|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosnica
21.9.2012 0:05:44   
crazymama
ja imam lepu diznijevu radosnicu i popunjavam je, ali sve nekako ukratko, zato sam kupila lepu ukoricenu svesku, koju planiram da sama ukrasavam i da pisem sve vazne detalje, onako kao dnevnik na temu njenog odrastanja, mislim da ce joj to znaciti kad poraste... ja bi volela da imam tako nesto, ali tad su bila druga vremena... rodila sam se u proslom veku :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Radosnica
22.12.2012 12:38:25   
bajkica
Imam odlicnu radosnicu, kupljenu pre 15 godina ali je tek sad koristim za moje dete. Upisuju se dogadjaji do polaska u skolu
i pozadi ima par slobodnih stranica tako da vodim dnevnik po mesecima, upisujem neke zanimljivosti.

(odgovor članu lisajackus)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Radosnica
23.12.2012 23:49:46   
naađaa
I ja isto volim te prazne strane u našoj radosnici, tu upisujem anegdote, događaje i ostale stvari koje ne bih volela da odu u zaborav. A ima ih dosta. Sada kad čitam neke stvari koje sam upisivala shvatam kako vreme brzo prolazi i da nešto nisam upisala teško da bih se setila i od krupnih stvari a kamoli sitnica.

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Radosnica
14.6.2013 9:34:20   
minnica
Za Minu smo dobili onu Uspomene prve bebe i dosta sam je revnosno popunjavala. Za bebu je kupio moj brat, još je nisam videla, ali kaže da ima svašta da se piše i to do polaska u školu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu naađaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Radosnica
19.10.2015 13:14:22   
Anoniman
Obozavam radosnice, bas smo pre neki dan listale U i ja njenu, ona i traila da joj citam, nema lepse uspomene, Unina je vec cela popujena, a sada sam uzela ovu klik

samo sada vidim da sam se zeznula ja je platila 1200, a na sajtu 700 i nesto dinarauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 19.10.2015 13:15:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Radosnica
19.10.2015 13:22:59   
World
Ima li neko da ne popunjava radosnicu ili sam jedinstven slucaj? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Radosnica
19.10.2015 15:15:24   
Sanjica26 RR
Ni ja ne popunjavamuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Radosnica
20.10.2015 11:25:48   
branki*
Ja popunjavam radosnicu i sa bozom i sa bokom.imam i svoju svesku gde se trudim da ubelezim sve vezano za njih,kad sam stavuvela od hrane,kad su poceli da sede,stoje,puze,prve zube,reci,ponasanje,ritam spavanja,sve.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Radosnica
29.11.2015 14:21:45   
Animsaj9
I mi razmišljamo da je kupimo. Da li ima neka koju bi mi ppreporučile, ko je izdavač?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Radosnica
29.11.2015 14:40:18   
choopa choops
Moji stariji dvoje imaju onaj Bebin spomenar sa 5 strane ove teme. A za malu još nisam kupila user posted image Mada nije ni da sam njihove popunila user posted image Ali sjećam se kad smo bili mali kako mi je bilo krivo što sestra ima radosnicu, a ja ne. user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Radosnica
29.11.2015 19:35:50   
jess021
Ja sam danas skontala da mi L nismo kupili radosnicu.
Videla sam na netu Bebina mala biblioteka, ali nigde nema da se naruci online. Ne znam da li ima negde?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Radosnica
29.11.2015 20:04:57   
Animsaj9
Jess vidim da je bilo u Laguni, ne znam da li sad ima.....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Radosnica
29.11.2015 20:10:55   
Anoniman
Mi smo vec popunili prvih nekoliko stranica, ova sto sam uzela za N je divna, svasta imeuser posted image

Choopo koje si dete po reduuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 29.11.2015 20:11:37 >

