|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:18:48   
Brana
Ellenice ovo si tako divno napisala!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:23:30   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja jesam, i mislim da cu biti tu dok god mi je prijatno, tj. dok su tu te zene, koje mi, sto ti kazes, prijaju, i dok osjecam da sve to ima smisla...


jel ti prija  prija user posted image ?
meni je ovo drugi forum, onaj prvi je bio preterano negativan i mislim da su tamo zene isle samo da bi se svadjale... a ja na forum dolazim da bih se nasmejala. naravno svi imamo i one dane kada kukamo, histerisemo ali opet ovde nalazim reci utehe, kao i recepte kada ne znam sta da skuvam, preporuke kod kog lekara da idem, sta da radim kada mm izbegava sexanjeuser posted image ... e zbog toga sam ovde i dokle god je tako necu otici...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:31:32   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Brana

Ellenice ovo si tako divno napisala!user posted image


RR mi je tako mnogo značio, mnoge forumašice.
Neke postove nikada neću zaboraviti.

Za mene je ovo čista emocija,
toliko da nemogu da opišem adekvatno,
a da ne zvuči klinački ili patetično.

Koliko noći sam smirivala živce uz RR,
koliko frustracija je RR izlečio.
Koliko pozitivne energije sam iscrpela iz slika naše dece,
koiko smeha iz kafana, iz asocijacija, viceva.
MA nemogu da opišem..........


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:39:35   
mikica sa
dok god mogu da mrdam, pa makar i malim prstom samo...

meni ovaj forum mnogo znaci. otkrila sam ga sasvim slucajno kad sam bila drugi mjesec trudnoce.posto sam ovdje sama ovdje sam nekako nasla svoju virtualnu porodicu koja mi je jako draga. dok nisam rodila bila sam tu non stop maltene, cesto mi je mm govorio da ga varam sa RR user posted image a onda je i njemu sinulo u glavu kako mi je fino ovdje. tu su forumasice koje jedna drugu razumiju, nasmiju, zaintrigiraju u smislu da jedna drugu savjetuju itd. mnogo mi je bitno ovo nase druzenje i fali mi kad god nemam vremena ili dodjem na forum a mojih drugarica u tom trenutku nema user posted image

ako je ovisnost to da mi fali RR i moje drugarice, onda me slobodno nazovite narkomankom!
pusa svima

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:45:02   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ellenice, long time no seeuser posted image


Nedjo user posted image user posted image user posted image

You are in my user posted image




_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
23.5.2011 23:59:29   
Anoniman
Dok ne dodju neke nove generacijeuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
24.5.2011 0:03:24   
Anoniman
Neki su pokusali da se nasale, neki su mi bas lupili emociju, samo sto ne zaplakah. Odredjeni postovi me vratise na sam pocetak RR, a neki su me zabrinuli i naveli na razmisljanje, koja li ce prva otvoriti temu "Zabrinuta baka pita"... Sorry, malo konfuzan post, ali bas ste mi poljuljale osecanja...

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
24.5.2011 0:37:24   
Anoniman
Tašo, daleko smo još od zabrinutih bakauser posted image

Ali, kad pogledaš koliko mi ustvari znamo jedna o drugoj... neka žena pita nešto, recimo, oko ishrane jednogodišnjaka, a ja se sećam nje dok je još bila u crticama...prolaziti sa nekim trudnoću, muke oko grčeva i uvođenja kašica, prve korake i reči, temperature...skidanje celulita i predinfarktno stanje od vežbiuser posted image ...ogovarati svekrve i muževe...kad pogledaš, nisu to ni tako male i zanemarljive stvari. Ne trudim se da zamišljam život bez RR, pošto je volemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.5.2011 4:50:44   
vukosava
dok drhtavim rukama budem mogla da potrefim dirke tastature

user posted image

da smekamo unucice:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.5.2011 4:55:02   
vukosava

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Dok se ne isporađam dovoljno puta, dok ne napunim negativnu energiju 678.deo i dok zvanično ne izboksujem od modova titulu Dvorske lude foruma, zajedno sa Čupikom 



aaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.5.2011 4:57:44   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Neke postove nikada neću zaboraviti.

