|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grudnjak za dojenje
3.11.2008 9:04:17   
Anoniman
Grudnjak za dojenje je specijalan grudnjak koji dojiljama olakšava pristup dojci, tako što mu se prednja strana otvara, pa ne mora da se povlači grudnjak u stranu i žulja dojka.
http://www.chicco.hr/ProductDetails/19/pgoid/df5910bd-585d-4782-9dc5-1371115db362/lang/Croatian/Grudnjak-za-dojenje.wshtml
Da li ste ga koristile? Da li ste bile zadovoljne? Ja sam ga koristila neko vreme, i bila sam prezadovoljna. Mnogo mi je olakšavao dojenje.
 
ps. Garant mislite da sam luda sada sa ovom temom, ali stvari stoje ovako: Za vikend sam gledala "stare" slike, isplivale su mnoge uspomene, i shvatila sam da ima dosta neotvorenih tema, koje su u mom odgoju deteta (do sada) mnogo bile od koristi. Tako da ću u nekom narednom periodu da otvorim neke teme za koje smatram da fale.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Grudnjak za dojenje
3.11.2008 9:19:40   
Jeca*
Mogu reci da sam ja jako zadovoljna sa Lisca brushalterom za dojilje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Grudnjak za dojenje
3.11.2008 11:25:23   
Lu
I ja sam imala liscine i jesu najkvalitetniji,mislim da ih danas treba imati svaka dojilja jer bebe stalno doje pa bi bilo baš nezgodno stalno svlačiti i navlačiti obični,ovako samo otvorimo prozorčić i sika je tuuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Grudnjak za dojenje
6.11.2008 20:02:00   
guppy RR
Nisam mogla bez tog grudnjaka dok sam dojila, a i kasnije, kad sam izmlazala mleko. Odlična stvar!
Kupila sam beli pamučni grudnjak u Mulleru (Slovenija), jer je koštao oko 6€ čini mi se... a imala sam ih onda par i prala skoro svaki dan...

SUPER TEMA!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Grudnjak za dojenje
26.11.2008 9:17:27   
Anoniman
Mislila sam da će svaka žena koja je dojila (ili još uvek doji) imati nešto da kaže na ovu temu... kada ono... user posted image  Tek po koja je ostavila komentar!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
4.12.2008 12:46:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Grudnjak za dojenje
4.12.2008 12:50:06   
kumara
Ja nisam dojila... user posted image Ali mi se to cini kao super prakticna ideja.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Grudnjak za dojenje
4.12.2008 12:56:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Ja nisam dojila... user posted image Ali mi se to cini kao super prakticna ideja.


Mislim da ti u rečenici fali jedno "još"... bolje bi zvučalo: Ja još nisam dojila...

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Grudnjak za dojenje
4.12.2008 12:59:23   
kumara
Da, da, u pravu si potpuno!!! user posted image user posted image user posted image JOS nisam, ali cu valjda uskoro, pa skupljam prakticne ideje. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Grudnjak za dojenje
11.1.2009 23:46:21   
Anoniman
Sada nas ima više! user posted image

Iskustva?

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Grudnjak za dojenje
29.1.2009 17:12:23   
maša
MENI NIKAKO NIJE PRIJALO NOŠENJE GRUDNJAKA DOK SU MI GRUDI BILE 2-3 BROJA VEĆE NEGO INAČE.PROBALA SAM I TE BAŠ ZA DOJILJE I SPORTSKE I OBIČNE BEZ ŽICE I user posted image user posted image user posted image .POČELA SAM NOSITI PAMUČNU PODKOŠULJU SA DOSTA ELASTINA TAKO DA MI JE "DRŽALA" TUPFERE NA MESTU, A OPET NIJE ME STEZALO NIŠTA. A I NIJE BIO PROBLEM SVUĆI JE ISPOD DOJKE PRILIKOM DOJENJA(ISTINA JE DA NEMAM VELIKE GRUDI NI INAČE PA NISU BILE OGROMNE NI KAD SU NAJPUNIJE MLEKOM).

