|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 48 sati svadba
29.11.2011 2:15:55   
Anoniman
Sanjice hvala... ma nisam imala net, tj. nekad nekad navtamo signal...
Mivice, porodicna okupljanja se svode na to da moj svekar dolazi kod nas, tj. on i moji su nerazdvojni sada...
Vlada ce da postane tata i on je u tazbinu sada i sa njima nemamo kontakta. Posle emisije mi je poslao pretecu poruku neku... ma to je spasnka serija bila... i sa onom njegovom dok je bio on je mene zvao za svakojake gluposti i sl., planirao vidjenja neka... al sva sreca doslo mi bilo iz d... u glavu user posted image

ekipa je ok, ali malo neorganizovani... ne placa se nista, to sve ljudi pricaju bzvze.

(odgovor članu nada78)
  Direktna veza do poruke: 376
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 21:13:16   
Anoniman
Ja ti cestitam na vencanju, ali meni se ta emisija nije uopste dopala. Zao mi je, ali sve mi je to licilo na neki lakrdiju. Sam pocetak ove emisije na RTS-u je bio bas lep. Kasnije su se i tamo iskvarili, a sad su se na Pinku dokrajcili.
I zanima me kakav je ono doktor koji laze da ti je trudnoca mala? Mislim da je to totalno neeticki, pa cak iako je za TV. A koliko sam ja videla, ti si rekla da je test pozitivan, sto znaci da si pristala na njihovu igru. To mi je skroz bezvezno. Zao mi je sto ti ovo govorim, ali nekada u zivotu nije bas svako sredstvo ono pravo da bi se stiglo do cilja.
Ipak, najbitnije je da si se ti udala, a da li cete sarmu kod strica na slavi jesti za istim stolom sa tvojim bivsim, to je potpuno nebitno.
Ziva bila i posecivala onog docu zarad prave trudnoce!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 377
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 22:13:01   
Anoniman
Pčelica sigurno nije lagala da je trudna pred kamerama, možda je bio spontani, možda je bila lažna trudnoća, moglo je biti bilo šta, ali sigurno nije lagala, ako si to htela da kažeš. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 378
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 22:25:44   
Anoniman
Ona je rekla da je radila test, a onda je dr rekao da se radi o maloj trudnoci (znaci, rekao je da je mala trudnoca, nije rekao da nista ne vidi), a onda mi je clan ekipe rekao kako stvari f-cionisu i meni je to degutantan nacin na koji se laze narod i na koji parovi treba da pristanu da bi se vencali. Ja na to ne bih pristala. Radije ne bih pravila svadbu!
Meni je drago kad se neko uzme i nemam ja nista sa protiv zene, samo mi nije jasno kako neko pristaje na takve stvari samo da bi dobio gratis vencanicu i cipele. A novopecena gospodja moze slobodno da opovrgne ovo sto sam rekla, pa nek bude da ja lazem. I nije samo ovaj slucaj u pitanju u pitanju, vec skoro svi. Izmisle neku pricu i onda par treba da pristane na to da bi ih ubacili u program. Ono sto sam ja zelela da kazem jeste da ja na takav nacin ne bih  pravila svadbu.
Ponavljam, mladencima zelim sve najbolje! Bitan je njihov zajednicki zivot i to je jako lepo, iako se meni ta emisija ne dopada. I gledam je samo da bih videla koliko daleko mogu da idu!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 379
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 22:37:19   
mama kukunka
Gledala sam taj deo sa dr-om (iako samu svadbu nisam videla), i sad shvatam da se radi o nasoj forumasici..Dr je prvo radio obican UZ , onda je ekipa izasla napolje da bi joj radio vaginalnom sondom jer ovako nije video..i nije rekao  da je 100% trudna, nego da se radi o maloj trudnoci, pa  ne moze da se vidi, i da dodje za neko vreme..Iz toga sam ja shvatila da ne vidi gestacijski mesak..a  za test sam cula da je rekla da je bio pozitivan-sto moze da znaci  i biohemijsku, ili rani spontani...bilo sta..Ne mislim da je lagala za test..a i zasto bi??? Prosla sam sve te  vidi se -ne vidi preglede.... sve je to moguce..ne znam  zasto mislis da laze..
Drugo je pitanje iz kog razloga se ljudi prijavljuju za tu emisiju.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 22:45:23   
Anoniman
mama kukunka je lepše napisala ono što ja mislim. user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 381
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 22:56:26   
Anoniman
Svacije je pravo da misli sta hoce i kako hoce. Moje je misljenje da je emisija degutantna i ako je ne pokriva ista takva prica oni ce pricu izmisliti. A zena je slagala za trudnocu, to je planski uradjeno i to zna citava ekipa emisije, a preko jednog od njih i ja. Ne vidim u cemu je problem, pa cak iako se radi o RR forumasici. Ja bi volela da ona podeli iskustvo o emisiji i da vam iskreno kaze sta oni u toj emisiji potenciraju. Tako bi mozda pomogla parovima da se NEodluce za kojekakve podvale i grozote. I meni to na sta su se mladenci odlucili smeta, ali ne t o l i k o, koliko mi smeta dr. Kakav je to strucnjak i eticar? Nikakavuser posted image  Sto opet poteze pitanje o nasim dragim medicinarima, koje ne bih dubila jer se odmah iznerviram.
E tako. Nadam se da vise nema nedoumica. Zena ce vam se javiti, valjda, pa ce i reci (ne)istinuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 382
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 22:59:06   
Anoniman
Ja sam jako šokirana, i i dalje mislim da Pčelica nije lagala, i da ti izmšljaš. user posted image
A to da ti se emisija ne sviđa - to je u redu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 383
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:00:25   
Anoniman
Cccccccccccccccccuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 384
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:02:59   
Anoniman
Zalepio ti se taster? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 385
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:14:44   
Anoniman
Zeno, ja sam ozbiljna i ozbiljno vam govorim. Ljudi misle kako se samo prijavis i gotovo. Nikad ti tako nece doci. Da li iko od vas gledao jednu jedinu potpuno normalnu emisiju-NE. Svaka je imala story, pa tako i ova. A to moje Ccccc je zato sto se ne udubis i zaista razmislis. Odgledala sam emisiju, u petak vece izasla u grad i upoznala lika koji radi snimanja i on mi je potpuno bezazleno objasnio kako sve f-cionise. A posto smo spomenuli crnu magiju i ostale gluposti dotaknem se emisije i to bi to. I decko je pricao toliko normalno da smo muz i ja resili da ubedimo prijatelje da se ne prijavljuju i postede sebe blama. Jer oni ne bi pristali da takve gluposti.Ne vidim sta je tu toliko za ne poverovati. Pa rade se mnogo gore stvari. Sad sto je to bezveze, to je druga stvar. 
ja stvarno ne zelim da ovo preraste u neku svadju. Javice se devojka pa ako hoce neka vam kaze istinu ili neistinu, ja nemam nista sa tim. Ja znam u sta sam poverovala, a svako od vas moze da veruje u sta hoce.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 386
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:21:37   
Anoniman
Shvatam ja da emisija mora imati priču jer samo odabir venčanice nije ono što publika traži (iako, verovali ili ne, mene jedino venčanica zaima od cele emisije user posted image ), ali ... Da napomenem, nisam gledala ovu emisiju (epizodu, kako već da nazovem), pa pričam samo na osnovu info koje sam ovde od vas dobila... uglavnom, da nastavim gore početu rečenicu... ali ova emisija je imala priču (bivši dečko je brat sa sadašnjim mužem (BTW, ne doživljavam to kao nešto strašno), crna magija, antidepresivi...) mislim da ovoj emisji nije bila potrebna laž o trudnoći, imala je dovoljno materijala i bez toga.

