|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Široki povoj
2.1.2009 18:11:15   
guppy RR
Evo jedna sličica o tome kako se radi široko povijanje.
(Slika je sa jednog slovenačkog bloga na otrocarije.blogspot.com)
 
user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Široki povoj
10.2.2009 20:07:32   
sonja999s
ja sam se u tome ispraksala. kada smo vezbali u skolici, uradila sam boze sacuvaj. sestra mi se pomalo i smejalauser posted image ali sad sam pravi tata-matauser posted image u tome

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:42:53   
Anoniman
Slikovito - Široki povoj KLIK

Pri izlasku iz bolnice sestre će vam pokazati kako se beba prepovija. Eto stresa. One to rade brzinom svetlosti sa neverovatnom lakoćom ( i vi biste da ste prepovili milione beba), a vama se čini da ništa niste upamtili.

Postupak nije komplikovan, samo kad se dobro organizujete.

Piše:Jasmina Gavrilović
Prvo uzmite švedsku pelenu, potpuno je otvorite i postavite na podlogu tako da veći trougao bude gore.user posted image Tetra pelenu ispresavijajte u izduženi pravougaonikuser posted image Tetra pelena .user posted image .user posted image Postavite je na švedsku pelenuuser posted image Hvala Bogu, pa je neko u Pampersu razmišljao kako da olakša posao novim mamama. Prednji deo Pampers pelene je ocrtan (mede, zeke i sl.). Sad znate šta ide napred, a šta pozadi, što je najvažnije.user posted image Dakle, izvadite Pampers pelenu, otvorite je i postavite na već pripremljene pelene.user posted image Kad ste izgradili piramidu postavite vaše čedo na nju.user posted image Prvo zatvorite Pampers.user posted image Zatim preko nje presavijte tetra pelenu.user posted image Gornje uglove trougla švedske pelene presavijte preko tetra pelene.user posted image .user posted image Ostaje vam još donji deo švedske pelene. Presavijte ga preko gornjih uglova iste.user posted image Pantljike obmotajte ispod leđa pa oko bebinog stomaka (ne zatežite mnogo) i vežite mašnu napred.user posted image .

Izvor: B92


< Poruku je uredio Tasha RR -- 23.1.2010 23:43:30 >

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:46:49   
Verus
Tashke mojuser posted image sad se osecam kao manji debil, mislim, deluje mi kao nesto sto bih mogla da odradimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:48:45   
Anoniman
Naravno da bi mogla! Zeznuto je dok naučiš te trakice da provučeš ispod bebinih leđa i vežeš, ali to je stvar vežbe. user posted image Mislim da je mnogo komplikovanije staviti Pampers bebi od 3-4 meseca nego novorođenčetu široki povoj! user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:49:39   
Verus
Moram mami da javim da mi posalje postom koju pelenu-u stvari kako se zove to sa trakicama? Svedska pelena? Jel mi dosta 2-3?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:50:31   
Verus
Aha svedska da sad vidimuser posted image Jooj jadna mi majka ja sam nadrljala!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:51:40   
Anoniman
Hm, nemam pojma. Luki je često iscurila kaka, ne stigne mnogo do švedske pelene, ali ja sam mejala i ako samo malo na rub ode. Nisam ih imala mnogo, mislim max 10, ako ne i manje. 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:51:48   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim da je mnogo komplikovanije staviti Pampers bebi od 3-4 meseca nego novorođenčetu široki povoj! user posted image

user posted image Tacno tako!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:51:58   
nakins
Verus, ja sam spremila 15 svedskih i nadam se da ce biti dosta user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:52:30   
Anoniman
Vi nemate školice za trudnice? Imaš negde onu bebu lutku? Nas su na tome učili u školici široki povoj. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Široki povoj
23.1.2010 23:57:24   
Verus
joj kaka iscuri i pored pampersa i onda jos tetra pelene? 
Ima skolica za trudnice.  Prvi cas idemo mm i ja 6 februara...prvo sam mislila necu moci ici jer moram da mirujem ali kontam, idem to je jednom nedeljno 2 sata-pa tako 3 nedelje (znaci 6 sati total skolice)...al ne rade te siroke prevoje pa kontam, tu mi niko ovde nece moci pomoci....a i upisali smo se na jednokratan cas o brizi novorodjenceta: kupanje, podizanje, drzanje, prva pomoc....umirivanje bebe i sl stvari...To smo skontali da nam vise treba od casova za prodjaj i ono malo sto tu predju oko beba...
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Hm, nemam pojma. Luki je često iscurila kaka, ne stigne mnogo do švedske pelene, ali ja sam mejala i ako samo malo na rub ode. Nisam ih imala mnogo, mislim max 10, ako ne i manje. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Široki povoj
24.1.2010 0:02:06   
Anoniman
Znam da vam ne mogu pomoći, ali ako ima lutka beba možeš probati široki povoj sa svojim pelenama. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Široki povoj
24.1.2010 3:08:22   
Anoniman
Tasha hvala za ovo...u slikama!
to mi je trebalo.
HVALA user posted image user posted image user posted image

ja bih ovo sada mogla da uradim...
joj kako je super ovo u slikama, TASHA


< Poruku je uredio OTI -- 24.1.2010 3:12:01 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Široki povoj
24.1.2010 12:01:31   
Anitaaa
Uf...kad se samo setim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Široki povoj
24.1.2010 12:07:15   
Anoniman
Meni nije tesko padalo

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Široki povoj
24.1.2010 13:18:30   
Lu
I ja sad prvi put vidim kako izgleda široki povojuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Široki povoj
24.1.2010 13:19:28   
SUPER MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Tashu ovo je odlicno za sve one koje su u dilemi.I ja sam vako povijala Moniku.
Jos jednomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Široki povoj
24.1.2010 14:10:31   
Didy
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni nije tesko padalo


Bebi sigurno jeste. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Široki povoj
24.1.2010 14:28:15   
minavb
Mislila sam da je široki povoj neka teška rabota. Sad vidim da je lako. Taške, hvala ti što okači ove slike!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Široki povoj
24.1.2010 17:19:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni nije tesko padalo


Bebi sigurno jeste. user posted image


Sigurno. Znojao se kao lud, zato sam mu ga skinula sa 29 dana, posle prvog UZ.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Široki povoj
24.1.2010 17:51:13   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Meni nije tesko padalo

Ma nije ni meni nego mali je mrzeo široki povoj:Kad krenem da ga pakujem u te pelene drao se ko magarac user posted image

A što se tiče količine ja sam imala 20 tetra i 15 švedskih i veš sam prala 1 nedeljno


< Poruku je uredio Anitaaa -- 24.1.2010 17:53:25 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Široki povoj
11.6.2010 11:58:16   
Daca88
user posted image user posted image user posted image
konacno mi je malo jasnije,ali na mojim pelenama su kanapi za vezivanje na vecem trouglu a ne na manjem trouglu kako je prikazanouser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Široki povoj
11.6.2010 12:15:47   
Nena81
Daca88 svejedno, nisu svi na isti kalup krojeni, zavisi od proizvodjaca.
Samo ti gledaj u slike i vezbaj da budes spremna kad stigne bebe.user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Široki povoj
2.9.2014 13:00:58   
wivern
Napokon u pravoj temi user posted image
Ja sam mislila da prvih mesec dana koristim OVE jer ce mi biti sigurno lakse za presvlacenje i svlacenje.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here