|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Predskolsko
16.3.2015 12:40:44   
Figaro88
Kada pocinje upis u predskolsko.Jel treba da cekamo neki poziv ili mi sami idemo da se upisemo?Danas smo bili do skolice u koju ce Andrea ici ali oni ne znaju nista o upisu.A ja se sve plasim da cemo zakasniti ili tako nestouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Predskolsko
16.3.2015 12:45:30   
caca81
predškolsko je obavezno i nikako ne može da se zakasni sa upisom, jer svako dete mora biti upisano, upis je obično kada i za regularan vrtić, znači negde u maju mesecu, ili kada se završi upis u regularan vrtić, predškolsko obično kreće od septembra/oktobra.

< Poruku je uredio caca81 -- 16.3.2015 12:46:42 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Predskolsko
16.3.2015 12:49:19   
Figaro88
Da,ali imaju ogranicen broj mesta u ovom.Znaci nije rano ni sada da odemo tamo gde ih upisuju....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Predskolsko
16.3.2015 12:50:39   
caca81
nije rano, raspitaj se i bar rezerviši, ako su zaista ograničena mesta.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Predskolsko
16.3.2015 12:53:40   
Figaro88
Hvalauser posted image Oticicemo ujutru...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Predskolsko
18.3.2015 10:06:10   
Modessty
Dosta se pisalo o predškolskom i na ovim temama:
U šklu sa 6 ili 7 godina
Dilema u odabiru osnovne škole

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Predskolsko
18.3.2015 10:07:35   
Modessty
Meni su rekli da se upisuje u predškolsko u maju mesecu. Treba da se vidim sa ženom koja je vaspitačica pa ću vam preneti kako i šta. Znam samo da sem prijave i uverenja pedijatra da je dete zdravo drugo ništa ne treba.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Predskolsko
20.3.2015 0:24:50   
Žapkić
I mene ovo zanima...user posted image
Ja ovih dana planiram da odem do vrtića, da se raspitam kad počinje upis u predškolsko. Sve mi se nešto čini da je ranijih godina bilo u martu-aprilu... ali, nisam sigurna...
Inače, mislim da je potreban i izvod im Matične knjige rodjenih za dete....
Znam da je za upis potreban i obavezan sistematski pregled.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Predskolsko
20.3.2015 17:56:41   
Figaro88
Kod nas je upis od 15-tog do 30-tog aprila.U tom periodu treba predatipounjen zahtev za upis,treba i sistematski.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Predskolsko
20.3.2015 19:03:43   
isidora88
Mateja u decembru puni 5 godina, sad ima 4 god.i 3 meseca, da li on sledeci septembar polazi u predskolsko?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Predskolsko
21.3.2015 7:18:52   
tanjicak79
Da, Isidora, tvoj sinčić kreće septembra 2016.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Predskolsko
21.3.2015 11:11:50   
isidora88
Hvalauser posted image , kad pre odrastu? Bas mi nekako proletelo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Predskolsko
23.3.2015 21:55:43   
mila83
Kod nas su vaspitacice uradile taj posao,odnosno,imali smo roditeljski sastanak na kom su nam rekle sta treba od dokmentacije,trebao je izvod iz MKR,i upisnica.one su to prosledile dalje. Ako dete ne ide u vrtic,verovatno se morate raspitati kada je upis,obicno u prolece , bude sigurno nekih obavestenja na lokalnim medijima ili na samoj predskolskoj ustanovi.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Predskolsko
27.3.2015 1:07:46   
Žapkić
E, ovako:
Danas sam svraćala u vrtić da se raspitam o upisu.
Kod nas upis traje od 1.04-29.05.20015.god.
Poteban je Izvod iz Matične knjige rodjenih za dete i lična karta roditelja/staratelja na uvid, uz prilozenu kopiju iste.
Lekarsko uverenje se donosi pred počlazak u predškolsko, a obavlja se u avgustu mesecu.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Predskolsko
27.3.2015 9:22:32   
mila83
u pravu si, i uverenje o izvrsenom lekarskom pregledu treba,moja M je to radila u maju.Pa smo i to predali vaspitacicama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Predskolsko
27.3.2015 9:50:37   
Modessty
Žapkić hvala puno na informacijama! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Predskolsko
29.3.2015 1:01:21   
Žapkić
user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Predskolsko
29.3.2015 17:18:39   
gagana83
I mi polazimo u septembru user posted image
Kod nas upis pocinje 20.og aprila.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Predskolsko
20.4.2015 15:53:27   
Figaro88
Mi smo se upisali prosle nedeljeuser posted image Ostao je jos sistematski koji se radi u avgustu i taj papir se predaje vaspitacici prvi dan.Isli smo i do skolice,svidja joj seuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Predskolsko
20.4.2015 20:41:11   
gagana83
Kod nas ide prvo sistematski pa onda prijava.
Mi cemo to ove nedelje da uradimo user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Predskolsko
21.4.2015 21:09:29   
Logoped Kragujevac
Evo jedan tekst vezano za pripreme za skolu... Mislim da nije lose da se ljudi informisu.

http://ritamgrada.rs/kragujevac/slobodno-vreme/roditelj-i-dete/spremite-dete-za-polazak-u-skolu/

Puno pozdrava svima :)

_____________________________

Logopedski tretmani Kragujevac
https://www.facebook.com/logopedski.tretmani

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Predskolsko
22.4.2015 9:16:39   
Figaro88
Jesu li nekom od vas rekli sta sve treba da se pripremi ili cekate da krenu?Nama su dali neki informator,kao tu vam sve pise a unutra nepise bas nista korisno,99%je napisano za decu koja krecu u vrtic user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Logoped Kragujevac)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Predskolsko
18.7.2015 17:14:16   
mila83
Figaro,mi smo imali jedan roditeljski sastanak odmah na pocetku skolske godine gde su nas vaspitacice upoznale sa planom i programom za predskolce u toku cele godine,sta ce se sa njima raditi,koje su im obaveze,sta se ocekuje od njih,a i od roditelja,koje aktivnosti imaju i priredbe,kad je ekskurzija itd..tako da ne brines. Mojoj M osim ranca i zepica za pocetak nista nije trebalo.Posle su tek dobili radne listove koje rade ,a imala je i povremeno razne vrste radionica,gde smo bili obavesteni sta dete treba da ponese od kuce ili uradi. I da,imali su ponekad male domace zadatke,kao uvod u skolu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Predskolsko
19.7.2015 10:31:46   
vikiveki
Ja od septembra imam predškolsku grupu tj. počinjemo sa sprovođenjem tog pripremnog programa.Videću šta i kako se radi,pošto mi je prvi put da imam predškolsku grupu, ali verujem da će biti znatno zanimljivije nego rad sa decom u mlađim grupama,jer sa starijom decom može dosta više da se odradi.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Predskolsko
19.7.2015 10:59:32   
mila83
Onda cemo imati informacije iz prve ruke user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here