andromeda, nisam te viđala do sada na forumu, ne znam koji ti je "status" (nazovimo ga tako), imaš li dece?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 387
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:27:30   
dunja RR
Pa i naša Delijagirl je bila u emisiji i nije bilo nikavih gluposti.


E sada Delija je sama po sebi posebna, Slovenka koja navija za Zvezdu i ceo život je želela da se uda na Marakani.

Ja znam da je Delija baš to što smo videli, niko me neće ubediti da je bilo namešteno.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.11.2011 23:28:33 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:27:36   
Anoniman
Nemam dece. Pravimo dete. Mlada sam, biceuser posted image
Ne razumem sta mislis pod statusom?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 389
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:27:52   
Brana
andromeda,wow,i tvoja prica je neverovatna,odgledas emisiju,izadjes u grad i slucajno sretnes lika koji uredjuje emisije i poverujes u sve?user posted image
Svi znamo da za sve sto zelis da prikazes na TV-u,moras da imas zanimljivu pricu da bi privukao interesovanje naroda...prema tome to nista nije novo,i da je nesto bila "laz" nikoga ne ugrozava,to je privatna stvar,mnogo gore je kada nas lazu ljudi koji vode drzavu,jer od njih zavisi nasa buducnost i buducnost nase dece,ne znam zasto se oko ovoga dize tolika prasina...svako ima svoje misljenje,i ne treba nikoga ubedjivati u svoje!user posted image


< Poruku je uredio Brana -- 30.11.2011 23:32:55 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:29:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Pa i naša Delijagirl je bila u emisiji i nije bilo nikavih gluposti.


E sada Delija je sama po sebi posebna, Slovenka koja navija za Zvezdu i ceo život je želela da se uda na Marakani.

