|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trotinet
22.7.2015 20:09:12   
jovana jojo
user posted image Ivanka, ja bih kupila ali me strah da ne završi vrlo brzo odbačen...jer tako je to kod J. brzo se zadovolji.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trotinet
22.7.2015 20:24:46   
Ivanka 75
Jojo, ona sama je trazila da joj kupimo trotinet, rekla sam joj da cu ga dati djubretarima ako ne bude vozila user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trotinet
22.7.2015 20:32:30   
jovana jojo
user posted image e vidiš toga se nisam setila,kada kupim mojoj isto ću joj reći,možda upaliuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trotinet
22.7.2015 22:14:36   
vikiveki
user posted image Ivanka, to ti je super ideja...sada će dobro razmisliti pre nego se odluči da samo ostavi trotinet

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trotinet
23.7.2015 7:59:03   
jovana jojo
Ja ću najverovatnije kupiti za početak neki malo jeftiniji trotinet,pa ako vidim da se J. to sviđa i da hoće stvarno da se voza sa njim onda ću kupiti nešto bolje.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trotinet
23.7.2015 22:34:22   
aleksandrici
Imamo i mi trotinet i ludo se zabavljamo.Sto je detetu smesno ali je tako smesno i meni kad gledam kako vozi i uziva.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trotinet
23.7.2015 22:41:00   
LP mama
Luki je trotinet super poslužio za vežbanje ravnoteže, ubrzo nakon kupovine trotineta je naučio da vozi bicikl bez pomoćnih točkića. Ima ga već dve godine, a iskreno uzeli smo neki jeftiniji kod kineza baš zato što sam mislila da ga neće uopšte dugo voziti

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trotinet
23.7.2015 22:44:49   
Ivanka 75
I mi smo kupili kod kineza za,sitne pare, juce sam u komsiluku uporedjivala sa pertini trotinetom i nema nikakve razlike u kvalitetu. Lotpuno su isti, samo sto je pertinijev malo vise fensi, ali nas i ma zeku, to ga vadi user posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trotinet
23.7.2015 22:45:00   
vikiveki
LP upravo iz tog razloga ja se još ne odlučujem da ga uzimam,mada su jedan već imali i polomili

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trotinet
23.7.2015 22:49:00   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I mi smo kupili kod kineza za,sitne pare, juce sam u komsiluku uporedjivala sa pertini trotinetom i nema nikakve razlike u kvalitetu. Lotpuno su isti, samo sto je pertinijev malo vise fensi, ali nas i ma zeku, to ga vadi user posted image

Setila sam se da si pisala kako tvoja cerkica obozava zeke user posted image I nas prvi trotinet je bio obican kupljen za male pare,ali kada uzimam za A onda cu uzeti malo bolji jer je ona veca.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trotinet
23.7.2015 22:52:07   
Ivanka 75
Nek razlupa ovaj i do sledece godine, nece mi biti zao koliko malo smo ga platili.
A sledeci ce sigurno biti od onih jacih i cvrscih, profi trotinet user posted image
Zasad vise voli trotinet od bicikle, videcemo dokle user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trotinet
23.7.2015 22:56:27   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nek razlupa ovaj i do sledece godine, nece mi biti zao koliko malo smo ga platili.
A sledeci ce sigurno biti od onih jacih i cvrscih, profi trotinet user posted image
Zasad vise voli trotinet od bicikle, videcemo dokle user posted image

