|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
20.8.2012 21:09:09   
nenuska12
i ja bih se napila da mogu

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.5.2014 15:45:14   
vikiveki
E ovo sam se ja tri puta pitalauser posted image da li je uredu da se tate napiju dok se njihove žene u bolnici previjaju od bolova?Ka d izađem iz bolnice to mi bude svejedno,bude mi čak i drago što se veselio,ali dok sam ja u porodilištu bude mi krivo da se oni svi tamo kući vesele a ja u bolnici sva nikakva.Kažem taj osećaj se brzo izgubi kada dođem kući,ali dok sam u bolnici to mi izgleda strašno...valjda to ima veze sa onim postporođajnim stresom kod žena ,ili kako se već zove

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nenuska12)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.5.2014 15:58:05   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vikiveki

E ovo sam se ja tri puta pitalauser posted image da li je uredu da se tate napiju dok se njihove žene u bolnici previjaju od bolova?


draga pa oni cekaju da prodju bolovi, napijaju se tek kada se porodimo user posted image .
salim se, moj se napio i neka je. meni je bilo super dok sam lezala u bolnici i slusala prenose preko telefona, pevanje, vristanje, smejanje... i pored toga mislim da je meni bilo mnogo lepse u tom trenutku jer sam se ja mazila sa bebom a on je samo pio... jedino sto mi je bilo bitno je da to slavlje ne bude kod kuce i da on ne ide kolima... to je ispostovano, dakle svi zadovoljni...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.5.2014 16:08:34   
jovicaa
to ti je raspodela uloga...... pogotovo na nasem macistickom balkanu...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 16:20:14   
Kata90
moj mm vec isplanirao unapred da ce 2dana biti pijan user posted image ne vidim nista lose u tome,inace bas ne pije retko kad stvarno.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 16:22:53   
emicaa
Meni je to sasvim u redu,i treba da se napije da proslavi kako treba.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 16:42:51   
Mala Elena
Treba da se opusti bilo uz alkohol ili ne, ne mesam se user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 17:09:15   
nata11
U redu je. Ne da se napiju nego da se ubiju od alkoholauser posted image

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 17:43:39   
serpica

IZVORNA PORUKA: nata11

U redu je. Ne da se napiju nego da se ubiju od alkoholauser posted image




Axa a mami se modra kola viju,i na kog onda da se osloni kad se ovaj ubije???user posted image
Moj se napio samo prvog puta....svaki naredni je morao da cuva decu,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 19:01:04   
cetvrtko
od trenutka kada bebac izadje moze da slavi koliko oce ne bunim se user posted image samo da mi moze donjeti sve sto mi je potrebno i da izgleda solidno user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 19:07:50   
Kata90
user posted image dobro kazes.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 19:11:35   
cetvrtko
mislim ,budimo realni i ja bi se napila user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 19:16:44   
Kata90
i ja biuser posted image nego ja sam zamislila scenu,da izgleda solidno a ne mortales pijan da mi se klati tamo,levo-desnouser posted image user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
10.12.2014 19:20:10   
cetvrtko
xaxaxa ..... kanta ladne vode i koji samar pa da vidis kako se vise ne bi klatio user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
11.12.2014 13:15:28   
nata11

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: nata11

U redu je. Ne da se napiju nego da se ubiju od alkoholauser posted image




Axa a mami se modra kola viju,i na kog onda da se osloni kad se ovaj ubije???user posted image
Moj se napio samo prvog puta....svaki naredni je morao da cuva decu,user posted image


A koji ce ti djavo dok si u bolnici Serpi. Ima vremena i da dodje sebi user posted image

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
11.12.2014 13:33:34   
lelaigor
U redu. ČAk mi je i simpatično. Znajući mog kako se ekstremno retko napije, mislim da bih se rasplaka od sreće da ga vidim takvog zbog rođenja naše dece, jer znam da je ono BAŠ-BAŠ srećan!user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
11.12.2014 17:06:03   
Sanjalica1980
Moj inace ne pije ali vidim da ce mozda ovaj put napraviti izuzetak user posted image

Meni ne smeta. Ja sam srecna kada vidim njega srecng. Neka uziva.

Svakako sam u bolnici oko pet dana. Stice da se otrezni i da poradi po nesto ako treba user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 11:57:33   
aleksandrici
Mislim da je to ok,to svi očekuju od tate.Jedino mame ne,ali ko nas pita?Kad sam ja pitla svog muža gde je,on kaže "pa valjda nisam u biblioteku ".Što označava da je u kafani i niko od njega ne očekuje da pije sokiće.Upravo zbog onoga što svi kažu da"da nazdravimo ",piju se aslkoholna pića i to sa jednim ,drugim ,trećim i eto konačnog ishoda.Pa red je i da se napije !Obogatio je sebi život za sva vremena,pa neka je.Sutra je novi dan i obaveze nove,slatke,najslađe.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 12:02:32   
nikiteki
Moj se muz kad sam saznala da sam trudna napio a sutradan kukao od glavobolje a kad sam se porodila svi su bili pijani cak su me zvali i pevali dok sam se ja mucila da podojim dete

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 12:15:32   
IvanaSK RR
Moj muz bas slabo pije, tako da ni tada se nije nesto posebno napio. Popio jeste, ali se nije otkinuo. Nisu isli u kafanu, bili su u stanu.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 12:21:35   
vikiveki
Ja mislim da je to OK samo znam da meni nije bilo svejedno kada se ja u bolnici mučim i sva sam nikakva a oni kući slave.Međutim,možda je tako i bolje jer kada bi mi odmah izašle iz bolnica onako iscrpljene verovatno nam ne bi ni bilo da slavlja.Ovako sve bude i prođe dok mi izađemouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 12:22:11   
Animsaj9
i nas tata je popio al se nije ukomirao, ali i da se ozderu nije uzeti za zlo ne dobija se dete svaki dan user posted image ,

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 12:25:36   
aleksandrici
Pa normalno je da popije.Pa i ja bih da se on porađao.Divno je postati roditelj i uživati u zajedničkom uzgajanju dece.Pa neka ga,i ono iščekivanje je vrlo zeznuto,zove te na svaki minut a bolovi,bolovi,nije ti ni do života,ne čuješ i ne vidiš a on te zove.Kad sve to prođe ostane divna uspomena,dete u naručju i divni zajednički trenuci za koje se živi.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 13:14:10   
Sanjalicaaa
Meni je ok da se popije. Ni moj muž ne pije puno. Časti je u kafani ali se nijednom nije napio.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
14.3.2016 14:45:35   
World
Moj muz nije stigao da se napije nijednom, imao je previse posla oko mene i djece.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here