|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mesečni ciklus žene
31.1.2012 12:04:42   
Olga75
jutros sam ponovo radila test i negativan je
a sat nakon toga je meca kao krenula
ali je drugacija nego proslih ciklusa
nemam pojma
obicno mi traje cetiri dana : prvi krece , drugi ja klanica , treci se smiruje i cetvrti samo prlja
povadila sam krv a urin cu kad ovo prodje
dr mi kaze da dodjem od nedelje kad krvarenje prestane
kazem , ovo mi se desilo jednom pre 10 - 15 godina  user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tina37)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mesečni ciklus žene
1.2.2012 10:51:35   
Olga75
ja da apdejtujem user posted image
meca je sada normalna , po izgledu , jedino je kolicina user posted image
kasnila je danima , mucila se danima i sad nadoknadjuje , svakako cu kod dr kad prodje
ali sam sada sigurna da je to mrcvarenje imalo veze sa onim eksplozijama na suncu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mesečni ciklus žene
1.2.2012 11:10:32   
Anoniman
Eksplozije na suncu su navodno na stanovnike u Srbiji imale uticaja samo na pospanost. Tako mi reče mm. 

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mesečni ciklus žene
1.2.2012 12:09:16   
Olga75
ma kazu da je bilo pblacno pa kod nas  nije pravilo vecih problema ali mene je ova meca bas namucila
videcu sta kaze dr , ne u cetvrtak jer kaze da dodjem kad krvarenje prodje
i dalje kontam : ishrana , nisam se nesto osusila od prosle , stres je konstantan , nemam pojma user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mesečni ciklus žene
20.4.2012 19:07:48   
pari
Meni ciklus traje 3 dana, i to ustvari 2 dana zapravo, a treći nešto slabo i tako mi je već godinama... Da li je to normalno? nekada ranije mi je trajao 4-6 dana, i znam da je kod većine žena tako...
Ovaj ciklus je bio još čudniji, jedan dan je počeo da me boli stomak, pa sve jače i jače, krenulo braonkasto, uveče sve više i tek ujutru krv...onda dva dana baš jako i evo treći dan skoro ništa, tj.opet braonkasto. Da li je nekad nekome ovako bilo?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mesečni ciklus žene
26.4.2012 15:48:57   
madre
zene, je l znate sta sve moze biti uzrok neredovnih menstruacija? osim hormonskog disbalansa?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mesečni ciklus žene
26.4.2012 16:05:48   
Snelle
Ja sam pre trudnoće imala strašno neredovne cikluse zbog postojanja cisti na jajnicima. Imam ih još uvek, ali je trudnoća cikluse koliko toliko regulisala.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mesečni ciklus žene
26.4.2012 16:12:31   
madre
snele, koliko neredovne?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mesečni ciklus žene
26.4.2012 16:16:01   
Snelle
Nikada nisam dobijala na 28, 29 dana, i nikad nisam znala kada ću sledeću da dobijem. Dešavalo se da između dve prođe po 37,39 dana, pa čak i preko 40.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mesečni ciklus žene
26.4.2012 16:19:31   
madre
to su za mene redovne menstruacijeuser posted image ja cesto nemam po 2, 3 mesecauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mesečni ciklus žene
26.4.2012 16:20:58   
Snelle
Jesi li proveravala hormone, išla kod ginekologa? Kakvi su ti ciklusi bili pre trudnoće?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mesečni ciklus žene
26.4.2012 16:26:07   
madre
sve zivo sam proveravala! menstruacije su mi neredovne od prve... nikada nisam imala redovne, u najboljem slucaju dobijam na dva meseca. ginekolozi samo daju kontraceptivne pilule, drugacije to ne znaju da lece. ja dok ih pijem sve je u redu, cim prestanem ista stvar! hormoni su mi u redu, osim LH i FSH, koji su u disbalansu i ukazuju na PCOS, ali to je jedina stvar jer endokrinolog kaze da moram da ispunjavam jos uslova za to. nisam maljava, gojazna, nemam akne i testosteron mi je u redu. tako da nemam vise pojmauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 62
   Pomoć!
16.5.2012 14:24:12   
Jelenahn
Zdravo svima!
Ja sam novi član na ovom portalu i malo se teže snalazim...
Nadam se da mi možete pomoći svojim savjetima...user posted image ne znam da li sam na pravoj stranici...
Moj muž i ja želimo novog člana user posted image ali nakon odnosa (ležala sam nekih 20-ak min do pola sata nakon toga) ustala sam se i sperma je iscurela, a sledeći dan isto nakon odnosa, desilo se ne znam ni ja kako, da je većina sperme zavrsila napolje (bas kada mi je bila ovulacija)...pa me interesuje vase misljenje da li imam neke sanse krajem mjeseca ? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mesečni ciklus žene
16.5.2012 14:26:36   
Olga75
Jelenahn evo tema KLIK
i molim te da ne menjas naziv teme

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mesečni ciklus žene
16.5.2012 14:31:23   
Jelenahn
Hvala puno!
Rekoh ja da se ne snalazim...user posted image
Sorry...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mesečni ciklus žene
20.10.2012 19:25:26   
MirjanaP
Pa jesu li te zene koje su ostale trudne pred menstruaciju dobile tad kad je trebalo??? :)

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mesečni ciklus žene
21.10.2012 17:16:08   
Leptiric123
Mirjana verovatno nisu...:-)
A ja znam neke koje su i za vreme m ostale trudne tako da je sve moguce...

