|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Virusi i oralni sex
20.3.2011 12:59:51   
Anoniman
Mnogo mi je glupo da pisem licno o ovome,pa ne zamerite sto pisem kao anonimna.
Zene u strasnoj sam frciuser posted image
Muz je saznao da su sicusne kao bubuljice boje koze tackice koje su mu se pojavile na glavicu polne bradavice*nisu kondilomi*.
Tipizacija nije radjena,a lekar nezna jos da kaze da li je virusno ili neprelazno,hpv jeste*jedan od onih 100 nesto koliko ih ima vrsta*
Vadila sam zub znaci imala sam svezu ranu u ustima+sam na unutrasnjoj strani obraza imala ranicu od klesta koja su me malo povredila.
Znam,najnezgodnija situacija za oralni sex,ali sam ga pruzila partneru*tada nismo znali za rezultate*
Kolika je mogucnost da se zarazim i za koliko vremena mogu da ocekujem prve vidljive simptome ukoliko je ono sto partner ima virusno,ovo pitam najvise zbog toga jer sam u ustima imala sveze rane,a i dolazilo je do razmena telesnih tecnosti.
I,da li*nesto*mogu da ocekujem na vagini,ili ustima,grluuser posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Virusi i oralni sex
20.3.2011 13:02:46   
bratzz
Obavezno razgovaraj sa nekim lekarom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Virusi i oralni sex
20.3.2011 14:08:44   
Rivana
Uh, nezgodno, proveri gde je on to dobio. A ti obavazno kod doktora!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Virusi i oralni sex
20.3.2011 16:52:23   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Rivana

Uh, nezgodno, proveri gde je on to dobio. A ti obavazno kod doktora!


Ovo ne moze da proveri,jer ako je HPV virus,mozda ga je dobio i pre 10 godina,a da se virus tek sad aktivirao ako mu je opao imunitet...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Virusi i oralni sex
20.3.2011 17:02:36   
Anoniman
a i nisam primetila iz posta da je zanima gde je dobio nego sta ce sa njom samom biti.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 10:41:23   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: Rivana

Uh, nezgodno, proveri gde je on to dobio. A ti obavazno kod doktora!


Ovo ne moze da proveri,jer ako je HPV virus,mozda ga je dobio i pre 10 godina,a da se virus tek sad aktivirao ako mu je opao imunitet...


Mozdauser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 10:41:55   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tash

a i nisam primetila iz posta da je zanima gde je dobio nego sta ce sa njom samom biti.

Treba otkriti u uzrok bradavica ali dobro sad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 10:43:21   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Tash

a i nisam primetila iz posta da je zanima gde je dobio nego sta ce sa njom samom biti.


Nisam n i ja primetila,ali i da hoce ne moze da sazna gde ga je dobio...Pitala ja dr,jer sam imala kondilome...

< Poruku je uredio Nensi RR -- 21.3.2011 10:44:31 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 10:48:59   
Rivana
Pa to sam i ja rekla neka pita njega, i neka ide kod doktora ovde nece nista saznati.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 10:52:20   
Nensi*
Ne moze ni on da zna ako je imao vise partnerki pre nje,a verujem da jeste...Zeznuto je to,i ja sam htela to da saznam,ali mi je dr tako objasnio...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 11:20:38   
Rivana
Polne bradavice




< Poruku je uredio Rivana -- 21.3.2011 11:23:58 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 11:34:18   
Veca77
Anonimna,
ja ti savetujem da odeš na Infektivnu kliniku (ako si iy BG-a) i na licu mesta ti urade bris ili šta već. Tm bi takođe trebalo da ode kod lekara.
Tražiti uzrok među bivšim partnerkama i nagađati šta bi mogao da bude uzrok je, po meni, gubljenje vremena.

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 19:52:55   
Anoniman
Da se nadovezem na ono sto nisam napomenula.Nije u pitanju prevara u braku,ili veze pre mene.Partneru sam bila prva,nego to sad nije bitno.Njegova majka je imala polne bradavice,a naravno pre skoro 30 god.nije se mnogo znalo o tome i naravno porođaj je bio prirodan,a ne carski kakav sada savetuju kada majka ima kondilome.I ta tema je odavno bila zaboravljena,on nije imao nikakvih simptoma,i zaista niko nije mislio da ce se virus sa rođenja manifestovati tek posle toliko mnogo godina.Predpostavljam da je virus uvek postojao u organizmu ali nije doslo do aktivacije.Neznam sta je sada doprinelo tome jer partner nije bio bolesan pa da misli da je od pada imuniteta.Ja jos nisam isla kod lekara,a mislim da necu ni ici,mislim cemu da odem sada kada je to svakako neizlecivo tj.i posle smirenja virusa,on moze opet iznova da se aktivira jer ostaje u organizmu.Ici cu tek ako primetila neke simptome,kojih do sada nema,a nadam se da nece ni biti.A kolika je verovatnoca ako sam dobila hpv da ce on ostati neaktivan zauvek?

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Virusi i oralni sex
21.3.2011 19:54:26   
Anoniman
Lekar !

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here