|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 21:26:57   
Olga75
ja ne znam da li ste vi citale njihove postove ?
one su se vredjale , svasta jedna drugoj nakazivale
i banovane su
eto
procitajte kako se jedna drugoj obracaju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:18:06   
Trcosava
Wiki, tiću i klikći user posted image

Jednom se negde na fejsu potegnula rasprava oko držanja jezika za zubima. Kreten napisah jednu rečenicu, pa ostatak odgovora na to mi toliko diže pritisak da je osoba bila izbrisana sa liste prijatelja.

Ne pada mi na pamet da ulazim ni u kakave rasprave.
Dakle, žene ovde smo za savete, podršku. Ne za pljuvanje i osuđivanje.

Maslačak, ja tebe pooootpuno razumem. Zato me u sličnim temama skoro i da nema.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:20:57   
Trcosava
Nego, ja opet imam problem koji imadoh nekad.

Kada sa strane kliknem na ono gde imamo brzi pregled poslednjih pet poruka i odem open in a new tab mi izbaci da neće da otvori stranicu, odnosno kao da ne postoji. A ako odem regularno na ono, forumi, pa aktivne debate pa dalje onda otvara.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:28:45   
Sanchy
Licno me nervira sto ako nisam sat vremena kraj kompa automatski me RR izloguje..zasto?Na neki drugim sajtovima kada se ulogujem ujutru ceo dan sam ulogovana ili cak vise dana posto postoji opcija koliko zelis da budes ulogovan ,dobro ovde nema te opcije ali brate posle sat da me izbace ,,mrzi me da kuckam korisnicko ima i lozinku stalnouser posted image ,moze li se to nekako resiti da budemo ulogovane duze ili da se napravi ta opcija jedan sat,jedan dan itd...

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:28:45   
Leptiric123
Dva dana sw to desava...i negde krenss da pisesi izadje da ne postoji stranica.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:29:55   
Ivanka 75
Ja imam problem kad se ulogujem sa mobilnig.
Evo, sad kliknem na aktivne debate ono mi izbaci Pentaxim i infa.... vakcinu, a nje nema u onih pet debata sa strane uopste.
Ove nedelje vec bekoliko puta tako.

P.S. Verku pogadja nepravda, to je evidentno. Nju dusa boli sto nema dece pa je mozda malo i zbog toga "otresita" kad su neke izjave u pitanju. I ona he zivo bice, ili sto bi rekla neka u nekom filmu "svakome je njegov problem najveci, ma koliki i kakav bio".
Te recenice se uvek prisetim kad krenu neke rasprave, i sa porodicom, i prijateljima.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:33:38   
Meisje
I mene je jednom tako nazvala pa je niko nije sankcionisao.
IZVORNA PORUKA: lesica RR

Nina, ovo mi je vrlo zasmetalo. I otud javna opomena.


IZVORNA PORUKA: nina26

Verka, iskuliraj!

Sta se primas na budale ????







_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:33:59   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Licno me nervira sto ako nisam sat vremena kraj kompa automatski me RR izloguje..zasto?Na neki drugim sajtovima kada se ulogujem ujutru ceo dan sam ulogovana ili cak vise dana posto postoji opcija koliko zelis da budes ulogovan ,dobro ovde nema te opcije ali brate posle sat da me izbace ,,mrzi me da kuckam korisnicko ima i lozinku stalnouser posted image ,moze li se to nekako resiti da budemo ulogovane duze ili da se napravi ta opcija jedan sat,jedan dan itd...


ja nemam taj problem, nisam ga nikad ni imala.

Desi se jednom u 3 meseca da me rr izloguje, ali sam konstantno ulogovana. Izuzetak je naravno brisanje cach-a

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:34:13   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Licno me nervira sto ako nisam sat vremena kraj kompa automatski me RR izloguje..zasto?Na neki drugim sajtovima kada se ulogujem ujutru ceo dan sam ulogovana ili cak vise dana posto postoji opcija koliko zelis da budes ulogovan ,dobro ovde nema te opcije ali brate posle sat da me izbace ,,mrzi me da kuckam korisnicko ima i lozinku stalnouser posted image ,moze li se to nekako resiti da budemo ulogovane duze ili da se napravi ta opcija jedan sat,jedan dan itd...

kad se logujes reci mu da zapamti i onda ces biti ulogovana stalno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:34:26   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Licno me nervira sto ako nisam sat vremena kraj kompa automatski me RR izloguje..zasto?Na neki drugim sajtovima kada se ulogujem ujutru ceo dan sam ulogovana ili cak vise dana posto postoji opcija koliko zelis da budes ulogovan ,dobro ovde nema te opcije ali brate posle sat da me izbace ,,mrzi me da kuckam korisnicko ima i lozinku stalnouser posted image ,moze li se to nekako resiti da budemo ulogovane duze ili da se napravi ta opcija jedan sat,jedan dan itd...


Sanchy, ja sam stalno ulogovana. Kad se upisujes ispod lozinke ima prozorce "zapamti me na ovom racunaru", oznacis ga i uvek si ulogovana, nema svakodnevnog prijavljivanja.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:35:18   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Trco sve je to ok...ali jedne te iste osobe vecto vredjaju sto maslacak rece zamotano.


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Zasto jednostavno ne naprave privatan forum ili nesto slicno gde ce svi imati isto misljenje i bice im lepo...jer ovde ne smes da se kupas a da te neko ne banuje.Muka mi je od primene sile moderatora,ako vas mrzi da radite i budete pravedne dajte ima sigurni neko ko bi radio.