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Grudnjak za dojenje
29.1.2009 19:23:03   
sneza24
Super stvar.Samo neznam da li imaju ogomne brojeve jer ja nosim 95 i vec mi je mali,moram kupiti veci a dok dodjem do dojenja trebace mi XXXXXXXXL

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Grudnjak za dojenje
10.2.2009 19:46:38   
sonja999s
ja sam uzela topic umesto brusa, lakse mi je s njim da funkcionisem kod kuce. kada krenem napolje, mozda kupim i brushalter, bzv mi je da mi bradavice "strce"

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Grudnjak za dojenje
19.2.2009 22:06:54   
sonja999s
top je glupost obicna, svaki dan vidim novu strijuuser posted image
kupicu brushalter definitivno! ovo je slabo, lose drzi skroz

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Grudnjak za dojenje
8.9.2009 12:46:05   
prolece
slabo posećivana tema. Tasho, ako imaš vremena prekopiraj ovde one naše postove da bar budu u adekvatnoj temiuser posted image

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Grudnjak za dojenje
8.9.2009 12:47:52   
Anoniman
Evo još nekoliko sličica...

Moj se ovako okačinjao:

user posted image


Ali nije bio ovakav model, bio je običan brus, sa posebnim prozor na svakoj dojci (ALI MI SE OVAJ BAŠ DOPADA!):

user posted image


Dakle, nije se otkačinjala cela korpa kao ovde:

user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Grudnjak za dojenje
8.9.2009 12:50:14   
Anoniman
Mrsko mi je, prolece, mnogo.

Ima pisano o grudnjacima za dojenje i u temi Grudi u trudnoći.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Grudnjak za dojenje
8.9.2009 12:50:56   
prolece
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo još nekoliko sličica...

Moj se ovako okačinjao:

user posted image


Ali nije bio ovakav model, bio je običan brus, sa posebnim prozor na svakoj dojci (ALI MI SE OVAJ BAŠ DOPADA!):

user posted image


Dakle, nije se otkačinjala cela korpa kao ovde:

onda smo iste imale. i na mojima se svaka korpa posebno otvarala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Grudnjak za dojenje
8.9.2009 12:52:01   
prolece
user posted image makar si povezala temeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Grudnjak za dojenje
8.9.2009 12:53:47   
Anoniman
Pošto mi se sviđa onaj na drugoj slici, evo našla sam sajt: KLIK

Sa tog linka mi je i ovaj baš lep:

user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 8.9.2009 12:56:40 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Grudnjak za dojenje
8.9.2009 13:09:42   
Anoniman
Ja sam ih imala, ali ih nisam koristila. Nisam mogla da podnesem nikakav grudnjak dok sam dojila, posto mi je pre trudnoce bila velika i jedinica, a posle porodjaja mi je bila tesna cetvorka. Nosila sam pamucne majice i to je to. Sad su mi grudi kao pre trudnoce.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Grudnjak za dojenje
10.9.2009 0:29:43   
Didy
Ja sam koristila liscin i bila sam prezadovoljna. Sad ga više ne nosim, jer dojim jednom-dvaput na dan (noć), pa mi nije problem ni sa običnim da se snađem. Ali stvarno je spas. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Grudnjak za dojenje
10.9.2009 9:35:04   
marince1
Ovaj mi se bas svidja!!!user posted image
Ali pitanje je hocu ja to nege naci da kupim,ovde je kod na sonuda stvari za trudnice 0!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Grudnjak za dojenje
10.9.2009 9:46:26   
Modessty
Info o cenama u Nišu:

IZVORNA PORUKA: Modessty

Ja sam danas tražila brus za trudnice i nisam našla ništa odgovarajuće! U Aksi imaju neke za 1300 din, ali ne može da se proba  Kako da kupim brus napamet?!
U Enci Menci brusevi su preko 3000 din!!! Na kraju mi je jedna prodavačica iz nekog budika za bebeću garderobu rekla da pogledam na pijaci kod Tvrdjave. Čisto sumnjam da ću i tamo naći. Problem je što su uglavnom brusevi sa B korpama a meni trebaju C ili možda čak i D.
Pitala sam i u Pompei i u Polzeli i nema ni tamo.
Jedina prodavnica koja zasigurno ima Liscine bruseve, kod Gradske bolnice, ne radi do 14.09.




_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Grudnjak za dojenje
10.9.2009 20:13:33   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pošto mi se sviđa onaj na drugoj slici, evo našla sam sajt: KLIK

Sa tog linka mi je i ovaj baš lep:

user posted image


Ja imam ovakva dva, ali su bijeli. Ne da su super nego su savršenstvo. Bog blagoslovio onoga ko ih je izmislio.user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here