|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sex u trudnoći
28.3.2014 8:45:12   
New Mom
Mi u prvoj se odnosiliuser posted image do samog kraja (sem poslednjih par dana kad sam koristila one vaginalete preventivno). U drugoj mi bilo zabranjeno prvo zbog placente a posle zbog kontrakcija. A i nisam imala volje za razliku od prve.
Sad imamo periode. U suštini smo za, ali kad sam imala krvarenja i bolove bili smo na stand by.
I nekako me uvek iznenadi što mm i dalje smatra da sam mu sexy, jer sebe ne doživljavam tako.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Sex u trudnoći
28.3.2014 8:54:43   
little_one
Taman htjedoh da pisem tamo u trudnicama na ovu temu, al nas je Trca na vrijeme postrojila i dovela u red....pa da i ja sarnem nesto na ovu temu....u prvoj trudnoci smo se dosta pazili, iz cistog straha, mada je bilo momenata seksa citave trudnoce, mada ne cesto kao sto smo navikli. Pred kraj skoro uopste, pa sam jos i napala muza da su me zato strpali da lezim na patologiji i indukovali mi porod jer on nije htio da se seksamo pred kraj user posted image

Ovaj put smo dosta slobodniji, al smo negdje oko 5/6 mjeseca dobili zabranu jer sam se pocela otvarati....e sad bilo je tu mazenja i ostalog al opet nismo bas konkretno cesto nista radili...strah a pored straha nema opustanja...neko vece smo se oslobodili jer smo u devetom, a mm sam zaprijetila da mu je bolje da pristane na seks ako ne misli da opet zavrsim na indukciji....al izgleda da to kod nas nista ne pali....jurimo se mi sad slobodno, bez straha al beba nece napolje user posted image ima li ko praktican savjet user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Sex u trudnoći
28.3.2014 10:33:08   
lavica28
I ja toliko imam zelju da sanjam, znam da i vi sanjate, ali toliko nisko nosim, da kako god se okrenem meni se trci u wc, a kamoli da pomislim na sex!! A i ja se samo mazim uz mm i ljubim ga, bar da imamo neku bliskost user posted image ovako postasmo cimeri user posted image uzas! I ja se osecam sexy ako mi je ovog stomaka, al dzabe! user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 10:41:52   
wivern
Mi smo se za ovih osam meseci odnosili samo jednom user posted image
Kaze mm on ne sme... a zelja nikad veca user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lavica28)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 10:43:15   
branki*
ahaha,evo teme za meneuser posted image

nemam sex u trudnoci!bila malo prokrvarila na pocetku,dr rekao strogo mirovanje,i od tad nista,sad mi glupo da ga pitam da l smem...a,ne znam ni koju bih pozu,mislim zbog stomaka i to,nisam se nikad u trudnoci odnosila,da upotrebim ovaj novi glagoluser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 8.9.2014 10:46:08 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 10:44:31   
vonavoj
Mi smo u prvoj imali zabranu,a sada samo na pocetku..ali opet nismo imali odnose..
Mozda cemo sad pri kraju,ali imam strah i nemam neku zelju,iskreno..jedva cekam da legnem,a posle da ustanem,jer sam sva ukocenauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 10:45:07   
eca89
Mi ponekad, ne bas cesto, ali onako bar jednom u 15dana, jer se ja mnogo bojim i ne mogu se opustiti i nije mi neki osjecaj kao prije, a i nemam sad neku zelju extra!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 10:47:58   
bubulence
jao vec sam negde pisala, u prvoj trudnoci nije hteo da me pipne, jos ni ne legne a pravi se da hrce da mi ne bi nesto palo na pamet... a ja jadna samo o tome mislila.
u ovoj trudnoci nije normalan, ko sta radi on samo ide i spopada me. dr je rekao da slobodno mozemo da se odnosimo ali ne preterujemo... od prilike jednom nedeljno. meni je i to previse...sada ja uopste nemam zelju

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 10:51:51   
vonavoj
mene trenutno i nervira mm,tako da imam zelju samo da ga user posted image .. neznosti nema..ja legnem sa T da zaspi,pa zaspim i ja,uglavnom,a on onda uziva u miru i kompu..i dodje kasno,i da hocu ne mogu u sred nociuser posted image
a ako i ova beba bude kao T,nece ga dugo ni biti..jer smo oboje bili isrcpljeni duuuugooo..stalno je urlala!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 12:08:30   
Ana13
"odnosimo"se skoro svaki dan od pocetka. user posted image A i njemu i meni je i ranije bila omiljena poza od pozadi,tako da nam sad to dobro dodje zbog stomaka user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Sex u trudnoći
8.9.2014 12:16:49   
vonavoj
ju,svaki dan!user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 11:52:40   
mali_mis
Ja nisam smela, meni je bilo zabranjeno user posted image A hormoni su me picili ko blesavi, samo mi je sex bio u glavi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 12:21:08   
Mala Elena
Boze kako bolna tema! Ima li tema sex nakon trudnoce ? user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 12:40:06   
branki*
sta je vise opasno,ako mogu tako da kazem...sam odnos ili orgazam?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 12:48:07   
Rosita

