|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kravlje mleko
5.2.2016 17:48:14   
emicaa
Nama da nije mlijeka T nikad nebi ni jela mliječno,ne voli ni jogurte ni sireve.Samo naveče popije oko dva deca i to je to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Kravlje mleko
6.2.2016 13:38:04   
Kata90

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Kato a sto mora da pije.? Moje uopste ne piju. Unose ga na drugi nacin.


Sanjice,zbog toga jer jos uvek sisa.....pa da to bude kao zamena,kada
pocnem da radim.
Jede on sve,samo kad mu dodje ocu siku,sta onda....user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Kravlje mleko
6.2.2016 14:15:35   
Mariya
Ponudi mu druge vrste mleka, domaće,kupovno, kozije. Ako neće mleko,ponudi mu jogurt.
Napravi plan kako ćeš i šta ćete kad počneš da radiš,da li treba da izbaciš podoje itd.pa da nečim drugim zameniš,ako neće mleko neka jede nešto mlečno.
Moje devojčice obožavaju mleko i mlečne proizvode. L sve sve sve,a H samo tvrdi sir ne jede, tipa trapist,kačkavalj, ostalo sve. Pavlaku i kis.mleko od 10 meseca jede sama,kašikom.

< Poruku je uredio Mariya -- 6.2.2016 14:25:09 >

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Kravlje mleko
6.2.2016 14:23:24   
Rosita
Kato, u njegovim ocima zamena za siku bice ono sto ti proguras kao zamenu. To uopste ne mora biti hrana, pogotovo ne mora mleko... Nek je on sit ovako, a mleku ne bih dala ni pet para. Pogotovo sto jede mlecne proizvode.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Kravlje mleko
6.2.2016 16:06:33   
Sanjica26 RR
Kato i moje su sisale, Ali nikad I'm nije zamena bila kravlje mleko po prestanku dojenja. Jednostavno nisam im kravlje mleko nudila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Kravlje mleko
7.4.2016 7:56:01   
marinic
sinu sam prvi put dala sa 10-11 meseci kupovno kravlje mleko moja kravica 3.2% masnoce i sve je bilo ok...Danas pedijatri ne preporucuju kravlje mleko pre navrsene prve godine...user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Kravlje mleko
8.6.2016 15:37:17   
mila83
Ja sma klincima dala domace kravlje mleko,pa posle i kupovno sa 13,14 meseci, deset meseci sam dojila i onda su to malo jos pili ad mleko.M i D su ga lepo prihvatili,ali T nije..do 19.meseca...pila je Nan 3 pro,i nikako nije htela kravlje..ja nisam htela da ga sladim medom,neskvikom i sl...i onda je samo jednom pocela da ga pije.Ne dajem joj puno,jer uvek ima jake gasove i tvrdu stolicu od njega. Zato ostale mlecne proizvode bas voli i odgovaraju joj vise od mleka ,nema probavnih smetnji.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Kravlje mleko
8.6.2016 16:10:50   
Maraj
L ima 8 meseci. Sisa i ima jedan obrok -pred spavanje ad mleko. Nisam mu kravlje jos uvek davala. Mislim da ne treba zuriti. Nas organizam nema te enzime koji su potrebminza lravlje mleko. Sve vise ljudi ima intoleranciju na kravlje mleko. Zato i mislim da ne treba zuriti iako sve vise mama pre navrsene prve godine nudi deci kravlje mleko najcesce pri spremanju griza , pirea...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Kravlje mleko
8.6.2016 16:35:02   
Mala Elena
Mrzim kad se neko uplice da savetuje oko ishrane a niko mu ne trazi. Kao sto je moja svekrva. Bili smo kod njih neke dve nedelje, E jos nije napunila godinu, mislim da je falilo 2 ili 3 m i oni navalili kako ja nemam mleka, vide mi po grudima itd.i sto da joj ne dam kravlje ? Kao njihovi drugi unucici su pili ne znam od kog meseca i bili su puniji i nista im nije falilo..user posted image I onda mm naravno prihvati to misljenje i damo detetu kravlje , ono u kesi, tada su nasli cini mi se nepasterizovano u kesi..ali svejedno, nisam bila za.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Kravlje mleko
8.6.2016 16:41:31   
Maraj
Jao ME , pp tvojim grudima su zaključili da nemas mleka! Uzas kakvi su ljudi! Pa sta , treba da ti vise do ppda da bi neko rekao da imas mleka

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Kravlje mleko
8.6.2016 16:57:25   
branki*
Moja ga ne pije cisto,ali voli kiselo mleko,pavlaku i sir,a pocela da pije i kakao s mlekom,to joj se svidja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Kravlje mleko
8.6.2016 20:29:38   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mrzim kad se neko uplice da savetuje oko ishrane a niko mu ne trazi. Kao sto je moja svekrva. Bili smo kod njih neke dve nedelje, E jos nije napunila godinu, mislim da je falilo 2 ili 3 m i oni navalili kako ja nemam mleka, vide mi po grudima itd.i sto da joj ne dam kravlje ? Kao njihovi drugi unucici su pili ne znam od kog meseca i bili su puniji i nista im nije falilo..user posted image I onda mm naravno prihvati to misljenje i damo detetu kravlje , ono u kesi, tada su nasli cini mi se nepasterizovano u kesi..ali svejedno, nisam bila za.


