|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudnjak za dojenje
7.11.2010 23:44:52   
Modessty
pošto i onako imam velike grudi a tek kad je nadošlo mlekooooo! Ogromne su i teške. Jedino me spasio Lisca brus za dojenje. Pamučan, korpe duboke dovoljno i nema šavova, a bratele široke i jake. Ma super je. Imam dva komada i perem ih u mašini na 60. Toplo preporučujem.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Grudnjak za dojenje
7.11.2010 23:46:40   
JMPM
Nisam mogla nikakav grudnjak nositi dok sam dojila,samo kad sam isla napolje sam stavljala.Toliko su mi grudi bile osetljive,neverovatno!A nisu ni neke velike nikad bile user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Grudnjak za dojenje
7.11.2010 23:52:03   
Modessty
Meni još u porodilištu dr rekla nikako bez grudnjaka!user posted image Prvo što sam uradila kad sam izašla iz bolnice - kupila brus!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Grudnjak za dojenje
8.11.2010 9:42:50   
*Alexx*
Eee, da, i Liscini su super! Na njih sam potpuno zaboravila.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Grudnjak za dojenje
8.11.2010 11:24:49   
Natalie018
Jel imala neka od vas iskustva sa "mothercare" brusevima za dojilje?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Grudnjak za dojenje
7.2.2011 10:05:25   
eni26
Bas sam kupila juce 3 takva,jer sam dobila spisak sta mi treba za bolnicu , i naveli tacno 3 ta grudnjaka.user posted image

Ja mislim da ce mi pomoci dosta , jer su prakticniji ! Videcemo !

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Grudnjak za dojenje
13.4.2011 9:53:06   
Olga75
IZVORNA PORUKA: bratzz

Od kad dojim imam veliki problem da pronadjem odgovarajuci Brushalter jer zivim u malom gradu i nemam veliki izbor kvalitetnog vesa u ponudi, tako da sam se odlucila za online kupovinu. Zato bi vas zamolila da mi date preporuku, koja se marka vama svidja, da bi ja sve to pregledala i odlucila se za najprihvatljiviji.user posted image




_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Grudnjak za dojenje
13.4.2011 9:54:12   
eni26

IZVORNA PORUKA: Olga RR

IZVORNA PORUKA: bratzz

Od kad dojim imam veliki problem da pronadjem odgovarajuci Brushalter jer zivim u malom gradu i nemam veliki izbor kvalitetnog vesa u ponudi, tako da sam se odlucila za online kupovinu. Zato bi vas zamolila da mi date preporuku, koja se marka vama svidja, da bi ja sve to pregledala i odlucila se za najprihvatljiviji.user posted image




etam ,najbolji! provereno!user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Grudnjak za dojenje
13.4.2011 9:55:50   
bratzz
eni mogu li se njihovi proizvodi poruciti online?

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Grudnjak za dojenje
13.4.2011 9:56:05   
vukosava
meni je dala jedna med.sestra u skoli za dojenje, taj mi je jedini taman. za ove moje balone ne valja nista, samo moji stari pamucni rastegnuti... ovaj mi je super sa njim idem na posao a po kuci nosim ove razvucene pamucne - fruit of the loom
mislim da sam sad u tom predelu - slon

< Poruku je uredio vukosava -- 13.4.2011 10:05:17 >

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Grudnjak za dojenje
13.4.2011 9:59:59   
eni26
ja mislim da moze,probaj sajt njihov na srpskom

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Grudnjak za dojenje
13.4.2011 10:04:50   
bratzz
etam je tacan naziv zar ne? Trazila sam vec i nista nisam uspela da nadjemuser posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Grudnjak za dojenje
13.4.2011 10:12:52   
eni26
aha,etam . pa ne znam ,mozda nemaju svoj sajt u srb. stetauser posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Grudnjak za dojenje
26.6.2011 0:16:06   
Nina777
Jel neko kupovao skoro grudnjak? Kako se krecu cene?

