|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2017 21:31:22   
Duškić
Hvala, Anck.
Lepe su te Rang, prakticne..a ja volim tu crno roze kombinaciju.
A h&m imamo baletankice, one su mi nekako za "reklamu" , bar ove cerkicine..
A rider sam uzela za strapac i Adu .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2017 21:54:21   
milicicak
Mini buba je dobila Zarine baletanke i te su bas paradne, do igraonice i nazad :D a sad mi probi glavu za te neke sandale iz h&m-a jer takve ima drugarica iz vrtica... Mi joj uglavnom kupujemo sportske varijante, najprakticnije i najudobnije su

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2017 22:47:02   
Ana RR
Mi smo jednom kupili sportske, možda su baš Rang (imam ih još uvek u kutiji) i trajale su 3 dana user posted image odmah su pukle napred a dete se razbilo. Nikad više. Barem dok sam ne bude tražio. Do tada ili crocs ili grubin (ili oboje).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2017 22:58:34   
Anck Su Nmaun
Eto mi godinama.i uvek su prezivelw.da.nasledi seka i posle nje jos citave ostajale.
Ja licno grubin ne volim zbog tih oivicenja. Sad imam jedne i bas ih izbegavam. A prosli put H uzeli par meseci i iskidale se.
Eto iskustva su razlicita.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Decija obuca 2. deo
23.6.2017 23:00:25   
Sanjica26 RR
I mi smo imali rang i odmah smo ih izuli. Napred gde su prstici kako dete hoda tako se taj deo savija. Sto puta je T padala. Uzimamo samo grubin.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Decija obuca 2. deo
28.6.2017 23:54:32   
Mariya
Kupila sam juče sandalice za Lu.
user posted image
Oduševila sam se kad sam ih videla
Njena omiljena boja je plava, trenutno hoće da nosi japanke, a i ona voli cipele (na mamu) i odmah je pristala da joj ih kupim, ovo su paradne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Decija obuca 2. deo
1.7.2017 10:18:35   
mama Jo
Drage mame, evo da podelim sa vama koje za i.ate malu decu pa im trebaju manji brojevi... bili amo u outletu u Indjiji, i imaju akciju sandalica za 1500 dinara... e, sada naravno da su probrani brojevi, nama treba 22 i 23 i nismo nasli, ali imaju i manjih i vecih brojeva od toga, i za decake i za devojcice, na pultu stoji zaista dosta modela od kojih im je ostao jesan ili dva broja... koga potrefi da nadje broj za svoje dete za 1500 din.moze da dobije odlicne geox, naturino, i gomila drugih odlicnih proizvodjaca!! Ako ste u prolazu svratite 😀

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Decija obuca 2. deo
1.7.2017 10:32:55   
Duškić
Bas su lepe Mariya. Super !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Decija obuca 2. deo
1.7.2017 11:13:36   
Anck Su Nmaun
I mojoj T omiljena plava, bas su slatke sandaline

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Decija obuca 2. deo
1.7.2017 14:37:29   
IvanaSK RR
Mar, super su user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Decija obuca 2. deo
1.7.2017 14:48:00   
Sanjica26 RR
Suoer su. I moja T voli japanke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Decija obuca 2. deo
9.7.2017 23:44:49   
dddaca
Stvarno su preslatke user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Decija obuca 2. deo
10.7.2017 13:16:53   
Dragica Draga
Super su bas... nesu dvogodisnjaci mali za japanke, sta mislite? Pitam zbog svoje malene, starijem sinu nisam obuvala, ne mogu sada bas da procenim...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Decija obuca 2. deo
10.7.2017 16:17:22   
dddaca
Moja malena ima 2.5 godine i mislim da jesu mali za japanke. Mada ja sam posebna prica jer ja mislim da ni sandalice sa otvorenim prstima jos nisu za nju user posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Decija obuca 2. deo
10.7.2017 23:11:40   
choopa choops
E pa ja sam ovoj gospođici danas uzela japanke za plažu sa onim lastišem pozadi. Mislim poludjela sam, jer smo išli u grad i nije živa htjela da se obuje, nego je nosila sestrine "apanke" broj 30 u rukama i insistirala njih da nosi. Nosi ih po kući, obuje naopako i piči. Ponijela joj ja njene sandaice, ma kakvi, iva neće da se obuje i vrišti. I na kraju sam posla i uzela joj "maje apanke" jer sam se bojala da ne nagazi negdje na staklo. Tako da, ni ja nisam za japanke maloj djeci, ali šta da se radi kad ima fešn blogerku u najavi user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Decija obuca 2. deo
10.7.2017 23:39:29   
dddaca
Nase gospodjice su pribliznog uzrasta, verovatno zato obe obuvaju obucu naopako user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Decija obuca 2. deo
11.7.2017 7:48:54   
emicaa
Ja sam Dori skoro kupila japanke,do sad ih nikad nije nosila.I sad sam mislila da nece moci,da ce je zuljati ali dobro je.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Decija obuca 2. deo
20.7.2017 10:28:58   
Anck Su Nmaun
T ove godine prvi put nosi japanke, nikad ih nije volela. A H nosi od prosle godine. Ni ja nisma ljubitelj japanki iskreno al ponuda je takva da su japanke uvek lepse i veceg izbora nego ove obicne.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Decija obuca 2. deo
26.7.2017 17:15:15   
Anck Su Nmaun
Uzela sam Taci starkice na snizenju
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Decija obuca 2. deo
26.7.2017 17:19:36   
Anck Su Nmaun
I jedne za Hanu
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Decija obuca 2. deo
26.7.2017 17:24:36   
veselicaa
Anck lepe su user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Decija obuca 2. deo
26.7.2017 21:00:20   
Duškić
Bas su lepe patikice!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Decija obuca 2. deo
26.7.2017 21:07:52   
IvanaSK RR
Super su. I ja bih za sebe, i jedne i druge user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Decija obuca 2. deo
26.7.2017 21:43:35   
Anck Su Nmaun
O i ja bih...duboke starke inace nosim. Cekam i za sebe neko snizenje pa da se ponovim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Decija obuca 2. deo
26.7.2017 22:15:03   
dddaca
Bas su lepe i jedne i druge

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here