|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
24.10.2014 13:00:13   
Klarita
Sesilija, neonato i cam je jedan isti proizvodjac. Ja imam neonato 3u1 i identican je model sa Cam, samo nama pise neonato i nisam primetila neku razliku, cak ni u ceni. Cak sta vise neonato je nesto malko neprimetno skuplji (bar bio onda kad smo mi uzimali)
Sacekajte jos malo za ta kisobran kolica, nije sezona pa ce biti snizenja i to dobrih. Ja sam predprosle kupila na akciji u Aksi Graco kisobran za 3700/3800user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
24.10.2014 13:40:38   
Mala Elena
Ta Neonato imaju nadstresnicu i navlaku za kisu u paketu ali nemaju precku napred...otkud znam. Kada su snizenja inace za ta kisobran? Moramo do proleca ih nabavimo .

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
24.10.2014 13:45:28   
Mala Elena
Ova su mi lepa . A sad cena..user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 24.10.2014 13:46:17 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
15.2.2015 1:43:38   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ma nema tu neke logike, kisobran kolica su ona kolica koja se sklapaju kao kisobran.
Mogu biti laksa, teza, sa jednim polozajem ili vise, ali ako se sklapaju kao kisobran, onda su kisobran kolica.


Pitanje, kada budemo išli na more, S će imati otprilike 15 meseci, ako ostanem pri odluci da bude kraj avgusta - da li moram kupovati ona lakša kišobran kolica, ili da nosim ova koja sada imamo, tj. ova što imamo od rođenja, koja mogu do 3 godine kako piše u specifikaciji, ali sada kada natrontam S, on u njih jedva stane, možda će biti bolje leti, kada je sa malo odeće. Kolica imaju oko 10-11kg, ne znam kako se to tretira uopšte u avionu, što se tiče težine prtljaga?

user posted image

Nemma pojma, verovatno nisu ova za more ili grešim?

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.2.2015 1:44:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
15.2.2015 7:46:56   
adulence
dunja ako tebi ne smeta da nosis kolica sto bi kupovala druga?Nama ni jedne godine nisu merili kolica,imas ih bukvalno do ulaska u avion i onda ih predas i cekaju te ispred kada izadjes...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
15.2.2015 7:55:40   
branki*
dunja,mi imamo slicna kolica,na izgled ista,nasa su chicco,mi nismo kupovali kisobran kolica posebno,koristili smo ta,samo skinemo one navlake i budu super.prvi put kad smo isli na more sa bozom isto je imao godinu i po dana i super smo prosli sa tim kolicima,uspavamo ga uvece oko 8,stavimo u kolica i mogli smo da sednemo i negde na pice i na veceru ,on spava tu u kolicima,posto inace nije hteo bas da se vozi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
15.2.2015 8:35:29   
serpica
Dunjci i ja mialilm da ne treba a kupujes druga kolica,ta su ti super,tu moze i da spava u toku setnje ili na plazi,slicna su nasim i ja ne znam sta bih radila da ih nisam ponela,mene su bila spas.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
15.2.2015 9:43:13   
dunja RR

Supeeeer, baš ste me obradovale što mogu ova da iskorsitim!
Hvala devojke!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
15.2.2015 12:43:01   
Klarita
Ja ne znam da li sam vec pisala, ai ova su mi user posted image KLIK da nemam kisobran kolica, sigurno bih kupila, pre pre predivna su mi, jos kombinacija braon roze za devojcice mmmmmmmm

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
15.2.2015 22:14:57   
mama krava
Klaro, mi imao ta...ostalo onam od seke, ali se i bata vozi u njima! Ja sada svima preporucujujen samo i samo Mclaren!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.3.2015 15:47:48   
mila83
Mi imamo Bertoni kisobran kolica,evo bice dobra i za drugu bebu, ja sam zadovoljna.To su mi ostala od sina, a a od prve cerke nisu ostala citava, uzeli smo neku najjeftiniju varijantu ,isto bertoni ali najmanje kabasta da mogu stati u gepek od auta.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.3.2015 16:15:43   
Bibilib
Imamo mi kolica kao Dunja i bas prakticna...A moja sestra je uzela za 5000 din kisobran kolica u Disu

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.3.2015 16:19:23   
mila83
Evo nasih,isto su bila do 5000dinara.ova prva imamo u crvenoj boji

user posted image

a ova druga su ona sto nam nisu ostala citava,ali zauzimaju malo mesta u kolima
user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.3.2015 20:48:35   
veselicaa
Mi smo uzeli najobicnija i dobro su se pokazala.Bila su negde oko 50 e i kupili smo ih kada je A.bila beba.Jos uvek su kao nova.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
8.3.2015 21:53:00   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: adulence

dunja ako tebi ne smeta da nosis kolica sto bi kupovala druga?Nama ni jedne godine nisu merili kolica,imas ih bukvalno do ulaska u avion i onda ih predas i cekaju te ispred kada izadjes...


