|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 14:29:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: vukosava

ja mislim da posto u srbiji obicno nisu sa zenom dok se poradja da je ok da se urolja ako su sledeci uslovi zadovoljeni:

1. da to radi van kuce da ne napravi svinjac u stanu u kome je potrebno da je sve tip top za mamu i bebu
2. da to uradi dok je zena jos u bolnici, bolje sto pre da moze da se otrezni dok se beba i mama vrate
3. ako ima jos neko u kuci da se mama osloni na cuvanje prvih dana kad ima slabo spavanja - tasta, svekrva, jetrva, a boga mi i surnjava (ovo se zezam moze da bude i svekar, tast, a boga mi i pasenog)
4. da zna da podnosi alkohol a ne da bude posle bolestan nedelju dana
5. da ne potrosi brdo para, ipak bolje da ih trosi na pametnije stvari kasnije
6. da bude pribrane svesti da prica sa zenom nakon porodjaja naravno

ako je ovo zadovoljeno - uzdravlje tate

p.s. moj ne pije uopste tako da nisam imala tih problema i bio je uz mene svo vreme porodjaja i kasnije... al to je sve pitanje kakvi nam se muskarci svidjaju... nekako su moji bivsi bili oni koji ne piju i ne puse (da, postoje jos takvi u zemlji srbiji)


Jao bas sam se ismejla pravilima narocito pod brojem 3 user posted image user posted image user posted image


hahahahaha ovaj post nisam ni snimila user posted image Nama je ova 4. tačka bila problem, čovek ne podnosi alkohol, ali se tom prilikom otrovao!!!! user posted image user posted image user posted image Tek kakva mu je bila prva noć sa bebcem, ne bi mu niko bio u koži user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 18:30:20   
vukosava
sta da vam kazem, u kuci sam ja bivsa sljokara pa znam iz prve ruke user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
28.12.2011 21:55:07   
deki.rs
ja ne pijem i nisam se napio , al sam bio ko pijan :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
12.1.2012 19:46:54   
malapufika
ja mislim da je malo onih koji se ne napiju,ili se bar opiju od same srece i uzbudjenja

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
13.1.2012 22:30:04   
deki.rs
meni zdravstveno smeta alkohol zato ne pijem vec godinama

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
13.1.2012 22:36:28   
Anoniman
Ja sam se i za manje opijala, tako daaa... A da sam mogla verovatno bih se i ja napila, al ne daju akohol u porodilištu, tutkali mi samo Brufen i još se čude što neću. Niko da da nešto konkretno user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu deki.rs)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
13.1.2012 23:23:45   
deki.rs
posle uspesnih 9 meseci zasluzila si nesto konkretnije od brufena . Inace dobro podnosio alkohol al pocelo da mi se desava da od jedne casr belog vina mi se sroza pritisak i pobledim. Vidim djavo odneo salu pa preso na sokice

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.1.2012 12:53:46   
Mama 78
A sto da ne,pa kad vec mama nemoze,a onda nek se iscepa tata.Ako postoji valjaniji razlog za napijanje onda je to kad ti se rodi deta zivo i zdravo.ZIVELI!!!

(odgovor članu deki.rs)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.1.2012 13:14:14   
Anoniman
Da ja ponovim moj stav: tata treba da se napije i da pozove sve svoje drugare i drugarice, i ženine drugare i drugarice da se napiju sa njim! user posted image

