|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:06:56   
kalinam

IZVORNA PORUKA: Brana

Postoje sigurno jaki razlozi,zbog cega je neko pristao da svoju intimu podeli pred kamerama,da su imali dovoljno novca za svadbu,sigurno im ne bi trebala pomoc emisije ili bilo koga drugog.Ja pcelicu znam i privatno i znam njen privatan zivot,ona je jedna vrlo iskrena i dobra osoba...
A sto se tice tog poznastva,to sam rekla da je malo neverovatno da odmah posle emisije upoznas nekog snimatelja koji ti isprica celu istinu...ali eto i to se desava...user posted image
A verovatno zivis negde gde je veliki promet poznatih licnosti,pa imas prilike cesce da ih vidjas.user posted image
A sto se tice tvog gledista,ja ga postujem,svi smo razliciti i posebni na svoj nacin,zato ne treba nikog osudjivati,pogotovo ovako virtuelno,jer se ne poznajemo,ne znamo nista vise jedni o drugima nego sto je napisano,a ljudi svasta pisu...user posted image


Jako me zanima koji su to razlozi?
Sve u svemu, cim nesto predje na pink, gotovo je s odmerenoscu i realnoscu. I ne svidja mi se ova nova voditeljka, Irena je bila diskretnija i kulturnija, ova se stalno trudi da ona vodi paradu i pravi plan umesto da samo postuje zelje mladenaca.
Ma generalno mi je ta emisija i taj vid emisija besmislen.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:14:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kalinam

I ne svidja mi se ova nova voditeljka, Irena je bila diskretnija i kulturnija, ova se stalno trudi da ona vodi paradu i pravi plan umesto da samo postuje zelje mladenaca.


Potpisujem!!! Iskreno, godinama već ne pratim emisiju, ali Irena je baš bila nekako prava za ovu emisiju... Ova nova je prvo, nekulturna, prosta (baš u ovoj diskutabilnoj emisiji imala je par takvih ispada-sramota), nametljiva, samo čekam da ona proba venčanicu umesto mlade user posted image , a cela emisija je smejurija!!!

Btw, pre 5 godine moj brat od tetke se oženio u emisiji.... Bilo je jako lepo urađeno, sve je prikazano-svi zadaci sa spiska su snimani, manje je priče bilo o njihovim životima, mada su i oni imali priču (kao i svi mi ostali, da budemo iskreni), ali to je sve lepo bilo upakovano, u kratkim crtama... Više ono: čime se baviš, gde živiš, koji su ti hobiji....

(odgovor članu kalinam)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:19:36   
minavb
Ko god bio u emisiji, emisija mi je bljak. Gledala sam kad je bila DG jer je ona super lik, i gledala sam kad su bili neki ludaci iz Mionice valjda. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:33:39   
kalinam
Ma samo kad je otisla s RTSa da znam da makar na to ne ide 500 din od pretplate.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:44:02   
*Alexx*
Ihaj, pa šta bi pola televizija prikazivalo kad ne bi bilo raznih reality emisija? Školski primer odličnih emisija (sa diskutabilnim temama, ali su odlično urađene) - TLC. Školski primer očajnih emisija - Pink. Moje mišljenje. Kad bi Pink bio kao TLC, verovatno bih ga gledala.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu kalinam)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:56:03   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image istina...

A ja baš volim da gledam onog Cake boss-a na TLC, šta radi sa tim tortama - malograđanka, šta ćeš user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 406
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:57:42   
minavb
Ja ne volim cake boss-a. To nisu torte, to je brdo kora i mešto margarina sa šecerom preko čega je tona fondana. To se ne jede, to se gleda.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 9:59:04   
Anoniman
Ali ima se šta i videti user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 408
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 10:03:04   
Sanjica26 RR
Nina jel si gledala tog lika kako kuva razna jela?
Btw, voditeljka 48 sati svadbe se udala. I bila joj je ruzna vencanica.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 10:05:16   
minavb
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Nina jel si gledala tog lika kako kuva razna jela?


Ja jesam, i to dok sam trčala na trci gospodin je spremao fenomenalna masna i kalorična jela. Kako sam psovala "Crko majci, ja ovde umirem a ti praviš pancerote!Goreneee, prebaci ovo user posted image "


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 10:08:53   
Anoniman
Jesam jednom.... Ali on kao forsira neku tradiocionalnu italijansko-sicilijansku kuhinju, zar ne?! Ma meni je samo fascinantno šta danas sve možeš da napraviš od hrane, i sva ta mehanika koju ugrađuju-ludilo!!! Verovatno nikad ne bih ni probala tortu, ali ja sam vizuelno fascinirana user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 411
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 10:10:48   
Sanjica26 RR
da, to sprema. I stalno govori kako je to njegova mama spremalauser posted image
I ja ne verujem da su takve torte zdrave, ali meni se svidja to ukrasavanje.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 1.12.2011 10:11:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 10:11:41   
Olga75
a sta mislite o otvarnju teme Cake Boos user posted image
valjda se tako pise user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 10:15:13   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja ne volim cake boss-a. To nisu torte, to je brdo kora i mešto margarina sa šecerom preko čega je tona fondana. To se ne jede, to se gleda.


