|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skafander
10.11.2015 16:20:12   
Mala Elena
Bebilule , E je imala sa 7-8meseci jednodelni ali su se skidali delovi za stopala...bio je praktican. Nasledice ga seka a sad za nju razmisljam da. Li da joj kupimo skafander ili novu jaknu posto je proslogodisnju skoro prerasla (duzina je kriticna , mislim moze ali ja bih pre uzela neku duzu sa uckurom da zategnem i ne mislim da li ce joj duvati odozdo )

< Poruku je uredio Mala Elena -- 10.11.2015 16:21:36 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Skafander
10.11.2015 19:00:32   
Mariya
Lule, moje devojčice su septembarske, uzimala sam im veličinu od 3-6 meseci. Ja sam uzela neki skafander koji se može podešavati da bude džak,kao i da ima nogavice, plus je imao deo za stopala koje sam mogla da skidam. I sjajno smo ga iskoristili. Pre 4g. je koštao 900 din., ne verujem da je sad mnogo skuplji. Uzela sam ga u jednom butiku u Topoli ali je kineski, pa ga verovatno ima i u kineskim radnjama.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Skafander
10.11.2015 20:13:08   
Mariya
Evo slike, tu su nogavice spojene pa je kao dzak.
" target="_blank">http://user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 10.11.2015 20:16:06 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Skafander
10.11.2015 20:16:36   
mila83
Mariya,ja sam imala takav,i bas je praktican. Sad sam Teodori uzela neki dvodelni,jakna i pantalone,moze nositi odvojeno i zajedno u kompletu,pa mi se svidja.Ako stignem,postavicu sliku.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Skafander
10.11.2015 20:24:20   
Mariya
Taj dvodelni smo dobili od nekoga, isto kineski, vel 12m, Luci ga je nosila 2 zime i Helena ga sad nosi.
Evo ovaj. " target="_blank">http://user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Skafander
10.11.2015 20:53:54   
mila83
Nesto mi izgleda da je isti model user posted image nas je samo boja kajsije.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Skafander
11.11.2015 8:48:03   
bebilule
Hvala zene! I ja cu uzeti neki do 6 mjeseci, neka bude sad malo veliki. Ovaj mi bas prakticno izgleda marija.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Skafander
11.11.2015 14:11:16   
Mariya
Lule, gledaj kad budes kupovala, ako ima cibzar i patente na donjem delu, znači da može da se menja da bude džak ili da ima nogavice.
A nema potrebe da uzimaš veći od 6m, jer tvoj sinak će 6 m imati u aprilu, a tada mu skafander neće trebatiuser posted image
Ja ti savetujem da ako možeš, ponesi bebca sa sobom da sigurno pogodiš veličinu.user posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Skafander
18.11.2015 20:11:55   
madre
posto nam beba stize u januaru trebace nam skafander... e sada, posto on sigurno nece ici na grudvanjeuser posted image razmisljam da uzmem onaj debeli, cebasti, a ne suskavi? sta vi mislite, sta je bolje?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Skafander
18.11.2015 20:33:03   
Anoniman
Madre uzmi slobodno, ja uzela vel 56 i 62, mojoj bebi taman 56 super je :)

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: Skafander
18.11.2015 20:43:14   
isidora88
Madre ja sam za Mateju kupila neki debeli skafander, nije suskav nego neki mek materijal ali onako debeo. Sad sam uzela jos jedan ali pamucni debeli. Oba su vel.62
Ne treba mi vise skafandera, kakvo je ludo vreme mozda bude 25 stepeni kad se porodimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Skafander
19.11.2015 13:10:19   
madre

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Madre uzmi slobodno, ja uzela vel 56 i 62, mojoj bebi taman 56 super je :)

