|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vir, vir :)
16.8.2009 0:27:07   
Anoniman
Jeste li ikada gledali nekoga kako vodi ljubav? Ja se sjecam kao mala, da smo virili jednoj komsinici kroz roletne kako se "igra" sa ljubavnikom. Najsmjesnije je bilo to sto on nikada nije skidao carape, atada su bile pooularne one sportske bijele Adidas carape. Jao koji shaban user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 0:29:23   
eugenija
Hahahha, temeuser posted image

Jesam kao dete isto tako virili kroz prozor komšijama, ali su nas skontali, pa nas sjurili.. Mene posle bilo sramota proći im ispod prozora, pa sam u školu danima išla sporednim putevimauser posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 16.8.2009 0:40:42 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 0:38:07   
dunja RR
kada bolje razmislim nikada nisam nekog drugog( uzivo )videla dok se sexa..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 0:39:33   
dunja RR
ali dok je mm ziveo u studentskom domu cula sam mnoge cice iz doma kroz zidove kako vriste dok to radeuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 0:40:21   
eugenija
IZVORNA PORUKA: dunja

ali dok je mm ziveo u studentskom domu cula sam mnoge cice iz doma kroz zidove kako vriste dok to radeuser posted image


a što vrište zaboga?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 0:41:38   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

ali dok je mm ziveo u studentskom domu cula sam mnoge cice iz doma kroz zidove kako vriste dok to radeuser posted image


svi u domu su znali kako koja vristi pa kada prodju a oni sapucu( citiraju) " JOJ, MAMA"...ili nesto dr.sta god su izgovarale dok se sexajuuser posted image .....

....joj u tim domovima bas nema intime...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 0:43:05   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: dunja

ali dok je mm ziveo u studentskom domu cula sam mnoge cice iz doma kroz zidove kako vriste dok to radeuser posted image


a što vrište zaboga?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image  hm...pa sad...da bi ih  cule komsinice studentkinje- valjda.user posted image ...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 0:52:37   
Nensi*
Nikada nisam videla nikoga uzivo,ali je u stanu pored zivela neka podstanarka koja je urlala dok se sexa da nije moglo da se spava,cak su neke komsije htele da joj zalepe na vrata da u svojim sexualnim igrama bude malo tisa jer ima dece u zgradi...
I sto kaze Eugenija,nije mi jasno sto vriste,kao da ih kolju...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 2:23:57   
vodolija 82
uh,kad sam bila mala otisli smo na selo kod strica i ja sam morala spavati sa njim  i njegovom zenom,koji su tada bili vrlo mladi,u fazonu,djete ce zaspati,sta ono zna,a mene probudilo komesanje i tek cujem strinu:"ooo Radovane,ok mene probode me..."A posto nisam znala o cemu je rijec skocila sam i izletila zovuci mamu i tatu i vicuci kako ce striko ubiti strinu,jer je bode!user posted image user posted image user posted image glupavo dijeteuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 9:53:35   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uh,kad sam bila mala otisli smo na selo kod strica i ja sam morala spavati sa njim  i njegovom zenom,koji su tada bili vrlo mladi,u fazonu,djete ce zaspati,sta ono zna,a mene probudilo komesanje i tek cujem strinu:"ooo Radovane,ok mene probode me..."A posto nisam znala o cemu je rijec skocila sam i izletila zovuci mamu i tatu i vicuci kako ce striko ubiti strinu,jer je bode!user posted image user posted image user posted image glupavo dijeteuser posted image


vodolijice u kakvim si odnosima sa strinomuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 10:05:11   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uh,kad sam bila mala otisli smo na selo kod strica i ja sam morala spavati sa njim  i njegovom zenom,koji su tada bili vrlo mladi,u fazonu,djete ce zaspati,sta ono zna,a mene probudilo komesanje i tek cujem strinu:"ooo Radovane,ok mene probode me..."A posto nisam znala o cemu je rijec skocila sam i izletila zovuci mamu i tatu i vicuci kako ce striko ubiti strinu,jer je bode!user posted image user posted image user posted image glupavo dijeteuser posted image


user posted image
ahahahahahaha

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 10:08:35   
Modessty
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uh,kad sam bila mala otisli smo na selo kod strica i ja sam morala spavati sa njim  i njegovom zenom,koji su tada bili vrlo mladi,u fazonu,djete ce zaspati,sta ono zna,a mene probudilo komesanje i tek cujem strinu:"ooo Radovane,ok mene probode me..."A posto nisam znala o cemu je rijec skocila sam i izletila zovuci mamu i tatu i vicuci kako ce striko ubiti strinu,jer je bode!user posted image user posted image user posted image glupavo dijeteuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj boli me stomak od smehaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 10:27:49   
Buba76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 11:44:41   
Anoniman
Lude li priceuser posted image user posted image user posted image

