|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrbica
10.4.2009 22:13:50   
Anoniman
Hoćete na Vrbicu?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vrbica
10.4.2009 22:17:33   
Lilly*
user posted image  Tasho
Hocemo, icicemo na Vrbicu. Moj sin se bas raduje odlasku. Mogu misliti kako je u njegovim ocima to sve divno, to svo sarenilo, gomila drugara za igru, pa onda oni standovi sa bombonama i kojekakvim drangulijama.. A zvoncice obozava, jos cuva proslogodisnje zvonce user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vrbica
10.4.2009 22:42:51   
mihi
Da idemouser posted image  kupila sam i zvonce u crkvenoj radnji danas. Ne verujem da će Luka da ide vodi drugare u bioskop i u Mek povodom rođendanauser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vrbica
10.4.2009 23:09:14   
Anoniman
Ja nemam običaj da idem... bude užasna gužva, pa postanem nervozna. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vrbica
11.4.2009 0:04:45   
mihi
Mi imamo crkvu na B. kosi koja je mala i nema toliko gužve. Ne ostanemo sve vreme, pogotovo ne sada sa bebom, malo samo a ako pada kiša nećemo ićiuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vrbica
11.4.2009 22:29:13   
Jeca*
Ja pisala o ovome u temi Šta smo danas kupili user posted image . Evo prekopiraću.

Danas je pravoslavni praznik VRBICA, pa smo otišli sa bebom mm i ja u šetnju do Hrama sv Save i tamo Luki kupili zvončić za oko vrata i venčić od cveća za glavicu (to nose sva deca na današnji dan). Onda sam mu kupila jedan veeeliki balon, pa jedno drveno lepo ofarbano jaje (prodavali su na tezgama oko crkve, radila su ih deca sa posebinm potrebama, pa je to bilo kao humanitarna akcija). Jaje je prelepo. I tako... Posle kupila ručak za mm i mene pošto je bio divan dan pa bolje da što duže šetamo nego da kuvam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vrbica
26.3.2010 21:05:54   
Lilly*
Niko nije pokrenuo temu user posted image
Idete li sutra na Vrbicu? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vrbica
26.3.2010 21:08:37   
SUPER MAMA
Joj dobro sto si me potsetila draga.Obavezno sutra nosim Moniku u crkvi.da joj kupimo zvoncic.user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vrbica
26.3.2010 21:09:18   
Lilly*
user posted image user posted image I mi idemo user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vrbica
26.3.2010 21:10:58   
Sanjica26 RR
Ja idem svake godine. Bas je divno kad roditelji dovedu decu u crkvuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vrbica
27.3.2010 9:03:15   
Lilly*
Samo da dignem temu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:17:37   
New Mom
Idete li sutra na Vrbicu?user posted image

Jao, kad bi prestala ova šugava kiša pa da mogu da odvedem KL do crkve i po prvi zvončić i venčić.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:18:27   
Anoniman
To je sutra? Garant će biti milion ljudi! user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:19:59   
JMPM
Rekli su da nece biti kise,jos da im poverujemo i da se ostvari user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:20:01   
Vika
Vodi mama svog Lazara na Lazarevu subotu pa neka pada šta hoćeuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:20:20   
New Mom
Ako bude ovakvo vreme... user posted image
Da, subota pred Cveti, 8 dana pred Uskrs.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:21:40   
Sanjica26 RR
viko mozda se i vidimo! Srecan Lazi imendanuser posted image
Jel napravila mama tortu?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:24:44   
Vika
Hvala Sanjice!

Tortu sam zaobišla zbog glupave dijeteuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:26:41   
Sanjica26 RR
E, pa kad budes dosla kod mene probaces super tortu. Inace posna je. Od jednog parceta ti nece nista faliti.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:29:19   
choopa choops
Srecan imendan Laze user posted image user posted image (mamine maze user posted image user posted image ).

Inace mi nemamo obicaj da idemo u crkvu za Vrbicu, ali mozda podjemo sutra...user posted image

Ja ne znam za gore, ali kod nas ce izgleda sve do Uskrsa (i za Uskrs) biti oblacno i kisovito user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:30:48   
Anoniman
Ma nije samo kiša, napolju je bre jesen! Ziiiima! user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:33:03   
Nensi*
Mi cemo ici u crkvu sutra,rekli su da nece biti kise,i ja se nadam da nece...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vrbica
15.4.2011 23:35:12   
Anoniman
I mi sutra idemo u crkvu.

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vrbica
16.4.2011 9:23:59   
Crvenkapa85
jel zna neko kad pocinje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vrbica
16.4.2011 10:03:48   
Anoniman
Pricam vam pricu.....
Lazareva subota 1998. Ja punim 17 godina, a istog tog dana moj drug Vlada V. (u narodu poznat kao Andrej Maricic iz Survivera) pravi punoletstvo. Naravno da svi idemo kod njega, mesto O. na Obedskoj bari. Skupilo se nas 10 devojka i odvezu nas dvojica oceva do tog sela, izbace na centru sela i tad krece pohod. Ulazimo u supermarket da kupimo zvake i cigare, nema cigara ima zvaka, a prodavacica nas ljubazno uputi na jedini kafic u selu da tamo kupimo cigare. Ulazimo u kafic, koji ima 6 kvadratnih metara, sede dvojica matoraca i piju stomakliju (tacno se secamuser posted image ) a od cigara samo best i drina. Uzmemo mi drinu, izadjemo iz kavane, kad ono sok. Na 20m od nas kao deca kukuruza stoje neki klinci sa toljagama, prutevima i serpama. Samo smo cule, eno ih VITLAAAAAAAAAAAAAAAAAJ i krenula je parada na stiklama...Ma kakva parada, bezanija...Mi trcimo u minjacima, a jure nas deca od deset godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bilo je tu padova, pocepanih carapa, odvaljenih stikli, jer do Vladine kuce se "trcalo" 10 minuta. Eto to je neki obicaj za Vrbicu...user posted image user posted image user posted image
Da dodam da je vece bilo extra, napili smo se kao zvecarke, i vozili camcem po Obedskoj, a onda je usledilo prevrtanje iz camaca, stroka od mocvare, ma sve sto vole mladiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here