(odgovor članu Animsaj9)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Radosnica
29.11.2015 22:33:10   
jess021
Animsaj, pise da je rasprodato.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Radosnica
30.11.2015 8:03:50   
Maraj
Meni mama kupila za L. Jess ima u svim knjižarama.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Radosnica
30.11.2015 8:06:51   
adulence
Za Ivu imam istu ovu kao sto je UM uzela za N,a verovatno cu iatu takvu samo plavu uzeti za Relju,nismo zabpravili da kupimo,nego je Iva insistirala da Relja dobije radosnicu za NJEN rodjendan...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Radosnica
30.11.2015 8:08:59   
Maraj
Joj adulence user posted image smesna je

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Radosnica
30.11.2015 11:09:37   
jess021
Maraj, i ti si kupila tu bebinu biblioteku?
Online nema nigde.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Radosnica
30.11.2015 11:23:08   
Mariya
IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja popunjavam radosnicu i sa bozom i sa bokom.imam i svoju svesku gde se trudim da ubelezim sve vezano za njih,kad sam stavuvela od hrane,kad su poceli da sede,stoje,puze,prve zube,reci,ponasanje,ritam spavanja,sve.

Isto!!za obe imam radosnice koje dosta revnosno popunjavam plus moja sveska.
Ja sam inace za Luci dobila radosnicu kad sam predavala papire za roditeljski dodatak, znači 2011,e sad ne znam da li je to bilo od opštine,pokrajine ili države ali neko od njih nam je poslao radosnicu na kućnu adresu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Radosnica
30.11.2015 21:25:47   
borica
Kad sam rodila Luku, sve mame koje su se tog dana porodile dobile su radosnicu i 30eura na bebin racun u alfa banciuser posted image .Lep gestuser posted image . Moram da priznam da nisam bas azurna oko popunjavanja iste, moracu malo da se aktiviram.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Radosnica
2.12.2015 23:46:38   
choopa choops
Konačno sam kupila radonicu za I. Što se tiče materijala skroz je dobro urađena, malo je i neobična, ima neke kao prozorčiće gdje se ubacuju slike, pramen kose, zubic...ALI, nije uopšte sadržajna kao ove druge što imamo...Ladno nema ni ono da se upiše kad je koji zub izašao. BZVZ, moraću sama nekako da upišem...Bile su još neke, ali u celofanu i onda ne možeš da znaš šta je unutra.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Radosnica
3.12.2015 7:40:25   
Maraj

IZVORNA PORUKA: jess021

Maraj, i ti si kupila tu bebinu biblioteku?
Online nema nigde.

E jess jesam tj mama mi kupila u trznom centru u nekoj "obicnoj" knjizari. Ovu stampa Valjevo. Sta znam ...nije losa...do 7 godine je. Meni recimo u njoj fali sto nema mesta za sliku mame dok je bila trudna user posted image to cu negde ubaciti
joj a slike sam prebacila na mejl. Jos na usb da ih prebacim pa na izradu da ih odnesem. Valjda cu u skorije vreme

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Radosnica
7.12.2015 13:07:51   
Anck Su Nmaun
Bas redovno popunjavam,mislim na pola god. sigurno ako ima sta da se upise. Mada je za T vec samo svaki rodj. do skole i onda prvi razred i kraj. Za H je malo opsirnija.
U istinu slike mi stoje na USB- od poslednjih rodjendana sve cekaju da ih izradim i zalepim.
Bas pre neki dan sam ih popunjavala i one obozavaju da ih listaju.
I na svakoj sam na pocetku cak i test user posted image zalepila user posted image

Sacuvala sam ga i od ove trudnoce.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Radosnica
2.4.2016 10:03:22   
marinic
mi imamo radosnicu, i mislim da je lepa uspomena i za dete i za roditelje, tu smo zalepili i narukvice iz porodilista i prve fotografije pa sve ostalo, prvo putovanje, drugare, prvo letovanje...user posted image samo ne treba biti lenj za popunjavanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Radosnica
2.4.2016 10:10:05   
Animsaj9
i smo dobili radosnicu od tetke, svasta u njoj ima.... a na kraju su peamice J. J. Zmaja

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here