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Grudnjak za dojenje
26.6.2011 10:09:42   
jance
ja sam nasla kod sestre na selu grudnjak za dojilje za 320din.. njihova je proizvodnja i imaju onako prestepano horizontalno po sredini, sto meni npr. sada trenutno bas smeta, pa sam ih pitala dali mogu da mi sasiju neki bez tog prestepanog, mozda mi na kraju i sasiju.. ako da, bicu izuzetno srecna...
inace sam i na najlon pijaci nasla bila jednu zenicu koja ih je prodavala za 250din pre jedno mesec dana...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Nina777)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Grudnjak za dojenje
26.6.2011 10:41:22   
Crvenkapa85
ja sam kupila na pijaci.....ima onako zakacaljku da pustis cice na pasu kad dojis :)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Grudnjak za dojenje
18.8.2011 22:19:43   
zivka
Ja skoro da sam odustala od kupovine grudnjaka za dojilje - prvo sam videla 2500 pa kao povoljniji stigli 1300 a danas mi majka kupila na pijaci pamucni za 250 din! Isti kao za 1300!
user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Grudnjak za dojenje
18.8.2011 22:27:45   
vonavoj
zivka,ja sam probala isti takav...i stvarno lici na ovaj sto imam za porodilje,za koji sam dala 1700din..ali dzaba,ne mogu grudi da mi stanu ni u najveciuser posted image user posted image probala sam..bas sam se odusevila jer je 250din,ali trt-milojka!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Grudnjak za dojenje
18.8.2011 22:31:03   
New Mom
Što kupujete unapred? Kad budete pred terminom (i maksimalne veličine), onda. Da ne kupite sada, a za koju nedelju ne možete u njih ući.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Grudnjak za dojenje
18.8.2011 22:38:10   
zivka
Ma ova yena ce mi i yameniti - nisam ga ni probala inace je 80 D a inace sam 80 B doduse sad C tako da ce biti do daljnjeg neopran ali bice dovoljan
Von koji si probala ?mislim korpu?_

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Grudnjak za dojenje
19.8.2011 13:08:29   
Adriana83
Molim i ja za savet. Naime kad sam se porodila predhodna dva puta koristila sam grudnjeke za dojilje koje sam kupila na pijaci za 250 dinara. Medjutim oni su velicine 105 ali su mene ipak stezali... Sad sam jos veca,i zaista nemam ideju gde da kupim odgovarajuci grudnjek po solidnoj ceni. Ili mozda mnogo trazim...Ne moze i dobro i jeftino...

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Grudnjak za dojenje
19.8.2011 13:10:57   
New Mom
Ja sam kupovala u Tempu, ne mogu da se setim tačno cene, ali ništa strašno. I imali su i E korpe tih baš većih.
I nisu se menjali tokom meseci nošenja i pranja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Grudnjak za dojenje
19.8.2011 16:07:11   
vonavoj
new mom,ja sam vec prevazisla sve obicne grudnjake,samo u te mogu da udjem..nosim 95c!!user posted image  

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Grudnjak za dojenje
24.12.2012 13:55:49   
jole82
Hehe...ja sam bas uzela ovaj sto je zivka okacila sliku gore...cak je i ista teta na sliciciuser posted image
Dogurala sam do 100D i ama bas nigde nisam mogla da nadjem brus ni obican a kamo li za dojenje...ili me stezu ili mi kipi sa strane..ni u Lisci..bio samo neki cipkani..najveci 95D..i drugarice iz treceg me posavetovale da odem do pijace...otisla na buvljak i nadjem 100D..uzela sam poslednja 3 komada za po 400..i moram priznati da su jako udobni user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Grudnjak za dojenje
24.12.2012 15:13:54   
adulence
jole strava sto si nasla na budzi za dojenje,moracu i ja da odm jos uvek baratam sa mojim normalnim ali mi je sve teze...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here