|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roleri
20.7.2015 14:18:17   
Anarunika
hihi sad se vec oslobodio pa mu kao stitnici ne trebaju. Jedva i kacigu hoce da stavi. Dobro, sada ih ni ne vozi posto je bajs hit!
Mila moracemo nesto da organizujemo! Znala sam da ces se set_iti fotke user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 20.7.2015 14:19:06 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Roleri
20.7.2015 22:17:53   
veselicaa
Anarunika super su vam roleri,bas mi je drago da vidim da i decaci vole rolere.Nisam skoro videla nekog decaka na njima,uglavnom ih samo devojcice voze.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Roleri
20.7.2015 22:21:54   
aleksandrici
I ja nesto u mom gradu nisam primetila da decaci voze rolere.Odnosno,vrlo slabo aqli zato devojcice su hit ovog leta,one samo upravljaju i smeskaju se.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Roleri
20.7.2015 23:23:07   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: veselica

Anarunika super su vam roleri,bas mi je drago da vidim da i decaci vole rolere.Nisam skoro videla nekog decaka na njima,uglavnom ih samo devojcice voze.

Veselice i moj srednji sin je svojevtremeno vozio rolere, nije ih skidao,pa je zajedno sa sekom išao i vozao se...sad mu je bicikl glavni

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Roleri
21.7.2015 15:30:02   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: vikiveki

bibilib ti si sigurno mlada čim si vozila rolere,ja sam u svoje vreme imala samo rošule...roleri su došli znatno kasnijeuser posted image


Pa draga 88 sam godiste i nisam vise tako mlada,ali je bilo rolera kad sam bila devojcicauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Roleri
21.7.2015 15:32:14   
Bibilib
E a zanima me da li neko od vas zna kolko kostaju ovi stitnici?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Roleri
21.7.2015 15:42:21   
vikiveki
Ja sam te štitnike dobila zajedno sa rolerima tako da ne znam tačno koliko koštaju,ja sam sve zajedno pre 4 god platili nešto preko 5000

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Roleri
21.7.2015 15:43:34   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Bibilib


IZVORNA PORUKA: vikiveki

bibilib ti si sigurno mlada čim si vozila rolere,ja sam u svoje vreme imala samo rošule...roleri su došli znatno kasnijeuser posted image


Pa draga 88 sam godiste i nisam vise tako mlada,ali je bilo rolera kad sam bila devojcicauser posted image

Tako sam i pretpostavljalauser posted image ja sam tačno 10 god. starija od tebe.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Roleri
21.7.2015 15:45:13   
Bibilib
Nije to puno Vikiuser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Roleri
21.7.2015 15:49:45   
vikiveki
user posted image da,da, koliko smo stari da u naše vreme nije ni bilo rolerauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Roleri
21.7.2015 15:53:21   
Bibilib
E a u nase vreme bilo je sve manje rosula user posted image pa vi ste vozili to mi ovo,a opet mozete kupiti i za sebe rolere pa voziti sa detetom a ja rosule ne mogu naci...misli da ih nema vise ni po radnjamauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Roleri
21.7.2015 15:55:36   
mila83
A ja sam onda u sredini izmedju vas dve,danas punim 32 godine user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Roleri
21.7.2015 15:55:50   
vikiveki
Ja sam svoje rošule dugo čuvala i vozila, mislim da su mi još u životu negde na tavanu kuće u kojoj sam se rodilauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Roleri
21.7.2015 15:56:43   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

A ja sam onda u sredini izmedju vas dve,danas punim 32 godine user posted image

user posted image O pa srećan rođendan Mila..sve najlepše ti želim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Roleri
21.7.2015 15:59:44   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83

A ja sam onda u sredini izmedju vas dve,danas punim 32 godine user posted image



O pa Mila draga srecan divan dan,da si ziva i zdrava jos 100 godina,sve najlepse ti zelim iako te neznam licno user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Roleri
21.7.2015 16:07:13   
veselicaa
Moja S ima rolsue stavljala sam link negde na temi,ja sam joj narucila iz Engleske.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Roleri
21.7.2015 16:08:43   
vikiveki
Pa koliko si ih platila,baš me zanima?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Roleri
21.7.2015 16:10:25   
veselicaa
Oko 3500 dinara sa dostavom,na sajtu su bile 15 funti ali se placa i put i plus zarada za preprodavca.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Roleri
21.7.2015 16:12:37   
vikiveki
Ja sam mislila da su skuplje od rolera, ali očigledno nisuuser posted image tvoja ćera mora da uživa u njima

< Poruku je uredio vikiveki -- 21.7.2015 16:13:04 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Roleri
21.7.2015 16:35:24   
veselicaa
Uziva a ja jos viseuser posted image ,jos ne smem da je pustim sve me je strah da ne padne,evo vec mesec dana sve sa njom idem u voznju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Roleri
21.7.2015 23:27:55   
vikiveki
user posted image Veselice...meni se ipak čini da su rošula nekako sigurnije od rolera jer ipak one imaju veći prečnik oslonca.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Roleri
22.7.2015 8:44:11   
jovana jojo
Nisam ni ja imala rošule...ja sam imala rolere i volela sam da ih vozim...mojoj ćerki planiram da kupim,nekako mi se čini da je još mala,ali vidim ovde da i nijeuser posted image možda je i obradujem rolerima za koji danuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Roleri
22.7.2015 15:46:55   
vikiveki
Nije mala,moja je sa 4 god već počela da voza rolere.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Roleri
22.7.2015 16:08:16   
jovana jojo
Ok,onda ćemo probati,prvo da kupimo dobre rolere sa svim onim zaštitnicima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Roleri
22.7.2015 17:17:58   
amdn
naseg dasu nesto ne zanimaj, pozajmili smo od seke al se nekako boji, obuje jednu pa se ipak predomisli kaze necu sad, sutra cu, hehe, nadam se da cemo uspeti da obujemo obe

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here