|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
23.6.2017 21:56:35   
Sanjica26 RR
Anck i kod nas je sa Sofi duze trajalo.user posted image Ne znam sta je to sa mladjom decom. Mogu malo da uzdahnem jer prodje taj period. Naidje jos ponekad njeno njarenje ali mi iskuliramo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
23.6.2017 22:02:19   
Anck Su Nmaun
Inace kazu da je srednje dete.uvek naj problematicnije user posted image
Nama.je H haos pravila oko trece godine. Sad je super.
I onda kad mi sad kazu jao decak nadrljala si...samo ae slatko nasmejem. Ne znate vi..nista me vise ne moze iznenaditi posle njeuser posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.6.2017 22:03:05 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.6.2017 7:58:59   
vocicana
Anci, u pravu si. Mozda previse ocekujem, aliu globalu sam jako strpljivasa njim. Tacno je da trenutno ispituje granice...da li ih uopste ima. Medjutim, juce je za divno cudo bio fin, bas fin. Nedostajala sam mu. Neka istrazuje svet, mada sam i ja generalno malo odmornija sada, muz je uglavnom bio na ivici kada smo se juce culi. Ne znam, bas je vrlo neprijatno kada krene da urlice, znaci svi, alisvi prisutni u nas gledaju.
Mada Krin, ja sam odrasla uz moju pokojnu Inu, nisam smela da pisnem, ona je bila toliko stroga, ali divna opet, nisam osecala da je to tesko. Samo bi je pogledala i svemi je bilo jasno.
Nadam se najboljemuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.6.2017 9:16:30   
Anck Su Nmaun
Voci draga neka su svi gledali...zar je bitno?
Meni je to normalno. Ko god ima dete razumece.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.6.2017 13:23:46   
mali_mis
Voci, moras da kuliras te "sve koji uvek gledaju", oni su nebitni totalno, bitna si ti i tvoje dete. Znaci, oni ne postoje, uvrtis sebi u glavu, i mirna si. A histerija samo faza, kad oguglas totalno, neces ni primecivati da te nervira user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.6.2017 13:32:50   
vocicana
Ma ja i ne gledam, ali mm ima drugacije iskustvo sa cerkom, pa mu prosto neverovatno deluje da jedan malac od 14 meseci moye tako da reaguje. Ja ga stavim u kolica i pustim da vristi, pa se u nekom trenutku i smiri.
Ljubim vas devojke.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.6.2017 13:36:46   
Anck Su Nmaun
Malo se opustite bice vam sve lakse.
Ja sam vec navikla na to gledanje na ulici, ali ne obracam paznju na to

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.6.2017 13:44:09   
Sanjica26 RR
Svako dete je razlicito. Ono sto jedno radi, drugo ne radi. Ono sto kod jednog deteta prolazi, kod drugog ne. Sto kaze moj tata zivce u cvor.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.6.2017 13:47:10   
vocicana
user posted image bas si me nasmejala, nisam cula za taj izraz.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
30.6.2017 13:06:32   
Viksica
Joj, mrzim histeriju kod dete. Mnogo je tesko to trpeti, ali znam da mi sa kcerkom nista nije pomagalo, morala je da dobije sta hoce plakala bi satima, to je tamo mucno i zamorno za psihu majke.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
30.6.2017 13:07:00   
Viksica
Srecom, sve je bila samo faza koja je prosla sa odrastanjem. user posted image

(odgovor članu Viksica)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
30.6.2017 13:22:08   
Duškić
I moja ima te napade histerije, tako mi dodje da joj nalupam guzu .

(odgovor članu Viksica)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
2.7.2017 18:36:03   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Inace kazu da je srednje dete.uvek naj problematicnije user posted image
Nama.je H haos pravila oko trece godine. Sad je super.
I onda kad mi sad kazu jao decak nadrljala si...samo ae slatko nasmejem. Ne znate vi..nista me vise ne moze iznenaditi posle njeuser posted image

Aahahahaha, isto i kod nas!
Kad god mi neko kaže "jao, imaš dečaka, videćeš kakvi su oni", samo im kažem - imam ja H, ona je kao 3 dečaka user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
2.7.2017 18:54:56   
krin 40
Dečaci i jesu zlato ako se vaspitaju na vreme.Moj sin 20 god ni jedna sekiracija zbog njega,a N džigerice jede..malopre sam pisala u temi "sta se desava oko vas"😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
2.7.2017 21:07:20   
Anck Su Nmaun
Ne volim ta razdvajanja decaci devojcice, uvek kazem imam dve devojcice nebo i zemlja su, tako da od malise ocekujem sve pa kakov god bio nece me iznenaditi user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
2.7.2017 21:25:23   
mama Jo
Nesto sto posebno mrzim jeste kad mi kazu da je meni lako jer imam cerku, ko ima sinove jaoj jadan on... prosto mislim da su deca, dok su mala, vrlo slicna... generalno neke stvari koje roditelje dovode do ludila rade i decaci o devojcice, tako da smo svi u istom sosu dok malisani ne postanu svesni sebe i svog okruzenja... e, onda nastupa vec i karakter, sredina, dotadasnji modeli vaspitavanja... sa devojcicom ne treba nista manje zivaca negonsa decakom... ko ne veruje - evo neka uzme moju malenu na par dana da vidi 😂😂

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 11:33:58   
Dragce86
Hahahah, nasmejaste me Mama Jo, isto je i sa mnom i mojom cerkicom. Zenska deca su, cini mi se, vise sklona napadima histerije user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 13:27:55   
vocicana
Svako dete,razlicita prica. Moja mladja setsricicna je uzasna, sa izlivima vristanja, bas je nezgodna, a moj mali se sada smirio, definitivnose razumemo, radim onako kako njemu prija, setao, mada sada vise ne piz...kada ga stavljam u kolica, sada se malo smirio. inace bilo mi je uzasno u tom njegovom periodu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 21:04:23   
IvanaSK RR
Ja joj necu udovoljavati pa makar vristala tri dana. Hoces da setas, izvoli setaj. U kolica ces kad te ja stavim, a ti placi do sutra.
Blago tebi Voci, ako se razumete, ja svoju 90% ne razumem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 22:20:58   
veselicaa
Hhaha Ivana user posted image Da znas da je nemoguce razumeti ih ponekad.
Nina vec pocinje da place glasno kada joj nesto ne odgovara,kada joj ispadne igracka,ponekad se i baci onako unazad.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 23:00:46   
emicaa
Pravi izlivi dodju tek oko trece do izrazaja,ovo prije nije nista.Svaka beba ima takve momente user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 23:11:56   
veselicaa
Haha trogodisnjaci,nesto najsladje i najludje u istom trenuuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 23:24:23   
emicaa
TRInejdzeri 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
3.7.2017 23:50:43   
veselicaa
Hahah da,obozavam ovaj izrazuser posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
5.7.2017 18:12:49   
Dragce86
Uh, ne znam, ja sam isto pokusavala da ignorisem i da ne popustim tim hirovima i kuknjavama ali ne vredi, mislim da bi mogla satima dok ne crkne od muke, pretvrdoglava je :(

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here