(odgovor članu Mama 78)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.1.2012 13:19:32   
minavb
Treba. Mm se niej napio. SLavio je u kafani, i bio mnogo nervozan pa je ostao trezan.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.1.2012 13:22:38   
Anoniman
Pre neko veče, kida moja drugarica novopečenom tati majcu. Kažem, Uzimaš pelcer za muško? Kaže ona Kako? Pa reko, Majca se kida da bi se uzeo pelcer, nije ti dosta dvoje? Odmah je bacila deo majce! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.1.2012 14:18:01   
jovicaa
ja mislim da to uopste nije cool, posto bi bilo mnogo bolje da se ja napijem, a da se on poradja... ali sta cemo, tako nam je bog raspodelio uloge!!! user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.1.2012 14:46:31   
mama kukunka
Da me neko pitao pre 10 dana rekla bih da je skroz u redu..A onda, kad se ovaj moj obeznanio kad se Lena rodila, i kad je istraumirao starije dete-jadna, mislila je da on vise nikad nece biti normalan, da vise nikad nece moci normalno da hoda i prica, plakala je, jedv je baba smirila..Onda sam popi.dela..Kako nije mogao da se konttrolise, pred detetom..I starije dete ima pravo da se raduje sto je dobila sestru, narocito jer je cekala 8 godina..A on nema pravo da joj pokvari tu srecu!!! Tako da sam mu iz bolnice, na Badnje vece ( jedva preziveh to Badnje vece, hormnoski luda), a on bez ikakvih kucnih obreda spakovao J i babu u komsiluk, da bi prilegao, jer je mamuran..e tad sam mu telefonom sve po spisku..Lena se rodila u 15.05, ljudi poceli da stizu oko 7, a on se od 10 vise niceg ne seca!!!  Ima slike tako mortus pijan i pocepan, jeza  me prodje kad ih vidim..mogu misliti kako je bilo mom detetu..
Tako da je posle nagrabusio od mene..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 16:30:03   
ljubičica
Pa naravno user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 16:35:20   
Sanchy
Neka radi sta hoce samo da u kuci ne zateknem nista slomljeno itd...ne bi bilo dobro..

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 16:36:15   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja mislim da to uopste nije cool, posto bi bilo mnogo bolje da se ja napijem, a da se on poradja... ali sta cemo, tako nam je bog raspodelio uloge!!! user posted image

user posted image ...isto mislim...ide mi na nerve sama pomisao na porodjaj

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 16:37:46   
ljubičica
E, sad se setih. Juče naiđem na druga od mm i kaže on meni neka mm obuče neke trule maice kad se porodim nejak je u rukama pa da može da ga iscepa. I ja tu smejala sa njim dok mi nije proradio kliker. JBT, PA MM NEMA STARE MAICE!!! Sve su mu iscepali kad se Uroš rodio! Ima sve koje nisu jeftine. Ja mu kažem, kad krenu da te cepaju, ti uvati pa beži user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 16:38:45   
ljubičica

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja mislim da to uopste nije cool, posto bi bilo mnogo bolje da se ja napijem, a da se on poradja... ali sta cemo, tako nam je bog raspodelio uloge!!! user posted image

Pa vala baš user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 16:49:39   
nenja22

IZVORNA PORUKA: mama kukunka
kad je istraumirao starije dete-jadna, mislila je da on vise nikad nece biti normalan, da vise nikad nece moci normalno da hoda i prica, plakala je, jedv je baba smirila...



joj, ja se kao jedne od najgorih detinjih mi trauma sećam oca koji se na svadbi svog kuma olešio kao najgori...da te utešim, danas mi smešno i umem da ga zezam, tj. umela sam da mu vratim sa "a ja bar umem da pijem, pa da ne budem bolesna posle tri dana" kad je on mene ponekad zezao kad pripita dođem kući, svojih devojačkih dana...a i nikad nije mi ništa pridikovao oko toga, sve se nešto mislim, nije ni smeo iz istog razloga user posted image


elem, jesam li ja ovde već pisala, ne sećam se?
nije mi problem ta ideja, ali da nije nekako preterano...svako preterano pijanstvo mi je fuj u stvari, pa valdja tako i oko ovoga isto, plus treba imati u vidu i ženu, tj. tu majku, koja valjda želi muža normalnog i zdravog kad ga čuje/vidi dok je još u bolnici...ali, sve dok se to desi, dok ja (majka, porodilja user posted image ) spavam u bolnici i kad ga sutradan vidim, sve ok, onda, samo napred i uzdravlje user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 17:49:11   
Anoniman
Bilo je u redu sad vise nije user posted image

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 21:50:33   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: ribizla

Bilo je u redu sad vise nije user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 21:55:41   
branki*
u redu jeuser posted image ako se ispostuju ona pravila koja je vuka postavila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 22:09:04   
boba 11
Mislim da sve ciji se muzevi nisu olesili mogu da kazu da je u redu.Dakle sve je uredu u granicama normale a moj nikad nije preterao odkako ga znam pa nisam imala ruznih scena .Bilo je zato mnogo drugih glupostiuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 22:13:35   
viking
pa zar nije ok da se svi ponekad malo napijemo? pa ljudi smo! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2012 22:16:49   
boba 11
malo je ok user posted image
i samo ponekaduser posted image

< Poruku je uredio boba 11 -- 14.3.2012 22:17:16 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here