Sta reci ?
Kukas da te vredjaju a sama stalno vredjas. I bez uvrede pojavis se samo kada je nagradna igra i prepucavas se sa Jovicom
Ja stavrno ne razumem sta vi hocete od moderatora?????
Da vas mi molimo stalno i umirujemo? Da vam kazemo bravo za vase gluposti? Ako mislis da bi bila bolji moderator ja ti prepustam svoje mesto.
Vec jednom sam pisala i ponovo cu pa mene bi bilo sramota da mislim kao vi a kamo li da to javno pisem!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:39:35   
Ana RR
Sanjchy, meni se to dešavalo u mozilli, jedno vreme konstantno. Svaki put obeležim da ostanem stalno ulogovana i svaki put me izloguje.

Trco, i meni se danas dešava da mi izbaci tu stranicu. Možda je do nagradne igre, više je opterećen forum sada.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.8.2014 22:51:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:39:51   
Sanchy
Znam ali nisam htela da budem stalno ulogovana vec samo duzi vremenski period,meni se stvarno stalno desava jako brzo me izloguju i bas je pocelo to da me iritira ,,bilo bi lepo da nam se otvori ta opcija koliko zelimo da budemo ulogovane na primeruser posted image ..Google chrome Ana,koristim i pazi sad kad sam htela da uredim poruku izbacise me user posted image ,o svasta..a jos samo sto sam otkucala poruku

< Poruku je uredio Sanchy -- 13.8.2014 22:42:39 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 22:53:28   
Ana RR
Sa mozillom se nešto čudno dešava već duže vreme, prestala sam da je koristim. Sad sam u Chrome i nije loše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 23:15:50   
Misha i Ljisha
Ja se unapred izvinjavam sto ponovo potezem neku pricu, ali eto zelim ovim putem ako Verolina vidi da joj se izvinim sto ju je isprovocirao moj post. Nekako imam utisak da je od mene krenulo jer sam napisala Leptiricu u sali kako joj je muz fin, mogu i da se citiram ako treba na kraju sam dodala i ovaj smajli jezicak koji bi trebao da implicira na salu. Verolina nije los covek, naprotiv. Zao mi je sto je pa mogu reci cak i sala a ne diskusija otisla predaleko. Nisam bila celog dana na rr (posto sam obicno na rr kad D spava i uvece kad i D i mm spavaju) i nisam stigla da Verolini to licno kazem.

Eto toliko od mene. I da, ja se nisam uvredila nicim sto je ona rekla, pa ovo je samo forum, mene Verolina ne poznaje, nije me nikad omirisalauser posted image da bi mogla da kaze da ja smrdim ili bilo sta slicno. Tako da nema ljutnje bar eto sa moje strane.

Sto se tice ovog izlogovanja, meni se to stalno desava iako sam otkacila opciju zapamti me na ovom racunaruuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
13.8.2014 23:55:48   
dijana1*
I mene sa laptopa izloguje za 15 min a sa tel je sve ok.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 0:23:24   
Sanchy
Eto nisam jedina,,mozda bi stvarno mogla da se uvede opcija da budemo logovane duze tipa sat, dan ili tako nesto..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 7:02:37   
Leptiric123
Dunja moram da te razocaram ne igram nagradnu igru...A pojavim se kad ja zelim i imam vremena,na imam svoj zivot ne zivim na rr.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 8:29:56   
dijana1*
Leptiric pisala ti je Dijana a ne Dunja.
Pojavi se kada hoces i kada mozes to je tvoj izbor. Ako imas neki problem sa moderatorima posalji pp administratoru portala.
Ali bih volela da mi ovde odgovoris sta ocekujes od moderatora kada se prepucavas sa drugim clanicama?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 8:38:21   
New Mom
Dijana, molim te pogledaj temu o l.k. i pasosu. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 9:00:24   
mirkam
Isti problem kao Sunchy, samo mi se cini a ni sat nisam ulogovana (i ako pise da jesam na pocetnoj strani).
To me bas izludjuje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 9:04:59   
lanajelena
Na mogu da verujem da je Verka trajno banovana,bilo je tu teskih reci ali mi je krivo kad ode jedan kvalitetan forumas kakav je ona user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 9:06:22   
branki*
isto kao kod sanci se desava i meni,nekad mi se desi kad napisem poruku i hocu da je posaljem,on mi kaze da nisam prijavljena,a bila sam do pre par sekundi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 9:07:46   
Leptiric123
Izvini,permutovala sam.
Ocekujem da se sankcioonisu one koje zapocinju svadju,ismevaju i omalovazavaju druge,vrlo ne jasno iz postova ko je zapoceo i na koji nacin.A to sto nekonima petlju da kaze nesto kao sto je Verolina rekla,doku su modovi cutali nije za takvu vrstu sankcije.Ja nemam vremena i namere da se bavim poslom moderatora,a bila sam na jednom foruku moderator kad sam bila mladja,i znas sta,sankcionisala sam jako pravedno,i konkretno...nisam se resavala ljudi koji meni nisu dfagi i simpaticin na taj nacin.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.8.2014 9:07:55   
nata11

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

hm
kako funkcionise ta funkcija ?user posted image Ako blokiras neku osobu njeni postovi nece biti prikazani na threadu ? Mozda i nije losa idejauser posted image

Pozdrav Trco!


Ja to imam za par clanova ukljuceno user posted image sa nekima se ne vredi raspravljati kada kapiraju samo ono sto kucas velikim slovima.

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here