|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mesečni ciklus žene
8.2.2014 21:59:36   
IVA 11
Mama Veki radila sam betu, nisam...madre, ne znam, moguće je, ali se sve poremetilo nešto izgleda...verka, hvala na inf, srce si user posted image Provjeriću sjutra na uz ili je cista ili T ipak, doćekati ne mogu 18 h, uhhh user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mesečni ciklus žene
9.2.2014 12:34:29   
Trcosava
Ja ću da odlepim od moje mece. Petak sam bila na kontroli. To je 7 dana pred mecu i uveče (i samo tad) kad sam se obrisala je bilo malo roze iscedka i to je to. Danas me stomak boli kao da ću da dobijem svaki čas. Grudi me bole... A doktorka kao sve je ok, mada se jako začudila kad sam joj rekla da su mi jako oskudne menstruacije, tj da onaj drugi i treći dan kad je najjača ja mogu da mogu da izguram samo sa jednim uloškom i to onim 'normal'

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mesečni ciklus žene
21.2.2014 17:03:26   
7marii
Postavila sam ovo pitanje na cekalicama ali sam omasila verovatno sam trebala ovde.
Moj problem je sledeci i molim vas ajde mala pomoc, meni ova user posted image mnogo cudna od jutros u 8h krece i bre nece,kad odem u wc ima kao krvi ali na ulosci malo,jos se od jutros nije napunila i nemam onih parcica kojih imam uvek. Stomak me ne boli ni malo sta mislite kakvu sam to bolest navukla ? user posted image user posted image Inace imam obilne i uvek jake bolove sad nista,da nije cista ili mozda lazna menstruacija?
Jer se ovo nekoj nekada desavalo?
Danas mi je 25dc inace ja tako i dobijam od 23-25dc, ja sumnjala na trudnocu to ova kao user posted image iskljucila.Ali bre cudno mi je mnogo sta se desava kad su hormoni poremeceni jel zna neko?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Mesečni ciklus žene
21.2.2014 17:18:17   
Verolina
Mari, ume nekad ciklus da bude drukciji. Opusti se.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Mesečni ciklus žene
21.2.2014 17:27:38   
7marii
Pa ume znam ja to,ali posle cisti i raznoraznih upala imam strah.Cekacu da prodje pa pravac kod dr,nema mi druge. Nama bre zenama ne moze da se udovolji kukam kad imam jake bolove sad nemam nikave bolove ja se opet nesto tripujem. Mozda mi od sada budu bezbolne user posted image jupiii user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Mesečni ciklus žene
27.2.2014 15:06:57   
Minja23
7marii meni je tako bilo par puta,ali poslednjih par puta(kad su inace trebali da budu ciklusi) ...budu svetle kapljice ujutru,do popodne nista...2 dan bude malo vise...kao da prolazi....e onda 3,4,5 dan bude ono normalno...bez brige...bice to sve ok...ali svakako ako tebi nesto fali,boli te nesto-odi do dr...ali imaj i u vidu ovo nenormalno i bolesno vreme za ovo doba godine....dosta i ono utice,tj.te nagle promene...(bar kod mene sto se ciklusa tice)

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mesečni ciklus žene
30.4.2014 11:37:41   
Nikasa
odlican je clanak, koncizan i jasan, mada mi mukice sa poremecenim ciklusima vise ne mozemo da pohvatamamo ni kada dobijemo a kamo li u kojoj smo fazi ciklusa! user posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mesečni ciklus žene
30.4.2014 15:36:18   
madre
mi mukiceuser posted image
skroz te razumem, nikasa...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Nikasa)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mesečni ciklus žene
13.5.2014 14:50:33   
/mija/
Cao svima.nova Sam ovdje.imam 27 god I vec 5 mjeseci pokusavamo da ostanem trudna.moze li mi Neko reci kad se test za ovulaciju smatra pozitivnim?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mesečni ciklus žene
13.5.2014 14:53:56   
madre
mija, imas temu LH trakice, pa pogledaj, sve ce ti biti jasnouser posted image tamo imas i slike pozitivnih trakica... crtice treba da budu iste jacine ili kontrolna da bude jacauser posted image dobro nam doslauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu /mija/)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mesečni ciklus žene
20.8.2014 12:16:34   
GagaT
Gde ste zene??? Sta ima? Ima li koga od starih "mucenica" ...hahhaha
Kod mene jos nema bebe ali stize uskoro, narucila sma je kod cika Boge :)

Pozdrav svima.


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mesečni ciklus žene
30.10.2014 12:51:57   
mega
Caos,svima.Mi bismo hteli trecu bebu,ali nikako nece da nam uspe.
Menstruacije su mi inace na 28,ili 29 dana,a ovaj mesec sam imala 3.10.i trebala dobiti 30.10.a na kraju sam dobila ranije 28.10.
Radili smo na bebi svaki dan kada su bili plodni dani,i nije uspelo,inace od pocetka godine pratimo plodne dane.Sta da radim?
Probala sam da radim test 28.10.ujutro,i bio negativan,a posle toga dosla menga.
stvarno vise nisam pametna.
Prve dve bebe dosle bez problema,a sada nece pa nece.Inace,imam 26.godina,a muz 32.user posted image

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mesečni ciklus žene
30.10.2014 15:41:15   
pipi_coco
Mega dobro dosla na forum.

Ja ti ne znam nista konkretno odgovoriti na pitanje, znam da se to tako ponekad desava, a zasto je tako ne znam. Mozda bi bilo najbolje da se posavjetujes sa svojim dr.