Ja sam nemilosrdna po pitanju toga kada mi se neko mesa u vezi svega za decu,pogotovo hranu! i ne dozvoljavam apsolutno nista,i vazim za babarogu u familiji,pogotovo kod mm familije ! nema sanse da bih ja to dozvolila,pa kud puklo da puklo..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Kravlje mleko
8.6.2016 23:50:11   
Mala Elena
Znas kako Mila, meni neprijatno da ispadnem babaroga, iz postovanja cisto.. A ispade da su stariji imaju vise iskustva i ono " kako su ranije deca hranjena pa im nista ne bi?"...a ja balavica , prvo mi dete. Ja ponela sa sobom Nan, oni me gledaju bledo...user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Kravlje mleko
9.6.2016 0:29:38   
janajana
Ja mojoj D nisam davala do druge godine kravlje mleko, pila je AD, ali iskreno nikad nije ni htela da proba kravlje, jela ga je kroz hranu ali da ga je samo pila nije. I dan danas ne pije, a voli pavlaku i jogurt.
Kad sam dr rekla da ne pije kravlje mleko ona mi je odgovorila i bolje (dok je imala nekih godinu i po) i da je bolje to sto pije jogurt.
Ni sa M necu zuriti da joj uvodim kravlje mleko, iako svi oko mene pricaju, ja ih prosto ne slusam i radim po svom, kako ja mislim da treba. Pocela je da pije jogurt, jede kiselo mleko i pavlaku i to je dovoljno. A dobijace obicno mleko u hrani koju se dodaje mleko.

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Kravlje mleko
9.6.2016 8:53:09   
mila83
Janajana,tako i moji , i veci klinci a i beba..smao kroz hranu..
ME,ja to sve sa postovanjem , samo je bitan stav,kako se postavis. Mi smo u super odnosima,ali tako je kako ja kazem kad su moja deca u pitnaju..i na to su se vec (delimicno) navikli user posted image ima tu price i dalje,kojekakvih saveta i slicno...odslusam kad moram i to je to.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Kravlje mleko
1.11.2016 22:19:03   
Animsaj9
moj D jos uvek sisa, imamo 10 mes.
ali od kad sam mu uvela griz, puding, keks sve to pravim sa mojom kravicom

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 9:21:55   
suzi kju
Ja sam sa punih devet uvela kravicu. Smatrala sam da je to neko odgovarajuće vreme. Još njih dve, nismo mogli da se nakupujemo adaptiranog.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 9:25:34   
Animsaj9
pa naravno Suzi, tesko je za jednu a ne jos za dve, ja D samo kuvam na njemu, mislim ne znam kako bi drugačije mogla. Jednom sam mu dala da pije, al mozda nije bio ni zedan, nije bio nesto odusevljen

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 11:20:28   
emicaa
Ja planiram Davidu oko godine poceti davati kravlje,Dora je od desetog pocela.Ona i dalje pije ujutru kad ustane,obozava mlijeko

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 11:35:23   
Khaleesi
Ova moja ima 13 meseci i nece da pipne mleko... Nikakvo.
Starija od godinu dana pije kravicu jos uvek ujutru i uvece pije...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 12:45:22   
suzi kju
Znam mnogooo žena koje au bukvalno od prvog dana davali kravicu, prosto nisu imale uslova za kupovinu dohrane i deci ništa ne fali, Bogu hvala.
Sva deca, bilo na ovom ili onom mleku, preleže raznorazne prehlade,tako da ja nisam za neku duuugu upotrebu ad mleka. To je moje mišljenje...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 12:47:59   
Animsaj9
Slazem se Suzi sa tobom ,skroz , vec kad pocnu sve da krkaju, sto ne bi i mlekce

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 14:35:45   
emicaa
Ja Dori nisam ni razblaziva,jesam par dana u pocetku dok se navikne i vise ne,nije ju drzalo sitom kad dodam i vodu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 14:42:39   
Divnica
Moze kravica 2,8 slobodno posle sest meseci i ne razblazena vodom nego cisto mleko.Ja sam davala deci tako i sve ok

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Kravlje mleko
2.11.2016 14:44:24   
Animsaj9
nama je to isto rekao pedijatar kaze dovoljno su je razredili

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here