|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
5.10.2016 18:40:09   
Animsaj9
dodje da nesto pitas i ostanes user posted image , nisam ni znala za ovaj forum. meni ga je preporucila jedna stara clanica kada sam ostala trudna, ona sada svrati povremeno ali sam ja ostala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
5.10.2016 20:53:31   
Khaleesi
Ne znam... sigurno je da kad pocnem da radim necu tako cesto moci da citam pisem i odgovaram na postove....user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
5.10.2016 22:30:53   
vocicana
Uvek kada mi vreme dozvoli, kada god mogu.
Na forum sam dosla slucajno, bilo mi je potrebno da podelim sa nekim svoje iscekivanje user posted image , da kazem kako se osecam, da pitam sta me zanima. Svi drugi mi nisu odgovarali, zene su vrlo...drugacije od RRingerajki

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
5.10.2016 22:50:04   
Anck Su Nmaun
E menja se sve, do pre ove trece trudnoce bas sam retko dolazila od kako sam pocela da radim . Radila po citav dan, dok sve zavrsim i onda dodjem na forum i....nikog ne znam. Bas se cela pistava promenila. Ali sad sam evo upoznala novu odlicnu ekipu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 13:30:39   
Maraj
Ja ne znam kako cu kada krenem da radim.
..za sad sam tu , najcesce kad L spava user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 13:49:46   
degu
Ja volim RR iako se sve promenilo, cela moja ekipa crtica više ne piše, odavno nemam ekipu user posted image
ali prosto moram svaki dan da prelistam, iako dok sam radila nisam stizala da pišem

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 17:01:02   
Anck Su Nmaun
Degu , ja te secam iz starih dana user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 17:12:30   
jess021
Ja sam bas proredila u poslednje vreme. Sto zbog obaveza, a iskreno nije to vise moja ekipa. Znam da sam i ja nekad bila nova, ali nekako se nisam pronasla u razgovorima sa nekim novim clanovima, naravno ne sa svim.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 17:16:26   
branki*
Pa,jeste,stalno se menjaju ekipe....
Ne znam do kad cu posecivati,duuugo verovatno,ako ne svaki dan kao sad,svrnucu sigurno da se promuvam u par dana ponekad,ali mislim da cu dugo biti vezana za rr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 17:24:02   
Khaleesi
Ja sam nabasala slucajno u prvoj trudnoci na RR, kada sam guglala neka pitanja i na RR nasla odgovore...
Nisam ni pisala tada tek u drugoj trudnoci...
Dok nalazim vremena svracacu da se cujem sa divnim zenicama koje su sa mnom delile iskustvauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 17:29:03   
Mariya
Ja sam već 5 godina i treću trudnoću uz RR. Zamislite koliko sam tek ja ekipa promenila!! Naišla slučajno, tražeći odgovor na neko pitanje, prvo čitala, zatim odlučila i da pišemuser posted image kada sam radila manje sam pisala, sad kad ne radim čitam i pišem skoro svakodnevno, u zavisnosti od obaveza.
Biću tu dok god mi je RR zanimljiva.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 19:17:33   
mamica 91
Ja sam najvise vremena na rr provodila u drugoj trudnoci, sad provirim s vremena na vreme, ali retko pisem.. Malo starih forumasica ima,.i nekako mi se cini da se manje i pise na forumu nego pre user posted image ali jako lep period me veze za rr

< Poruku je uredio mamica 91 -- 6.10.2016 19:20:36 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 19:30:56   
degu

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Degu , ja te secam iz starih dana user posted image user posted image


Jeste, mu smo matorke ovde user posted image
Manje se pise, ne znam zasto, neko zatisje pred buru user posted image
Ja mislim da cu dolaziti dok god bude postojala rr, jako me lepe uspomene vezuju za rr <3 koliko sam prijatelja stekla, rr ima dusu, mnogo foruma sam citala, samo sam ovde ostala.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 21:07:12   
Mala Elena
Da, ekipa se menja, stari nakon par godina odu..
Sta znam, nadam se da cete vi zenske sto ste sada tu ostati jos dugo, a i ja sa vama, bar do 40-te user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 21:49:23   
emicaa
Meni mnogo fali ekipa sa mog pocetka ali i ova nova mi je vec prirasla srcu.Koliko sam ovde lijepih rijeci podrske dobila svaki put kad mi je bilo tesko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
6.10.2016 21:54:54   
mila83
Evo,pravo pitanje za mene..ne posećujem Rr tako redovno već dva i po meseca user posted image vratila sam se na posao i nemam vremena da se družim sa vama ovde,evo i sad jedva čekam da legnem u krevet,koliko sam umornasamo sam malo virnula..
Ali što kaže Emica,koliko reči podrške sam našla ovde kada mi je bilo jako teško...a nadam se da sam i ja uzvratila i pomogla nekom....mislim da ću uvek posećivati RR,samo je pitanje koliko često ću pisati.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 0:00:18   
Tatjana.87
Ovde sam na RR naišla na veliku podršku i zahvaljujem se na tome. Za sada sam tu čest gost hehe a kako bebac raste ja imam sve više pitanja tako da ću ako nikome ne smeta da budem tu user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 0:20:14   
Rosita
Ja sam dolazila i odlazila...dolazim u trudnoci i dok imam bebu cesce. Menjaju se ekipe, ali sa tim sam ok. Nekad sam i ja bila nova.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 8:02:39   
krin 40
Dve godine sam baš aktivna.Sada imam i vremena.Verovatno kada počnem da radim biće redje posete ali ja volim da čitam ovaj forum i ne vidim zašto bi se to u budućnosti promenilo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 8:10:19   
degu
Ja sam verna RR, nista me nece oterati user posted image
Zao mi je kad vidim koliko starih clanica fali.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 9:10:53   
Rosita
Da, didy. Neke zene su bas bile upecatljive. Neke pamtim po duhovitosti, neke po iskrenosti i otvorenosti, neke su bile dobro informisane... U pojedinim momentima bilo je ekipa sa kojima je goreo forum. Puno razlicitih zena je pisalo i to je bas imalo draz. Nedostaju mi neke clanice...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 12:51:34   
emicaa
ja ne mogu zamisliti da vise nikako ne dolazim.
i kad mi pilici porastu i tad u imati neki razlog da dodjem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 18:54:51   
Sarav
Dokle god mi bude zanimljivo. Ima interesantnih ženica, pa mi nekad ulepšaju dan.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 22:02:29   
degu
Rosita, ja crkoh od smeha sto me u svakoj temi zoves didy user posted image verovatno ti automatski ispravlja.
Emice ja isto ne mogu da zamislim da vise nikako ne dolazim, zato ne mogu da razumem kad neko bas skroz prestane da dolazi i bas mi bude zao. I meni dosta zena nedostaje.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Do kad ćete posećivati RR? :)
28.9.2017 22:12:40   
mama krava
Trudnički mozak 😁💖

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here