IZVORNA PORUKA: branki RR

ahaha,evo teme za meneuser posted image

nemam sex u trudnoci!bila malo prokrvarila na pocetku,dr rekao strogo mirovanje,i od tad nista,sad mi glupo da ga pitam da l smem...a,ne znam ni koju bih pozu,mislim zbog stomaka i to,nisam se nikad u trudnoci odnosila,da upotrebim ovaj novi glagoluser posted image


Sto ti glupo? Pitaj bre user posted image

Ja sam usla u trudnocu sa progesteronom i od starta je bila podobro nadzirana trudnoca, negde na prvim kontrolama kad smo isli zajedno mm je najnormalnije pitao da li mi smemo .... i td. Nisam ni stigla da mislim da l da pitam ili ne user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 12:49:40   
bubulence
mislim da je odnos.... jer orgazam mozes da dozivis i bez sexa, kazu da se moze desiti i u snu (posebno u trudnoci), mozete da se mazite i opet dozivis oragazam... raspitaj se kod dr, mozda smes da imas odnose. ja sam sa Emom krvarila na pocetku pa nam je dr posle 12. nedelje dozvolio da imamo odnose, samo je rekao da budemo nezni... ali dzaba kada me je gdin ignorisao...
E i ja smo juce dosle kod mojih, sinoc sam konacno mirna legla da spavam, bez plasenja da ce nekom pasti na pamet da me zaskoci user posted image ... ali sutra idem kuci, nadrljala sam user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 13:01:59   
branki*
hvala,devojkeuser posted image
pa,da i ja dozivljavam orzazme u snu ponekad...
negde sam citala ovde kod nas na forumu da kao orgazam kod zene izazove grcenje misica materice,pa zato sad pitam.....nemam pojma..ja bih,ali me strahuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 13:07:17   
bubulence
cesto sanjam da se sexam ali mislim da nisam dozivljavala orgazam u snu, ili se ne secam...
ali branki zeno draga, pa zasto postoji dr ginekolog??? nazovi ga i pitaj i ako ti da zeleno svetlo, napadaj muza jos sa vrata user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 13:11:22   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: branki RR

a,ne znam ni koju bih pozu,mislim zbog stomaka i to,nisam se nikad u trudnoci odnosila,da upotrebim ovaj novi glagoluser posted image


Kako koju bi? QQ od toliko poza????

Možeš na fotelji, pa se lepo raščerečiš a on uleti između, mož' odpozadi, možeš sedneš na njega, čučneš... možeš kako hoćeš user posted image

Mi smo bili prinuđeni na pauzu od nedelju dana zbog ginodaktanola, lele veselja kad sam turila zadnju vaginaletu. Odmah sutradan pade prvi keks. Do tad je radila desanka.
DAnaske opet pada neki opasni, pošto idem da se olindram user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 13:16:07   
bubulence
mi jos uvek primenjujemo sve poze, za kasnije cemo se snaci user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 13:22:56   
Anoniman
Nista nisam radila u prvoj trudnoci, svih 9 meseci, zaboravila sam bila sta se i kako radi...user posted image

Zato sada odlazem test, jer ako budeuser posted image nista od keksa ahahhauser posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 496
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 13:26:26   
serpica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Nista nisam radila u prvoj trudnoci, svih 9 meseci, zaboravila sam bila sta se i kako radi...user posted image

Zato sada odlazem test, jer ako budeuser posted image nista od keksa ahahhauser posted image




Takodje,cim ugledam pozitavn test,kraj. Nisu mi bile rizicne trudnoce ali nisam imala zelju uopste.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 13:29:56   
Torbica
Mi smo najnormalnije, imala sam sve tri uredne trudnoce. Nikakvih problema.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 17:52:47   
lesica
Oooo pa mi smo se sexali redovno dok mm nije otišao u Austriju, sada će biti svaki drugi ili četvrti vikend, zavisi kako bude dolazio.
Pride, ja tj. mm dobi savet od moje dr da mi leči tegobe sa bolom u krstima ( zavaljena materica) upravo sexom- poza doggy style user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Sex u trudnoći
10.9.2014 17:55:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: serpica

Takodje,cim ugledam pozitavn test,kraj. nisam imala zelju uopste.


Isto i ja

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here