(odgovor članu MirjanaP)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mesečni ciklus žene
1.11.2012 16:22:23   
mashnicaa
Zene imam jedno pitanje jel prvi dan ciklusa kad mi krene krv...ili racunam i dan kad mi krene braonkasti sekret :)

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mesečni ciklus žene
7.11.2012 18:39:51   
dada951
Da li ima neka tema o medjumenstrualnom krvarenj. Pokusavamo da zatrudnimo evo vec cetvrti mesec
ali nista se ne desava. Ima li neke veze sa tim sto su mi ciklusi na 25 dana, ovulacija je 12. dan, a pre menstruacije
pojavi se braon krvarenje, na nekih 3 dana pre. Tako 22. dana otprilike. Ima li to veze sa nemogucnoscu zatrudnjivanja? Inace, nedavno mi je utvrdjena VI a grupa vagin. sekreta. Mozda te gljivice sprecavaju trudnocu? Zna li neko nesto o ovoj temi?

(odgovor članu mashnicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mesečni ciklus žene
7.11.2012 22:01:23   
Verolina
Izvadi progesteron 21 dc. To braon krvarenje upucuje ili na lose zuto telo ili na cistu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dada951)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mesečni ciklus žene
26.11.2012 20:25:55   
korisnic222
Postovani, prvi put sam na ovakvom forumu. Imam jedno pitanje, tacnije vise njih, vezanih za istu temu. Ovako..... Menga mi je svakih 28 do 32 dana... Posljednju mengu sam imala18. oktobra i trebala sam ako je 28 dana, da dobijem 14. novembra. Udana sam, medjutim polni odnos nisam imala oko mjesec dana zbog odsustva muza. 5. novembra smo imali odnos i on je svrsio u mene. Sutradan mi se odmah pojavio smedji iscjedak, koji je trajao oko 6 dana, ali ne intenzivno, nego povremeno i po malo, vec 4,5,6 dan samo sluz i tackice smedje, cak zanemarivo. Isla sam i na put, malo sam bila i pod stresom zbog posla. Kasnije sam imala laksa peckanja, kao prehladica mala. U medjuvremenu nisam dobila. Test za trudnocu bejbi rapid uradila sam prije 8 sada, bio je negativan, takodje i prije 3 dana, opet negativan, cista jedna crta. Mada nije bio jutarnji urin, vec oko 12h, piskila sam do tada mozda 3 puta.... Dalje, nemam neke simptome, grudi su me pocele boljeti, ali kao i kad trebam dobiti, nemam muku, temperatura jutarnja oko 36,5 stepeni Celzijusa, stomak normalan... Sada mi vec kasni ako je ciklus od 28 dana, 13 dana. Nisam jos isla ginekologu, jer sve nekako ocekujem da dobijem.
Da li je moguce da sam trudna ili se nesto poremetilo? Da li je moguce da test dva puta pogrijesi iako kazu da otktiva najnizi nivo HCG-a? Ne znam ni sama kako pitanje da postavim.... Ako moze neki odgovor brzi, bila bih Vam mnogo zahvalna.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mesečni ciklus žene
25.12.2012 22:30:41   
galijano
pari, ne znam da li je tvoj problem još uvek aktuelan i koliko imaš godina. Imala sam problem sa slabim i kratkim ciklusima,user posted image mi je dolazila na tri nedelje. Posumnjala sam na preuranjenu menopauzu, ali iz raznoraznih raloga nisam mogla otići kod dr. Tražio je da uradim određene hormone, kada su rezultati bili gotovi dr je potvrdio moje sumnje, još možda godinu dana i ući ću u menopauzu. Prepisao mi je trisekvin hormone, koje sam, kada sam pročitala kontraindikacije, odlučila da ne pijem. Pila sam zlatnu maku i ona mi je donekle regulisala cikluse, čak sam i ostala trudna, što sam želela, međutim izgubila sam bebu, još uvek se oporavljam od svega, videću kako će stvari dalje da se razvijaju. Verovatno ću otići kod još jednog dr da vidim šta će on da kaže. Inače imam 39 god, nisam rađala i želim dete, ali bez obzira na to ne bi još u klimaks. Šta se kod tebe u međuvremenu desilo?

(odgovor članu korisnic222)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mesečni ciklus žene
4.4.2013 1:34:54   
Mariya
Evo i ja cu da pitam vec postavljeno pitanje,mozda sad neko odgovori. Da li kao prvi dan ciklusa racunate dan kada krene redovno krvarenje ili i prethodne dane kada se javlja braonkast sekret?

(odgovor članu galijano)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mesečni ciklus žene
4.4.2013 7:32:47   
Maja1309
Mariya ja prvi dan ciklusa računam onaj u kojem je baš krenulo krvarenje, a ne dane kad se javlja smeđi iscjedak.
Inače čitala sam da se tako i treba računati, ako sam u krivu nek me se ispravi user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mesečni ciklus žene
9.4.2013 18:19:36   
cockic
meni je od septembra prosle godine, nekih 3 dana pre nego da dobijem ide braon,pa onda krene.sad se to smanjilo na 1 dan braon i sutradan krene ciklus.ali gin.mi svakako rece da je to od progesterona i da pijem primolut nor valjda se tako zove.pila sam ga pre dosta vremena,zbog ovulacionog ciklusa.a sad kad mi rece gin opet,bas sam se nesto smorila user posted image

nista mi nije rekao da vadim da proverim,nego samo sa ga pocnem piti.po semi kako mi je rekao.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here