Ovde na forumu ima puno pametnih zenica, nadam se da ce ti neko pametnije odgovoriti, a imas i temu cekamo crtice pa pridruži nam se.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mesečni ciklus žene
17.11.2014 0:14:25   
Sosa Mena
Upravo stigla vestica 25dc. Duzina menstrualnog ciklusa mi je 28dc. Pijem utrogestan od ovulacije. I sad mi nije jasno kako je mogla ranije da dodje pored utrogestana user posted image Ovo mi se nikad nije desavalo. Uvek mi je tacno 28 dana. Da li neka zna da mi objasni sta se sad desava. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mesečni ciklus žene
17.11.2014 9:51:18   
cockic
ja sam se u petak bas smorila krenulo mi roze 8 dana pred ciklus.krenulo u petak 14.11,a ja treba 22-23.11 da dobijem.meni ume da krene to roze braon 2-3 dana pred,i 5 to mi se desilo jednom.ali 8 dana ranije ne.i sad idem na posao, taman da vidim kad radim u sredu zakazala mi dr.uz.ako radim moram da menjam smenu jer mi je ovo jako bitno.a i ziga me neseto desni jajnik.do pre 3 dana sam imala stomak kao da sam 5ti mesec,sad je skroz splaso.plasim se da opet nemam neku cistu imala sam u martu ove godine.od te ciste sam bila isto naduta.

ali sestra me nasmejala sad kad sam zvala gin.kazem joj za to roze ona mene pita koja sam nedelja trudnoce user posted image a ja njoj pa nisam trudna,tj.nismo na tome radili ona se nasmejala.sluti mi ta sestra nestouser posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mesečni ciklus žene
29.12.2014 16:38:08   
Jelena Jovana
Caoooo, ne znam da li sam na pravom mestu ali mozda mozete pomoci. Naime da li je normalno pred menstruaciju imam skret braon boje?? to se desava odprilike oko 7 dana pre i onda ona krene normalno. Nikad mi se to nije desavalo, pa molim za pomoc sta moze da bude...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mesečni ciklus žene
29.12.2014 18:23:35   
dragicar
I meni je tako bilo par puta, mada ne 7 dana pre ciklusa. Par dana, dok ne dobijem. Verovatno su hormoni,neki disbalans. Idi do svog ginekologa, ali nemas razloga za strah, nisi jedina kojoj se tako nesto desilo :-)

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu Jelena Jovana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mesečni ciklus žene
29.12.2014 20:16:05   
Jelena Jovana
pa bila sam ali on kaze da je sve ok. to mi se desava od aprila mada je bilo stalo 3 meseca, ali me je strah posto sam u aprilu imala abortus, morala sam posto su bili blizanci pa se jedan nije razvijao, i od tada imam. sad planiramo novu trudnocu pa zato pitam sta je.

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mesečni ciklus žene
30.12.2014 10:17:37   
dragicar
Ok. Sve ce biti ok. Slodobno ti kreni u aciju pravljenja bebe ako je proslo dovoljno vremena i ako si ti spremna. Drzim palceve user posted image

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu Jelena Jovana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mesečni ciklus žene
11.1.2015 17:02:44   
Tiziana
imama pitanje.
da li se nekoj od vas desilo da se ciklus samo prekine,potpuno,nakon drugog dana,a da ste imale neki virus? ja konkretno stomacni.
pitam se da li je to usled virusa ili je jednostavno cilus krenuo da mi se menja i skracuje obzirom na godine.user posted image
tnx.

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Mesečni ciklus žene
11.1.2015 19:51:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Tiziana

imama pitanje.
da li se nekoj od vas desilo da se ciklus samo prekine,potpuno,nakon drugog dana,a da ste imale neki virus? ja konkretno stomacni.
pitam se da li je to usled virusa ili je jednostavno cilus krenuo da mi se menja i skracuje obzirom na godine.user posted image
tnx.

ednom mi je od stresa. Ne baš drugi dan ,mislim da je bio treći (ot tadašnjih oblnih 7 dana)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Mesečni ciklus žene
11.1.2015 20:22:58   
Tiziana
Da, i meni je ovo bio stres za organizam.Isto jutro sam dobila i virus i menstr. i vec posle 2 dana je potpuno stalo.A nije ni islo u svoj punoj snazi..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Mesečni ciklus žene
3.5.2015 20:44:30   
gogili75
imam pitanje, u zadnje vreme imam jako oskudnu menstruaciju, tačna je u dan, na 28 dana dobijam ali u zadnja dva ciklusa bukvalno sam koristila jedan uložak i trajala je ne pun dan i braonkasto krvarenje, kao soc od kafe. Da li neko ima sličan problem? Čitala sam nešto oAšermanovom sindromu ali ne znam da li kod Ašermana potpuno izostane ciklus ili se dobija M ali je oskudna...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Mesečni ciklus žene
25.12.2015 9:52:07   
eca89
Zene, meni zadnja dva mjeseca stalno pozuri 3dana, a inace sam uvijek dobijala na 30dana i traje mi 4dana, 5 plafon, a sad i po 7dana i jos pozuri, je li se to nekom desavalo poslije trudnoce?

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Mesečni ciklus žene
25.12.2015 9:58:08   
Figaro88
Eco i meni se ciklus pomerio posle porodjaja,i dalje je takav,pre je bio na 26 dana i trajao 3-4,sada na 28,30 i traje o nedelju dana.Pitala sam ginekologa dva puta i ona kaze da je sve to normalno.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here