Ivanka moju S je drzala ta ljubav prema trotinetu citavih nedelju dana user posted image Posle ga je zaboravila i skoro da se nije ni igrala sa njim.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trotinet
24.7.2015 18:18:19   
Anarunika
I mi smo kupilli kod Kineza,tj. Aki je dobio od babe za rođendan. Njima ništa ne znači da li je kineski ili fensi, važno da vozi i da je šaren. A ovom čak i točkovi svetle kad se vozi user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trotinet
3.9.2015 21:40:04   
dijana1*
Sa koliko su vasi klinci poceli da voze trtinet?
Kosta ima godinu i 8 meseci, pre neko vece je uzeo trotinet od starijeg decaka iz zgrade i vozao ga. Veceras kada je video izludeo je. 2 sata je vozio i kada smo krenuli kuci vriska do neba totine totine totineuser posted image
Razmisljam da mu sutra kupim, cak je i pred spavanje plakao za njim. Tako mali a zna sta hoceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trotinet
7.9.2015 13:19:24   
Anoniman
Zene treba mi neka preporuka za dobar trotinet za dete uzrast od 4 godine, mada visoka je bas pa bih da moze duze da ga koristi, obecala sam da ce beba iz stomaka da joj donese, pa sada moram da se bacim na potragu..

(odgovor članu Žapkić)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trotinet
2.11.2015 4:30:38   
Anoniman
niko nema preporuku za trotinetuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trotinet
2.11.2015 7:44:35   
Trcosava
KLIK

Sličan je ononmšto Ana ima. Sad sve zavisi koliko je mala visoka. Koliko me sećanje služi, volan mora da bude oko 20cm ispod brade.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trotinet
2.11.2015 12:37:52   
Anoniman
Trco odlican je, ali za prvi , psoto jos ne zna da ga vozi ne bih dala vise od 7000. videla sam neke u dexy co, pa jos se premisljam, a visoka je oko 115cmm teska 22kg

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trotinet
28.5.2016 18:04:24   
mila83
Moja T je nasledila trotinet od svoje seke..ona je dobila od bake i deke za 3.rodjendan i bio je aktuelan mozda godinu dana,odmah je presla na bicikl.Sad planiram T da ponudim ranije da proba da vozi,posto je inace ovako aktivna i samo bi da jurca za batom i sekom.Vidim da je Dijin mali poceo tako rano da se zanima za trotinet.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trotinet
28.5.2016 19:37:44   
Anck Su Nmaun
Mi koristimo sva prevozna sredstva, obe imaju trotinete, prvo su bili oni smesni plasticni sad malo ozbiljniji, starija ima bas dobar pa kad se umori nekad ga ja preuzmem. Letos smo se trkale na keju ..ljudi su me zagledali jesam pukla ali mi smo se super provodili user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.5.2016 19:40:34 >

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trotinet
28.5.2016 19:55:52   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi koristimo sva prevozna sredstva, obe imaju trotinete, prvo su bili oni smesni plasticni sad malo ozbiljniji, starija ima bas dobar pa kad se umori nekad ga ja preuzmem. Letos smo se trkale na keju ..ljudi su me zagledali jesam pukla ali mi smo se super provodili user posted image

Meni je to super!Moja drugarica ima takav trotinet,npr. sin vozi do skole,ona ide pored njega,onda se ona vraca trotinetom...mislim da je trotinet izdrzljivosti do 80kg...i za decu i za odrasle je,super.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trotinet
28.5.2016 20:08:31   
emicaa
Mi smo Dori kupili prije nekih mjesec dana i obožava ga,najradije bi ga i po stanu vozila samo zbog ružnog vremena nije puno bio aktuelan tako da još ne zna upravljati kako treba.Ali polako,niko se nije rodio naučen user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trotinet
28.5.2016 20:44:36   
mila83
Bitno da pocne Emice..i trotinet je taman super kao priprema za odrzavanje ravnoteze na biciklu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trotinet
29.5.2016 10:33:50   
Anarunika
Moji trotinet nisu vozili kada su ga imali. Sada uzmu od drugara u parkiću pa se spuštaju nizbrdo. Vidim da su i to naučili, ne znam kad ,nisam bila prisutna user posted image
Ovde ,kod nas u ulici ,čitav vozni park,prednjače bajsevi ali ima i rolera i trotineta, uglavnom ih voze devojčice. Moji nisu nikada nešto bili zagrejani za njega, ni ja ga nikada nisam vozila.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trotinet
29.5.2016 10:35:58   
emicaa
Moja bi sad prešla na skejt user posted image meni smiješ kad kaže hoćeš mama kupit Dodi skejt,mojim te user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here