam u duzoj vezi, bas, bas puno radim na rome da do orgazma sa moje strane dodje. Ne ubijam se nesto, ali volim da kazem sta mi prija, ste ne, volim da cujem sta partner ima da kaze. Sve u svemu, trudim se da o sexu u opste dosta pricam sa partnerom, pri tome do njega ne mora ni da dodje (mada se to retko desi  user posted image  )

Smatram, kada se na sexu ne bi radilo da bi isti zamro za vrlo kratko vreme. Pa zapitajte se kakav ce biti sex posle 30 godina braka? Ni njemu se vise nece svidjati kako sexa a kamoli tebiuser posted image .

Zato na sexu se puno, puno, puno...radi i o sexu prica.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Višestruki orgazam
19.2.2009 0:44:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Samanta

Ni njemu se vise nece svidjati kako sexa a kamoli tebiuser posted image .



user posted image

(odgovor članu Samanta)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Višestruki orgazam
21.3.2009 12:58:09   
eugenija
Biće višestrukih uz Kegelove vežbeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Višestruki orgazam
10.4.2009 11:30:14   
Sneža
Ja nikad nisam doživela višestruki orgazamuser posted image .Pa znala sam ja da nešto sa mnom nije u redu.Mogu samo zamisliti kakav je to fleši vatromet kod srećnica koje ga dožive!Nije fer oću i ja ovouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Višestruki orgazam
10.4.2009 11:33:59   
Lilly*
Snezo, nemoj se opeterecivati da sa tobom nesto nije u redu, mislim da su ipak u manjini zene koje mogu da dozive visestruki orgazam

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here