Adulence, danas mi reče jedna drugarica da je njoj agencija rekla da samo kolica do 6 kg ulaze u avion. Jel ste vi imali ta letnja, ili ova kao ja (slika gore), što rekoh da imaju oko 10-11 kg?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
8.3.2015 22:09:31   
nikiteki
mam ih i ja samo su plavo zelena odlicna su

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.3.2015 0:24:51   
Mala Elena
Mm je za ova druga sto je Mila postavila bas zbog toga sto se lako sklapaju i lako staju u auto...A ja sam za prvu varijantu jer su udobnija i imaju zastitnik od sunca...
ne volim kada se oko necega ne slazemo...user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.3.2015 0:26:08   
veselicaa
Me nije velika razlika a mnogo je bolje kada imaju taj zastitnik od sunca,ne mogu da zamilim kolica bez njega

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
9.3.2015 6:11:09   
mila83
Me ,bolja su ti ona prva sto sam stavila,mislim da su i udobnija za dete,mozes da menjas ugao naslona za bebu,imas zastitnik od sunca,dole korpu za ostavljanje stvarcica....i bice ti trajnija,videces.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.4.2015 0:44:16   
Jole84
Devojke, šta da gledam pri izboru za kišobran kolica? Ooo samo da su laka, otpadoše mi rukice user posted image Da imaju tendu, i dole mi je bitna korpa zbog torbe za bebu...
Mila, ova prva što si postavila, ne vidim nigde koji je proizvođač? Dobro su ti se pokazala? user posted image
ME ne slušaj muža uopšte...user posted image šta oni uopšte znaju o kolicima? MI smo te koje secaju na tamo na ovamo, pa u ruke pa prazna kolica, pa u mom slučaju na četvrti sprat bez lifta...ma nema pravo da mi pisne! Mož samo nekad da ga povedemo u korzo user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 16.4.2015 0:47:14 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.4.2015 11:21:24   
mama krava
Meni su Maclaren neprevazidjena!

https://www.google.rs/search?biw=1600&bih=778&tbm=isch&q=maclaren+quest&revid=1766027028&sa=X&ei=sH4vVYvAMIG1sgGOv4G4CA&ved=0CCgQ1QIoBA&dpr=1

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.4.2015 11:26:09   
adulence

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: adulence

dunja ako tebi ne smeta da nosis kolica sto bi kupovala druga?Nama ni jedne godine nisu merili kolica,imas ih bukvalno do ulaska u avion i onda ih predas i cekaju te ispred kada izadjes...


Adulence, danas mi reče jedna drugarica da je njoj agencija rekla da samo kolica do 6 kg ulaze u avion. Jel ste vi imali ta letnja, ili ova kao ja (slika gore), što rekoh da imaju oko 10-11 kg?


Dunja mi imamo Hauck Lima ne umem da postavim link mislim da imaju oko 7 kg,ali opet ti kazem nisu nam merili ,nego nam samo daju traku da zakazimo na kolica i bukvalno ispred aviona predamo osoblju i cekaju nas ispred...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.12.2015 20:35:25   
bojana92
Mi imamo pegolini kisna kolica,i zadovoljni smo sa njima.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
6.10.2016 18:46:21   
Animsaj9
Leto jeste proslo , ali doci ce i novo user posted image ...
mi imamo Chicco Spring LOve 3u1 i prezadovoljna sam , isto su kisobran .Nisam zelela da ih pohabam na moru i isprljam od peska pa smo kupili Chipolino AVA , odlicna su lako se sklapaju , deo kod nogu se moze lako obrisati , tenda se spusta skoz do nogica i sto je najvaznije imaju 3 polozaja naslona [url=http://www.Slikomat.com/slika/6046462.htm]user posted image [/url]

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
6.10.2016 19:06:35   
Mariya
Nisi htela da isprljaš stara pa si kupila nova za prljanjeuser posted image user posted image Šalim se, izgledaju sjano!!
Ja sam ih pozajmljivala, jedna su jungle a druga hauck, za oba mi je zamerka da su točkovi premali i iako su lagana, nisu mi laka za upravljanje kao naša redovna velika kolica, koja su isto Chicco i prezadovoljna sam sa njimauser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here