Ja sam gledala sex u studentskom domu. U sobi preko puta moje su se dvoje sexali sa otvorenim prozorom i vratima od terase, razmaknutim zavesama i upaljenim svetlom. Cura je toliko stenjala da me je probudila pa sam morala da odgledam do krajauser posted image
Sutradan sam ih videla kako piju jutarnju kaficu na terasi, a njega sam posle srela u holu doma dok je odlazio , i imao je ogoman osmeh na licuuser posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 12:05:12   
2002m
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

uh,kad sam bila mala otisli smo na selo kod strica i ja sam morala spavati sa njim  i njegovom zenom,koji su tada bili vrlo mladi,u fazonu,djete ce zaspati,sta ono zna,a mene probudilo komesanje i tek cujem strinu:"ooo Radovane,ok mene probode me..."A posto nisam znala o cemu je rijec skocila sam i izletila zovuci mamu i tatu i vicuci kako ce striko ubiti strinu,jer je bode!user posted image user posted image user posted image glupavo dijeteuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 12:12:46   
2002m
Drugarica i ja smo isle da spijuniramo njenog najboljeg druga(tada mog decka) posto smo izasli svi zajedno a nama se kao islo kuci da bi on otisao a da bi se nas dve vratileuser posted image user posted image user posted image .Pa smo isle da proverimo dali je otisao kuci.Mi virnule kroz prozor a on radi radnju(samoz.) ismejale smo se kao nikada u zivotu i pobegle ko muve bez glaveuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 12:30:08   
Ana RR
Jednom davno, imala sam 7 ili 8 godina, loše sam sanjala i otišla kod mame i tate u spavaću sobu i zatekla ih na delu user posted image ne znam ko se više zbunio, oni ili ja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 12:33:36   
2002m
I ja sam isto jednom upala kod mojih, isto sam bila mala i nista mi nije bilo jasno, pa sam pitala mamu zasto nema gaceuser posted image user posted image user posted image i bila sam proterana u svoju sobuuser posted image user posted image user posted image .Kada sam malo porasla shvatila sam zasto mama nije imala gaceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 12:53:47   
Shishica
Jao Boze dragi koje price user posted image
Htela sam da citiram pa kad sam videla koliko prica ima na koje sam se sita ismejala (u sebi da ne bi moji mislili da sam luda ili me pitali sto se smejem), odustala sam.. user posted image
Ja nisam videla nikoga, a svi bi mi voleli malo vir, vir user posted image

Jedino sam sad na moru cula, dok sam bila sama u sobi (MV otisao do prodavnice), skripi li skripi nesto.. i nema sta nego da se radi.. pa sam sve zamisljala kako to rade u skladu s onim skripanjem.. zamisljala i nisam mogla da smislim...
Kazem ja mom vereniku kad se vratio kako nas krevet ne skripi, a oni se cuuujuu..
Kad posle par dana ja ti se uvatim za onu drsku od kreveta na uzglavlju user posted image i shvatim sta i kako skripi i u kojoj pozi su bili user posted image

Inace, ko zna koliko su puta mene culi..pa nemoze bas da se cuti i ne dise.. pogotovo kad se zahukta... user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 13:00:55   
Shishica
A da, drugi put kad se skripanje culo, MV i ja igrali karte i ja mu kazem "Cuti, cuti.... Jel' cujes? :)" ... Poceli smo da se smejemo tako slatko da su nas culi i prestali sa skripanjem.. Posle mi bilo zao sto sam pustila smeh...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 13:01:15   
Anoniman
Vodolijoooo, umrla sam od smijeha, mora da su ti crnogorci stric i strina ! Ok radovane! :))))
Ja sam vec napisala da smo gledali komsinicu i njenog ljubavnika Rasa koji je uvijek bio u carapama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 13:04:50   
2002m
user posted image user posted image user posted image tema je superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 13:06:45   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 13:07:12   
Anoniman
Zar ti nisi otisla za Borcu?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vir, vir :)
16.8.2009 13:29:41   
2002m
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Zar ti nisi otisla za Borcu?
Krecemo za jedno dva sata.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here