Ja znam da je Delija baš to što smo videli, niko me neće ubediti da je bilo namešteno:

To mora da je bilo u nekim od pocetnih emisija na RTS-u. One su bile divne i to sam vec i rekla.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 391
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:34:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

andromeda,wow,i tvoja prica je neverovatna,odgledas emisiju,izadjes u grad i slucajno sretnes lika koji uredjuje emisije i poverujes u sve?user posted image
Svi znamo da za sve sto zelis da prikazes na TV-u,moras da imas zanimljivu pricu da bi privukao interesovanje naroda...prema tome to nista nije novo,i da je nesto bila "laz" nikoga ne ugrozava,to je privatna stvar,mnogo gore je kada nas lazu ljudi koji vode drzavu,jer od njih zavisi nasa buducnost i buducnost nase dece,ne znam zasto se oko ovoga dize tolika prasina...svako ima svoje misljenje,i ne treba nikoga ubbedjivati u svoje!user posted image



Ja nikoga ne ubedjujem. Ne razumem u cemu je problem. Da, izasla sam u grad i isto tako sam mogla sresti i Branka kockicu ili Memedovica. Tijanica vidjam svaki dan. Ne kapiram sta si htela da kazes? Da je to slucajnost? Pa jeste. I sta sa tim?
Ovo sto je boldirano upravo govori o problemu emisije. Zasto bi nesto tako lepo kao sto je vezivanje dvoje ljudi u brak moralo da bude bazirano na lazi? Bilo kakvoj. Zar onda nije lepse uzeti kumove i vencati se u crkvi i opstini, kako ko zeli, i ostati cista obraza?
Ja se izvinjavam moje dame sto gledam stvari sa drukcijeg stanovista.user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 392
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:37:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andromeda

Nemam dece. Pravimo dete. Mlada sam, biceuser posted image
Ne razumem sta mislis pod statusom?



Mislila sam dal si u Crticama (čekalica), mama, trudnica... ja to zovem "status". user posted image

Sa Pčelicom se dopisujem već dugo ovde, nismo se uvek "ljubile", šta više, često smo se sukobile, ali to ne menja na stvari da ja zaista ne verujem da je ona lagala. Pre mogu da poverujem da je bila biohemiska trudnoća (pozitivan test), a da dr nije video mešak pa je zato rekao da je rana trudnoća. To što ti u to ne veruješ je u redu jer nemaš dece. Ja imam dvoje i znam da trudnoća zaista može da se ne vidi na UZ čak do VIII-IX nedelje, posebno ako je materica zavaljena, tako da nije ok da pljuješ etiku lekara. Malo sam pristrasna, ja sam lekarsko dete. user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 393
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:41:45   
Alexis79
Brate mili dok se ne pobijete nista niste uradile user posted image

Ko hoce nek se prijavi ko nece ne mora.
Pa niko nikog nije bio po usima da pristane na snimanje.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:42:21   
Anoniman
Razumem sve sto si mi rekla i ok je stanovisteuser posted image  Nemam nista protiv. Ja sam samo cula pricu, povezala sa svim prethodnim emisijama, sem onih pocetnih, i kako dva i dva mi se poklopilo da pomislim da nesto ne stima. Mozda sam malo slobodnija u recima, a nije mi namera da uvredim, no stvarno sam se svacega tu nagledala.
Lep pozdrav svima. Idem malo da mazim muzauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 395
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:43:17   
Brana
Postoje sigurno jaki razlozi,zbog cega je neko pristao da svoju intimu podeli pred kamerama,da su imali dovoljno novca za svadbu,sigurno im ne bi trebala pomoc emisije ili bilo koga drugog.Ja pcelicu znam i privatno i znam njen privatan zivot,ona je jedna vrlo iskrena i dobra osoba...
A sto se tice tog poznastva,to sam rekla da je malo neverovatno da odmah posle emisije upoznas nekog snimatelja koji ti isprica celu istinu...ali eto i to se desava...user posted image
A verovatno zivis negde gde je veliki promet poznatih licnosti,pa imas prilike cesce da ih vidjas.user posted image
A sto se tice tvog gledista,ja ga postujem,svi smo razliciti i posebni na svoj nacin,zato ne treba nikog osudjivati,pogotovo ovako virtuelno,jer se ne poznajemo,ne znamo nista vise jedni o drugima nego sto je napisano,a ljudi svasta pisu...user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:46:19   
Brana
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Pa niko nikog nije bio po usima da pristane na snimanje.

I to sto kazesuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:50:52   
Kookai
bas jadno ako je slagala za trudnocu,jer mozda je imalo parova koji stvarno cekaju bebu a nisu dosli kod njih

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:54:55   
Alexis79
E slusajte ovo muz moje najbolje drugarice je bio prijavljen sa tadasnjom devojkom.
Oni se u medjuvremenu  posvadjaju i raskinu.
Proslo 2-3 godine ova moja drugarica i on se vencali.
Kad zovu ga iz Emotiona da vide li njegova prijava jos vazi.
On im je ispricao celu situaciju ,a mi ga i dan danas zezamo oko toga.
Kao pa mogao si da ih dovedes sta  ima vezeuser posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: 48 sati svadba
30.11.2011 23:59:22   
bea83
IZVORNA PORUKA: Kookai

bas jadno ako je slagala za trudnocu,jer mozda je imalo parova koji stvarno cekaju bebu a nisu dosli kod njih


baš takouser posted image

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here