Za mene je ovo čista emocija,



ja nikad necu zaboraviti Pretty78 i njenu izjavu "htela sam da joj dam sansu"
user posted image user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 26.5.2011 4:58:21 >

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.5.2011 5:00:44   
vukosava
posto sam 8500 km daleko od vas, cesto ste mi jedini izvor informacije kad nesto treba da vidim. sestra mi ima bebu sad, drugu al nije nikad online. kao i sve ostale zene koje znam da imaju malu decu

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.5.2011 6:59:18   
mejvis
Meni je RR izvor zabave, informacija, mesto da prekratim vreme, da se "ispričam" sa vama koje isto imate bebe i malu decu i prolazite kroz iste stvari kao i ja.
Dokle....hm...dok deca ne porastu i ne dođu nove generacije, mislim da je to pravi odgovor.user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
29.5.2011 20:36:28   
LillyT
IZVORNA PORUKA: mejvis

Dokle....hm...dok deca ne porastu i ne dođu nove generacije, mislim da je to pravi odgovor.user posted image



Došla sam ovde trudna, majko moja, nisam znala ni šta me je snašlo, ja prva od drugarica, nemam pojma ni šta ni kako, pa ovde nađoh dosta toga. Onda sam se združila sa nekim divnim osobama ovde (šteta što ih češće ne viđam). Onda se desio i porođaj, pa dojenje i tako redom...
Čini mi se da kada deca porastu i kada dođu te neke nove generacije, da će mene zanimati neke druge teme, koje će možda tada ovaj forum otvoriti. I ja ću tamo biti. Mi se prilagođavamo forumu, ali se i forum prilagođava nama (pa možda jednog dana i dopusti političku diskusiju user posted image ). Ne znam do kada ću biti ovde, ako odem, otići ću tiho....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
9.7.2011 23:52:44   
Anck Su Nmaun
Cim sam saznala da sam trudna (ili bese dok smo se trudili, sad sam se zbunila)  nabasala sam na ovaj forum i od tada sam ovde...moram reci da mi je Bas baas pomogao.
Koliko sam bila srecna toliko i uplasena sta kako gde.... ali  forum me je resio mnogih nedoumica.

Nisam imala net nekih m,esec dana...par puta sam bas zalila kako nemaaa sad bih pitala na RR i resila delimicno prob user posted image

Tako da iako ne zalazim cesto kao nekad ovde, opet uvek se nadje neka tema zanimljiva za  neki period....

I jos malo cu ostat i dok ne pokupim svu pamet sa foruma  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image salim se , ali cinjenica je da novopecenim  mamama  vise sluzi user posted image

Al sto neko rece ovo mi dodje kao neki dnevnik....




< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.7.2011 23:59:18 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.8.2011 16:45:32   
ivaj
Dok mi deca ne napune 18 godinauser posted image

A zasto u poslednje vreme mnogi napustaju forumuser posted image
Sta se to desava?  Opet nisam u toku.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.8.2011 16:52:00   
World
odlucila sam da necu vise da dolazim, ali cek dok samo jos procitam sve teme......user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
26.8.2011 16:56:53   
maslackic
i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..i sutra i sutra i sutra...i sutra i sutra i sutra i sutra..user posted image user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
16.1.2012 12:55:20   
Anoniman
Iskopah ovu temu user posted image
Do kada?! ... ne znam, zasto razmisljati o nekakvom kraju? Neka ide svojim tokom ...

Ja sam clan ringeraje od decembra 2010, ali sam na forum usla tek krajem avgusta 2011, pred porodjaj ... mislila sam da skoro sve znam jer imam jos jedno dete, ali naslo se tu dosta toga korisnog, nesto od toga sam i primenila, nesto nisam, o necemu sam razmisljala, nesto me i nasmejalo user posted image neke zene sam bas zagotivila, nadam se da ce mi neke biti drugarice u svakodnevnom realnom zivotu (mada i ovo je stvaran i realan zivot zar ne?!) cak i one sa kojima i nisam diskutovala Ovo je jedno dobro iskustvo, tako daaaaa ... ceracemo se ! user posted image  user posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
25.5.2012 22:55:42   
dunja RR
Ček da vidimo da li je Vuka neku statistiku stavila :)
Da pitamo Minu šta da kuvamo, a da mo''''š se jede sa dva zuba :)
Da li ona dunja deli neke proteze možda u nagradnim igrama :)

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.5.2012 23:04:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
25.5.2012 23:25:25   
vukosava
E ova mi je slika gore bila bas u postu pa nestala kad sam napisala :"Da zajedno smekamo unucice." user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
25.5.2012 23:26:40   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
25.5.2012 23:49:03   
pepeljuga
moracemo da prosirimo oblasti, posle dete da dodamo tinejdzer pa student pa kako se slazete sa snajkom/zetom itd, itd user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
25.5.2012 23:54:32   
vukosava
Moze, pa da vidimo malo iz perspektive svekrve kako izgleda...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
25.5.2012 23:55:01   
vukosava
Moze i sad da se otvori svastika i zaova jer garant nas ima i u tim ulogama hehe

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here