|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 21:44:51   
Anoniman
Nego , vi sa kisobran kolicima , kako koristite korpu ? Ja navikla na ovim mojim prostrana, dostupna korpa a kod kisobran sve nesto sa strane i nekako mi je malauser posted image
gledam sad one torbe za kolica , strasno ! do 7000 se krecu cene , pa toliko maltene kolica kostaju user posted image jel vi koristite nekakve torbe , mreze , sta da uzmem ?

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 22:07:32   
IVA 11
Ja se kunem u maxi cosi kisobran kolica, odlicna su, lagana, nije ima korpa velika kao na vecim kolicima, ali u svoju torbu potrpam sta treba i okacim na rucke. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 22:15:38   
tijatija
Ja imam chicco i jako sam zadovoljna i Marta ce jos malo moci u njih, prakticna i laka su. Ovo je treca godina nisu se ni mrdnula a bas sam ih koristila , stoje mi u autu i nezauzimaju puno mesta a bas dosta zavrsavaju user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 22:27:12   
Anck Su Nmaun
Jance moja Tara ima ista takva kolica za njenu bebu user posted image

Ma sta te briga , kad su poklon, ma iskoristices ih preko leta ....


Nasla sam jedna fina i jeftina kisobran kolica al nemaju polozaj za spavanje (ravno) ... onda mi bzvz da ne moze da legne user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.4.2012 8:29:29   
jance
e steta a bas sam mislila mozda Tarici da poklonim user posted image
i ja bi trazila kisobran kolica sa makar pololezecim nekim polozajem, deca umeju da se umore i zaspu u setnji, pa sta ce da mi pada iz sedeceg polozaja napred? inace prijatelji imaju Chicco lite way i u startu su bili prezadovoljni dok im devojcica nije otezala i sada kazu da bas imaju problem, ram je poceo da se krivi... a devojcica ima 18 meseci

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
4.4.2012 9:44:24   
Anoniman
Svasta , a do koliko kilograma su ta kolica ? Neka odu do njihove neke prodavnice i posavetuju se o reklamaciji ..

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.4.2012 11:41:50   
Anck Su Nmaun
Bas gledam na jednom sajtu ova kolica, pise imaju samo 6 Kg ali to nisu kisobran kolica user posted image
Dodje mi na isto zar ne?
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.4.2012 11:43:29   
Anck Su Nmaun
Ja sam pre za nesto ovako, samo da iam polozaj za spavanje

user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.4.2012 14:47:52   
jance
Anck za moj pojam i jedno i drugo su kisobran kolica, opet ja tek ulazim u tu oblast, nisam jos savladala teoriju user posted image
meni se vise svidja ona prva varijanta ako ima pun lezeci polozaj.
inace sam juce u KANZi videla Neonato kisobran kolica za 8000din sa punim lezecim polozajem a drugarica mi juce rece da su oni nasli Espritova sa punim lezecim tu negde uspod 5000din ako sam dobro razumela

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.4.2012 16:27:44   
Anck Su Nmaun
Meni je to puno, ja bih nesto oko 2000 vise ne

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.4.2012 16:40:59   
Anoniman
Nevena nikad ne spava u potpuno ležećem položaju u kolicima već uvek u polusedećem, ako će vas to utešiti u smislu da može i bez njega.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
5.4.2012 16:44:17   
Sashica82
Ja isto non stop gledam po gradu kišobran kolica. I meni se mnooogo sviđaju peg perego pliko mini. Koštaju oko 17000 ali to su baš prostrana kolica i imaju ležeći položaj od oko 150 stepeni. I još što mi je super što imaju ogromnu tendu, baš dosta može da se spusti. A na just click ima i da se dokupi zimska navlaka što mi je odlično, a to nemaju sva kišobran kolica.

Neko će reći da je baš skupo, ali mi smo dobili polovna ova "standardna" kolica, quinny buzz 3. Ona su dobra, ali teška ko vrag, bez mm ne mogu da maknem. E sad pošto nismo kupovali kolica, a ni ogradicu, krevetac, i ostalu krupnu opremu, mogli bismo da izdvojimo za ovako nešto.