Ja volim Ace of cakes user posted image Moja sveki kaže: qq majko, na šta li liče ove torte kad se probaju user posted image

Najvolim tattoo emisije (odoh off i od pravopisa i od teme).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 10:15:56   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a sta mislite o otvarnju teme Cake Boos user posted image
valjda se tako pise user posted image



Ne, bolje reality emisije, šira je tema user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 11:51:16   
lanajelena
Ranije sam jos i volela da je pogledam,jedna moja drugarica je ucestvovala u emisiji,mesec dana nakon emitovanja izvrsila je samoubistvo u novinama je izaslo mlada iz 48 sati svadbe se ubila i sad me ta emisija stalno vraca na to tako da ne gledam vise user posted image  i nervira me sto biraju parove koji imaju neki problem da bi se time nasladjivali i bila veca gledanost

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 16:12:12   
limunada
Ubila se user posted image user posted image strasno user posted image nebi ni ja mogla gledati da sam na tvom mestu

Ja sad ponekad i pogledam zbog Mikija posto mu se ismijem,to je sad bas postalo kao sprdnja,vise prikazuju Mikija kako se ludira nego samu svadbu al nekad pogledam inace mi nije medju omiljenim emisijama.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: 48 sati svadba
1.12.2011 17:37:47   
Kookai
miki ucestvuje u 48 sati svadba?user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: 48 sati svadba
3.12.2011 3:14:51   
Anoniman
Evo, novopecena gospodja se javlja! Kao prvo na kastingu su videli da sam napisala da sam trudna i o tome nas nista nisu pitali. Njima je bila interesantna prica o meni i muzicu i tom bivsem a ne trudnoca. Doktoru sam rekla kao i ekipi da sam uradila test i da je bila druga ali bledja crtica i verovatno su mislili da bi bilo interesantno u emisiji da potvrde trudnocu jer nisam imala vremena sama da odem kod gin.jer su dosli posle 2 dana od kastinga. Doktor nista nije slagao, i uz mi je radio i pregled sondom i obican pregled i ja sam mu u medjuvremenu pricala da sam pusac i strastveni ispijac kafa i da vec nekoliko dana ne konzumiram to isto jer mi se gadi sve. Zato je rekao da postoji mogucnost da je trudnoca u pitanju ali da dodjem opet na pregled. Ja sam u medjuvremenu dobila...
Ekipa je ok, muski deo pogotovo... doduse i ja mislim da je Irena mnogo bolja i slazem se da od kad je emisija na pinku sve je bzvze, sve se ostalo prikazuje sem bitnijih i lepsih stvari. Ono kod one babe su oni rekli da idemo, sto nema veze sa nama, pominjali smo magiju ali nevezano za to za sta su nas kao oni odveli.
A prijavili smo se zbog finansija! I ja sam htela lepo vencanje sa prijateljima i rodbinom i vencanicom. Nas snimatelj je sve extra odradio tako da se ne kajem ni zbog cega!
Hvala Tashi, Brani i mami (izvinjavam se sto nisam zapamtila ceo nick, pisem sa moba). Ja sam uzivala, srecna sam i kad se mrvica pojavi dobrodosla je mami i tati a dokonim ljudima veliki poz!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 3.12.2011 3:30:17 >

(odgovor članu Kookai)
  Direktna veza do poruke: 419
   RE: 48 sati svadba
3.12.2011 9:10:12   
minavb
Majo, nek vam je sa srecom i boli te bas uvo da li se kome emisija svidja ili ne. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: 48 sati svadba
3.12.2011 11:17:10   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ja nisam bas u toku za sve promene u zivotu pcelice Maje ,ali cestitam u svakom slucaju.



Takođe user posted image

Čestitam vam oboma, iz pisanija ovde sam skontala da je priča španska serija, ali šta fali user posted image



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: 48 sati svadba
4.12.2011 13:25:59   
Anoniman
Moram da napisem sto se tice Andjelke... Nekad je skroz ok a nekad je previse prepotentna. I odvali u snimanju neke stvari koje nemaju veze sa nama. Kod nas je to bio slucaj kad smo uzimali burme, prokomentarisala je nesto u vezi mm gde smo se nas dvoje samo pogledali i pitali odakle joj to! Sve u svemu preterali su ga. Neke lepe detalje izbacili, ili nisu snimili uopste, a ubacili njihove gluposti oko magije, jesmo spomenuli vlasku magiju ali skroz za drugu stvar... Meni je u prvom mahu bila ok emisija jer znam koliko smo se smejali sve vreme sa ekipom i radili po instrukcijama ali nismo znali kako ce na tv-u da ispadne a kad se sve sleglo... opet kazem uzas! A vama koji niste bili tu mogu da zamislim, a i procitala sam kako vam je izgledalo. Tvrdim da je Irena bolja voditeljka a i RTS. I ova prosla svadba mi je bila uzas. Ne zbog mladenaca i njihove price, jer smo njih upoznali na kastingu, nego opet zbog lupetanja Mikija i sve vise snimaju gluposti a ne mladence i svadbu! Zbog njihove (ne)organizacije smo propustili par obicaja, jer smo uvek morali da cekamo njih i nista bez njih da ne pocinjemo i eto... Bas mi je krivo sto je sve tako ispalo na tv-u.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 422
   RE: 48 sati svadba
4.12.2011 13:47:33   
New Mom

IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ja nisam bas u toku za sve promene u zivotu pcelice Maje ,ali cestitam u svakom slucaju.



Takođe user posted image



Takođe! user posted image


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: 48 sati svadba
9.4.2012 23:34:17   
Mikrotrauma
e pa cool,posto vidim da se ne placa svadbica ,i ja se prijavljujem!super ste devojke,nova sam ovdeuser posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: 48 sati svadba
12.7.2012 19:07:47   
degu
Evo jedne prelepe slikice sa svadbe naše Mery78 user posted image

user posted image

Mladenci su bili spontani, prirodni, prelepi user posted image
Cela njihova priča je potpuno drugačija, a naša Magdalena je zakuvala user posted image
Jako sam srećna što smo bile deo te priče i hvala našim mladencima na ovako divnom i za mene nezaboravnom danu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mikrotrauma)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here