KOJI da uzmem slobodno?user posted image
isi, znaci bolja varijanta je taj mekani, cebasti? a gde si kupila? HM?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Skafander
19.11.2015 17:45:45   
Anoniman
cebasti hm ja uzela braon i beli, manji nam je idealanuser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 313
   RE: Skafander
19.11.2015 18:37:30   
Ana13
Madre,ja sam Nini prosle zime oblacila cebasti iz HMa,sa usicima i repicem kao meda.Odlican je bio.Imali smo i dva suskava,ali mi je meda bio bolji.Sad hoda,pa ce i po snegu da se maje i moram da joj uzmem neki suskavi. Jos nisam pocela da trazim,niti znam sta da trazim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Skafander
19.11.2015 18:49:35   
isidora88
Madre jedan je hm, a drugi je disney. Suskavi su mi ok za decu koja se valjaju po snegu, a za bebe cebastiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Skafander
19.11.2015 18:49:54   
Ana13
Evo ga user posted image Uzela sam 68 i nosila ga je celu zimu,do marta-aprila

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Skafander
19.11.2015 19:48:30   
Mariya
Ana,sad joj uzmi nešto kao što je ovo ljubičasto,to su pantalone i zimska jakna,pantalone su na tregere pa joj pokrivaju leđa,nabundas je ispod,to i postavljene zimske čizme i može u sneg!!
Lu je na toj slici tad imala 15 meseci i tako obučena se igrala u snegu i sankala.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Skafander
19.11.2015 22:28:22   
dijana1*
Danas sam kupila skafander 56 v. U radnji mi se ucinio da je malo veci model ali kada sam ga donela kuci i uporedila sa ostalom garderobom shvatila sam da ce ga nositi prvih mesec dana i cao. Tako da cu ipak sutra zameniti za vecu velicinu. Bolje da bude sada malo veci ali da moze da nosi bar do marta tj. prva 3-4 meseca. Nije bas ni jeftin da bih ga kupovala svaki mesec. A i u martu zna biti hladno, stavim ga u skafander i moze da spava u kolicima dok se setamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Skafander
20.11.2015 13:27:27   
madre
znaci, ipak cebastiuser posted image sada jos samo da nadjem neki lepuser posted image
dijo, da, ja bih obavezno uzela velicinu 62! cak cu i ja za moju bebu, koja stize u januaru, uzeti tu velicinu...

< Poruku je uredio madre -- 20.11.2015 13:29:00 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Skafander
20.11.2015 13:33:59   
Animsaj9
ti cebasti su jako slatki user posted image dale ste mi ideju da odem do HM-a da pogledam da li ih jos ima , i sto madre pise i ja bi uzela veci ...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Skafander
20.11.2015 13:44:22   
dijana1*
Gledala sam u H&M taj cebasti ali meni je to nesto tanko. Vise mi je za ovaj period kao sto je sada oko 15-tak stepeni. Za zimu treba uzeti suskavi deblji da bi bebi bilo toplo.

Negde je UM stavila sliku tog cebastog sto je kupila u brao i beloj boji. Ako mislimo na taj skafander on uopste nije za zimu.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 20.11.2015 13:46:36 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Skafander
20.11.2015 13:50:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Svideo mi se jedan skafander, kompletic, i carapice, neutraln o je, moze i za user posted image i za user posted image

Evo ga skafander
user posted image

ali ima samo 62 vel, a moja Una rodjenda sa 60, ne znam kolika ce ova bebica biti, pa me strah da ne bude malouser posted image


Na ovaj mislim


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Skafander
20.11.2015 13:54:08   
jess021
Dijana, u pravu si. Videla sam ih i oni su kao malo deblje zekice, nije mi uopste pouzdan za neku vecu hladnocu.
Meni to i nije skafander, samo sto je takvog kroja.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Skafander
20.11.2015 13:59:00   
Animsaj9
Vise je za prolece, ili sad za ovo vreme ..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Skafander
20.11.2015 15:01:54   
dijana1*
Pa to, ovo je za prolece-jesen ali za zimu nikako. Videla sam ga uzivo.
Ima u h&m super zimski skafander. Zao mi sto ga nisam kupila ali ovaj sto sam juce uzela je slican. Slikacu ga posle da vidite.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here