|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
2.10.2016 22:27:46   
emicaa
Meni sad ne opada a posle Dorinog rodjenja sam mislila da cu hodati celava.Sad mi raste nova,blago meni,kao da je nemam dovoljno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Opadanje kose
2.10.2016 22:43:48   
Khaleesi
Meni je opadala pre mes dana pa stala. Sad opet pocela da opada. Mrsko mi da se cesljam. A sve vreme pijem vit B kao za kosu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Opadanje kose
2.10.2016 23:13:53   
bubulence
Meni je posle prvog porodjaja dosta opadala. Posle drugog prvo nije. I onda posle 6-7 meseci je bilo strasno. Pramenovi su mi opadali. Moja frizerka je jednom na pola frizure prestala da me ceslja i rekla da se plasi. Da to do tada nije videla... I trajalo je to bar 3 meseca.

< Poruku je uredio bubulence -- 2.10.2016 23:14:13 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Opadanje kose
2.10.2016 23:46:26   
muzicarka
Pijem i je kompleks votamina B i povremeno utrljavam tunkturu koorive ali ništa, opada baš, baš mnogo. Razmišljam o šišanju...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 7:03:17   
Khaleesi
Ma to su sigurno jos neki periodi posle porodjaja. Ja kada podignem pozadi kosu vidim bas puno kratke. To je zacas nesto poraslo a ovamo stara opada....

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 7:28:29   
Anck Su Nmaun
Jaao meni je gusta kosa stvarno ali mw jaaako jako nervira sto mi sad toooliiiko opada da je svuda nalazim,cak glwdam da se ne cesljam u kuci uopate nego izadjem napolje na terasu..katastroofa!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 8:21:46   
Milena18
Ja nikad nisam imala neku bujnu kosu, ali mi je bila baš lepa i sjajna u trudnoći snoći. Sada je počela da opada, ne mnogo, ali nalazim dlake tu i tamo. Nadam se da će tako i ostati jer ako bude tako kao kod nekih od vas, meni na glavi neće ostati ništa. Ne znam ni da li tu išta pomaže dok se hormoni ne vrate u normalu.

< Poruku je uredio Milena18 -- 3.10.2016 8:22:35 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 10:13:56   
Khaleesi
Ja eto b vit pijem drugi mesec prvo je stala da opada sad opet pocela... mozde je i do jeseni ono ko kuce kad menjaju dlakuuser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 11:33:19   
muzicarka
Meni je frka kad perem kosu, tada toliko opada da se baš uplašim

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 11:37:23   
vocicana
Muzicarko, ne znam sada kolika su deca, uzmite Pntogar kapsule, ko ne doji, koristim Afrodita sampon sa belim lukom protiv opadanja kose, resila problem, hormonski, nehormonski, sve manje opada. Bilo je strasno jedno dva meseca. Zaista sam mislila da cu ocelaviti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 11:42:48   
muzicarka
Beba doji, ima 6.5 meseci... Pokušaću sa tim šamponon... Hvala

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 12:10:09   
vocicana
Uopste ne miriselose, fino peni, svaka 3 dana dva puta izsamponiraj. Tu defakto fale vitamini b grupe, ali to su progesteronske dlake koje su ostale, koje posledicno nakon stresa koji se zove porodjaj krecu da ispadaju, zato svaka od nas kaze, u trudnoci kosa, koza i nokti su mi bili super. Ali kodmene sve ide iz krajnosti u krajnost. ocajna sam bila dugo. Kao da dodjem sa hemioterapije, pu, pu, pu, toliko je kose bilo. Da se najezis.
Najpovoljnija ti je cena u DM-u, da znas samo on je litarski
Jeste Khaleesi

< Poruku je uredio vocicana RR -- 3.10.2016 12:15:30 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Opadanje kose
3.10.2016 12:13:27   
Khaleesi
Jel to onaj ogroman sampon Afrodita litar je pakovanje?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Opadanje kose
11.10.2016 14:48:31   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: gagana83

Meni je u jednom periodu toliko opadala kosa da sam se uplasila. Probala Fitoval - nista. A onda sam uzela Rigenforte sampon i kapsule (vitamini i minerali) i za 10ak dana se sve sredilo. Ispila sam 2 kutije kapsula a sampon i dalje koristim (ne za svako pranje, uvek imam po dva sampona pa rotiram) jer moze da ga koristi i ko nema problem sa opadanjem, nezan je, bez parabena, sulfata i ostalih stetnih sastojaka.


Konacno kupih ove kapsule danas. Šampon nisam jer sam neki dan kupila Afrditin sa bijelim lukom protiv opadanja i onaj od koprive standardno koristim. Sad kako je došla jesen baš mi jako opada, a zalisci su mi užasni. Pa sam odlucila da probam sa ovim kapsulama. A citala sam prije nekoliko za neku kupku za kosu od obicnog luka, ali sad ne mogu da nađem gdje. Da li je neko cuo za to?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 9:43:58   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A Rigenforte kapsule? Jel neko koristio ? Sampon trenutno nema.user posted image

Ovo vec pocinje da me plasi, imam dosta kose hvala bogu gusta mi je ali toliko opada da je to strasno. Vec imam cupice po glavi user posted image
Moram nesto preduzeti obavezno.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 10:00:17   
emicaa
Anck zar se jos nije smirilo opadanje.
Meni sad sve vise i vise raste nove,gdje su njom tolikom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 10:07:02   
isidora88
Anck od niskog gvozdja hocenda opada kosa, sigurno ti je i to problem plus hormoni posle porodjaja koji se jos nisu ustalili.
Meni je napokon prestala da opada

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 10:08:53   
Anck Su Nmaun
Sve znam.da treba da opada ali ovo je vec previse. Pila sam gvozdje nekih nedelju dana sto mi ostalo od trudnoce..mozda je malo ali nisam videla razliku. Ovo vec postaje horor!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 10:10:13   
Animsaj9
Anck ne verujem da ce ti ista pomoci dok se hormoni ne srede

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 10:12:32   
Anck Su Nmaun
Mm je po gradu, sad sam mu porucila da mi kupi i gvozdja user posted image i Fitoval sampon jer ovog drugog nema.
Ani moram nesto da probam bar ovo postaje uzas.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 10:17:50   
Animsaj9
Znam Anck i moja mama se bori sa tim , strasno ona isto ima gustu kosu pa se ne primeti ,ali posle nje kad se kupa kada se zacepi, od kako je usla u klimaks ima vec tri godine ona muku muci , nema sta nije probala od ampula, sampona ,nekih ulja , pa je pravila ono sa ad kapima , ma dzaba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Opadanje kose
29.10.2016 10:45:06   
emicaa
Ne mogu da odolim,da nije crna magija user posted image
Izvini znam da tebi nije smijesno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Opadanje kose
30.10.2016 12:24:13   
IvanaSK RR
Zene, meni je skoro skroz prestala kosa da opada. Mislim da je zbog prestanka dojenja. I nove dlacice rastu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Opadanje kose
30.10.2016 13:23:44   
Anck Su Nmaun
Moguce, hormoni se "smiruju" user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Opadanje kose
17.11.2016 19:23:21   
emicaa
Pisala sam da mi kosa ne opada i u zadnjih par dana je pocela,i to bas mnogo.Prosli put je mozda mjesec posle porodjaja pocela a sad posle 4.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here