I još mislim da ću više koristiti ova kišobran jer smo rođeni na jesen, pa došla ona zima, nit smo nešto mnogo izlazili. E sad sa nepunih 6 meseci da krenemo sa kišobranom, pa dok Đoletu ne dosadi da se vozi. Tako da sve kad se sabere, to mi nije puno. A hvale ih baš dosta. Teška 5,5 kg!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
10.4.2012 9:50:49   
bea83
Ima li neko ova CAM FLIP kolica i kakva su iskustva?
Mi imamo super kolica ali pošto smo na 3.spratu bez lifta meni je postalo neizdrživo da vučem kolica 12kg + Viki 6 kg(sa opasnom tendencijom rastauser posted image ) nekoliko puta dnevnouser posted image Znači prioritet mi je težina kolica i da mogu da se koriste od rodjenja a da im cena bude do 100e
Druga varijanta su chicco lite way ali nemaju prečku pa se dvoumim

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
29.4.2012 7:59:58   
bea83
IZVORNA PORUKA: bea83

Ima li neko ova CAM FLIP kolica i kakva su iskustva?
Mi imamo super kolica ali pošto smo na 3.spratu bez lifta meni je postalo neizdrživo da vučem kolica 12kg + Viki 6 kg(sa opasnom tendencijom rastauser posted image ) nekoliko puta dnevnouser posted image Znači prioritet mi je težina kolica i da mogu da se koriste od rodjenja a da im cena bude do 100e
Druga varijanta su chicco lite way ali nemaju prečku pa se dvoumim


Kupili smo ova kolica i ekstra sam zadovoljna, lagana su,laka za upravljanje i sklapanje a bebac uživa u njimauser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.5.2012 17:15:08   
Anck Su Nmaun
Ako neko zna gde ima neka akcija Kisobran kolica oko 2000 ...molim vas da javi....hitno nam je user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.5.2012 18:02:51   
isidora88
ima u idei za 2500 neka hauck cini mi se a bilo je i u okviru betanije u butiku roda isto tako oko 2500user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.5.2012 22:52:02   
Anck Su Nmaun
Hvala isidora, bas cu pogledati sutra...user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2012 12:01:25   
Anoniman
predlozi - Chicco CT 0.6 light ili Chicco London

zanemarite boju, bice ili muska ili neutralna ako je bude

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2012 13:40:52   
bea83
BB, videla i probala oba modela, prvi deluje nekako bezveze uživo, a london je sladak ali jako su uska, imam utisak da dete od dve godine na primer ne može da stane u njih, jes da je Viktor dembelić ali on je jedva stao u njih pre mesec dana (pričam o širini, u dužini su ok) i nije baš bilo mesta oko njega. Mislim da ti je OVA varijanta najbolja, imaju pun ležeći dok ova dva modela mislim da nemaju, ovaj model sam isto isprobala uživo,ekstra su, mi smo se odlučili za CAM samo zbog one prečke napred, ali je mm mi još uvek drobi nad glavom što nismo uzeli ova lite way. Cena jeste malo viša ali mislim da je razlika u kvalitetu baš velika za dve hiljade

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2012 22:46:31   
Anoniman
nadam se da ih ima u prodavnici jer cu u ponedeljak da isprobam sva 3 modela i nadam se sa jednim vratim kuci. ova su znacajno otezala

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
17.6.2012 17:41:46   
mala_koala
Mi imamo ta lite way kolica. I nasa imaju preckicu! Laka su za upravljanje, idu fino po ravnom, za neravan teren bas i nisu. Sve u svemu mi smo zadovoljni.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
17.6.2012 19:16:46   
red3lilu
Ova kolica su sa Nidžom dušu ispustila, a ništa se pomerilo nije, sad se voza kumova mala u njima znači četvrta godina kako im ne fali ništa user posted image
user posted image

Zaboravih da napomenem, kada se sklope, zaista ne zauzimaju mesta viš od većeg kišobrana...

< Poruku je uredio red3lilu -- 17.6.2012 19:17:54 >

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 0:08:52   
Anoniman
zene imate bas korisne postove. fali vam samo jedno - "OVA" kolica mi bas nista ne znace, likom su mi sva ista a ime im ne znam user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 8:59:33   
red3lilu
He he imaš pravo naša su marke Bubu, izuzetno lagana a može se lepo namontirati i suncobrančić na njih
BUBU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
18.6.2012 10:17:36   
vonavoj
BB, pogledaj i Hauckova,ja ih imam super su,moja drugarica ima bas kisobran...HAUCK 1 I HAUCK 2
lagana su super,a nisu ni skupauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here