|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
1.9.2012 10:51:43   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Evo gledam sastav-Femibion sadrži FOLSAVAT+METAFOLIN, ali je na nemačkom jer ga nisam kupila ovde nego u Mađarskoj.




I ja sam pila femibion, odličan je.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
1.9.2012 19:12:27   
*Maki*
Shishi,ne kazem ja da je Oligovit gori ili bolji,nego kazem da od stranih vitaminskih tableta Natural welth ima licencu za ostale ne znam,tako su mi doktori rekli i preporučili a i mislim da cena nije visoka. Ima sve potrebne vitamine.
Koliko Oligovit ima tabletica u pakovanju ?

p.s. sad sam videla da ima 30 tabletica i neceg ima malo vise neceg malo manje u odnosu na Prenatal,u suštini je slično,bitno je da ima te osnovne vitamine koji nam trebaju pa ce svako odabrati šta želi :) Ljub

< Poruku je uredio *Maki* -- 1.9.2012 19:18:21 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
1.9.2012 23:39:40   
Jole84
Dakle mogu da uzmem prenatal i da prebrinem folnu,c,selen i ostalo? Jel sam lepo razumela Maki? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 8:08:37   
Shishica
Jao Maki nisam mislila da zvucim nadrndano user posted image mislim na tebe nadrndano. Verujem ja tebi sta pricas, ali eti npr. vidi koliko tih dodataka stetnih ima u tom Natural-ovom..
Ja sam onako po logici birala pa sad... mozda sam i pogresila majku mu, ne znam..

Jole sve to imas u vitaminima za trudnice..evo npr. sta ima u Oligovitu: vitamin A, vitamin D3, vitamin E, vitamin B1, vitamin B2, niacin, vitamin B6, pantotenska kiselina, vitamin B12, folna kiselina, biotin, vitamin C, kalcijum, gvožđe, selen, cink, bakar, mangan, jod.
Prenatal: Vitamin A, vitamin D, vitamin C, vitamin E, folna kiselina, Vitamin B-1, Vitamin B-2, Niacin, Vitamin B-6, Vitamin B-12, Gvožđe, Kalcijum, Cink.

E sad mi jednostavno ne znamo sta je bolje i ko laze ko ne, ko mulja ko malo manje mulja i te stvari..

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 8:49:07   
*Maki*
Shishice dušice, nisam tako ni shvatila user posted image Znaš kako, da uzmeš bilo koji od ta dva sigurno nećeš da pogrešiš, ovaj Prenatal ima licencu a Oligovit je naš proizvod tako da su oba proverena što je ustvari i najbitnije. Meni su neki baš stručni lekari preporučili te proizvode Natural welth pa im ja eto verujem i vec duze ga koristim. Krvna slika mi je ko bomba user posted image Ovaj Oligovit ima na primer minerale što Prenatal nema,a pored minerala ima sve potrebne vitamine tako da je i on dobar a i cene su slicne. Tu greške nema sigurno :)

Jole ja folnu uzimam posebno onaj Folnak u maloj bočici,to koristim isto vec jako dugo mozda 4 - 5 godina. To ti je vitamin B9 a njega nema ni u Oligovitu ni u Prenatal-u,tako da se ne mozes spasiti user posted image Vitamina C ima :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 9:03:10   
Shishica
A kako nema folne, pise folna kiselina i u jednom i u drugom user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 9:25:45   
Snelle
Shishice, neko mi je skrenuo pažnju da pišemo na pogrešnoj temi! Ovo je tema za buduće trudnice, a imamo i na forumu Trudnoća temu o folnoj kiselini user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 9:28:41   
Shishica
Juuu user posted image
A sto ne rece ovde direktno?
Evo necemo vise..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 10:58:02   
dunja RR
Ja ne nađoh temu o folnoj u trudnoću, doduše nisam nešto preterano ni tražila user posted image

Aj nek neko da LINK na tu temu please user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 11:00:27   
Olga75
Dunja , vidi OVO user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 11:02:49   
dunja RR
Hvala puno Oldžiuser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 11:07:20   
Jole84
Maki,Šiško hvala user posted image
Odoh onda po Prenatal ili Oligovit,taman da popravim malo krvnu sliku,a folnu ću da uzimam posebno dodatno.
Bitno mi je da ima i Fe i C..ne mogu više da gutam hiljadu tabletica user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 15:34:11   
*Maki*

IZVORNA PORUKA: Shishica

A kako nema folne, pise folna kiselina i u jednom i u drugom user posted image


U Oligovitu ne znam koliko ima folne ali u Prenatalu ima 800 mikrograma sto je samo 0,8 miligrama a u folnaku ima 5 miligrama tako da je bolje da uz Prenatal uzimate posebno i folnu kiselinu eto ja koristim ovaj folanak.Kiss

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 17:05:47   
Shishica
Aaaa jeste, totalno sam sa tim merama pobrkala, tako je. Jos ja kao ajde necu vitamine dok ne popijem folnu..

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
2.9.2012 21:18:02   
Nataša1
U Oligovitu nema folne, ima B1, B2, B6 i B12, a folna jevitamin B9. Čak, u uputstvu piše da nije ispitano dejstvo u trudnoći i da se treba konsultovati sa lekarom. Možda je bolje uzeti neki multivitamin koji je baš namenjen trudnicama.

Ja inače mislim da je Oligovit vrlo kvalitetan, ali samo za prvo stanje user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
4.9.2012 16:31:52   
Jole84
Uzela sam danas Oligovit za trudnice,ima svašta nešto od vitamina,30 tableta-500 dinara.
Ali tek kad sam stigla kući videla sam koliko je veeelika tableta,tako da ću da bacam peglu i pre nego ostanem trudna user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Nataša1)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
14.9.2012 15:50:50   
Rosita
Zdravo! Ja pijem femibion 2 od sutra, prethodno sam pila femibion 1 i pre trudnoce i u prvom tromesečju. Ostalo mi je pola kutije femibion 1- 15 neupotrebljenih tableta, ako neko želi da mu to poklonim, neka se javi porukom.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
14.9.2012 20:48:28   
nata11
Rostia koliko si dugo pila pre trudnoce? saljem ti pp

< Poruku je uredio nata11 -- 14.9.2012 20:51:39 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
15.9.2012 16:05:19   
Rosita
Drga Nata, odgovor u pp. Pozdrav!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
28.9.2012 14:44:41   
sirko
pila sam folnu 6 meseci pre trudnoce i jos mozda 3 meseca u trudnoci...po preporuci lekara

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
28.9.2012 14:47:50   
Meisje
е баш сам се питала колико се пије у трудноћиuser posted image

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
28.9.2012 14:56:01   
sirko
mozes i duze od tri meseca, ne skodi nista...

jel uzimas sada neke vitamine

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
28.9.2012 15:01:40   
Kugla12
ja sam isto koji mjesec prije i 3 prva mjeseca trudnoce....

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
28.9.2012 15:04:40   
sirko
sta preporucujete jos od vitamina u trudnoci???

(odgovor članu Kugla12)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Folna kiselina i vitamini (priprema za tr...
28.9.2012 15:04:51   
kurbla
Moram da pocnem da pijem folnu...

(odgovor članu Kugla12)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here