|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predskolsko
23.7.2015 7:42:43   
jovana jojo
Moja J. jedva čeka da pođe u predškolsko,ovih dana samo o tome priča,tražila je da joj kupim posebnu torbuuser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Predskolsko
26.8.2015 19:37:29   
Figaro88
Mi ujutru imamo zakazan sistematski.Nismo kupovali skoro nista,Andrea je kupila pernicu Sundjer Bob i to je to user posted image Ona se bas raduje,nas mali komsija ce zajedno sa njom pa ima vec drugara.A ja sam sva pogubljena,ne mogu da verujem da vec krece u predskolsko user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Predskolsko
26.8.2015 19:48:16   
Anarunika
Meni Aki kreće u predškolsko.Tj. već su ih podelili u grupe i sad su oni zvanično predškolci ali nikakve posebne pripreme nismo imali. Niti su vaspitači nešto tražili ili rekli. Verovatno će sastanak u septembru. Mada ja to nekako doživljavam kao nastavak vrtića. A sledeće godine kada Aki krene u prvi Ika će u predškolsko. Ja sam ih baš skarabudžila da idu jedan za drugim user posted image A moj mlađi sestrić će da bude drugi razred tada. Poređali se kao kegle user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Predskolsko
26.8.2015 21:29:55   
veselicaa
Moja S kupila ranac za predskolsko tj narucila joj baka.Dok sam narucivala stvari za nju iz h&m primetila ga je i nije htela nijedan drugi iako sam po dimenzijama videla da je malo manji nego sto bi trebalo.Ali nema veze njoj se svidja a ima jos jedan koji smo joj kupili skoro,kao i od A koji je skroz nov pa ce da menja.Evo ga rancic:user posted image
Frozen je i dalje omiljen kod nas user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Predskolsko
26.8.2015 21:42:22   
Figaro88
Andrea ima mali rancic pa joj necemo kupovati nov,mada cemo verovatno sad u oktobru iskoristiti snizenja i uzeti za prvi razred.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Predskolsko
27.8.2015 1:07:47   
choopa choops
I moj sinak kreće ove godine u predškolsko user posted image Već me želudac boli, jer se on nikako nije navikao na vrtić(između 3-4g)kad je išao. Plakao je cijelu godinu. Povrh svega, ne znam ni u kojoj grupi će da bude, da li sa starim drugarima ili u novoj ( s obzirom da sam ga prošle godine bila ispisala). Muka živa.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Predskolsko
27.8.2015 10:54:11   
Figaro88
Mi bili jutros da vidimo koja smo smena i u kojoj gurupi ali nece se znati sve do 30-toguser posted image Zavrsili i sistematski,nigde nismo isli samo kod nase dr.ona je ispitivala svasta i to je bio ceo sistematski user posted image Kaze sve ostale preglede ce odraditi pred prvi razred.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Predskolsko
21.6.2016 14:39:48   
branki*
Ja bila ubedjena da ce moj b ici tek onog tamo septembra u predskolsko jer je rodjen zadnjeg dana februara,samo jedan dan ga deli ,a i ide u vrtic sa tom mladjom generacijom,kad me xovu juce,kazu da moramo da ga upisemo,pa po potrebi moze dve godine da ide u predskolsko.ja se smorih u prvi mah,ali opet kad razmislim,bolje da ide dve godine u predskolosko,nego jednu u vrtic i jednu u predskolsko.i tako...predadosmo zahtev.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Predskolsko
21.6.2016 15:01:23   
Anck Su Nmaun
I moja T od septembra krece u predskolsko.

Branki jel on vec ide u vrtic, ako ide zasto podnosute zahtev?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Predskolsko
21.6.2016 18:15:50   
Anarunika
Branki, pa gde ste vi u Beogradu ili Deca koja su rođena do kraja marta čini mi se idu sa generacijom pre ili ne ? I baš bezveze što ga nisu odmah stavili sa grupom sa kojom će i u predškolsko sad mora opet da se upoznaje i navikava na drugare. Moj Ika je sve vreme u starijoj grupi a rođen je 16. februara. Šta je tu je. Nego, ni meni nije jasno zašto podnosiš zahtev za predškolsko ako već ide u isti vrtić?Mi ništa nismo podnosili, nikonam nije tražio valjda automatski prelazi,makar je Arun tako.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Predskolsko
21.6.2016 21:30:51   
branki*
Ne,ne,nismo u beogradu,mislim jesmo trenutno,ali ce u predskolsko ici kod nas.nemam pojma sto podnosimo zahtev,mm je podneo danas,mozda zato sto je bio u toj mladjoj grupi,pa sad ima taj raskorak.ja se bas smorila juce,ali dobro...bice valjda sve kako treba.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Predskolsko
21.6.2016 22:07:29   
choopa choops
Svašta. Misliš da bi možda bilo bolje da je ostao sa svojom grupom? Jesi li pričala sa njegovim psihologom o tome?user posted image Mislim da see ne povvuče u sebe ili nešto tako?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Predskolsko
29.10.2016 20:48:53   
Anck Su Nmaun
Mnogo je ponosna sto je sad predskolac, a jedva ceka da krene u skolu user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Predskolsko
27.7.2017 12:08:16   
Anck Su Nmaun
Bas se slabo pise ovde...evo meni i drugog predskolca za mesec dana user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Predskolsko
27.7.2017 12:14:17   
MasnaMasnica
I moja beba postaje predskolac za mesec dana ,kada pre,ne znam.😢😕💜💜💜

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Predskolsko
27.7.2017 13:41:17   
veselicaa
Porastu nam bebe zacasuser posted image
Sada vam krece ludilo oko skole,videcete nista ne moze da se meri sa tim,vi ste verovatno vise uzbudjene nego one.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Predskolsko
27.7.2017 13:45:04   
emicaa
Moja beba je od sledece godine predskolarac 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Predskolsko
27.7.2017 13:50:48   
Sanjica26 RR
Kakve bre bebeuser posted image
Mi zavrsismo i krecemo u prvi razreduser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Predskolsko
27.7.2017 13:52:31   
Anck Su Nmaun
Nama je ovo godine bas bum/
Malac u vrtic, srednja predskolac a starija krece u skolu! Zurka user posted image user posted image
Imam tremu user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.7.2017 13:53:01 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Predskolsko
27.7.2017 13:54:16   
Sanjica26 RR
Au Anck kod tebe ce biti bas veselo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Predskolsko
27.7.2017 13:55:37   
Anck Su Nmaun
Naj vise mi je trema za skolu... to nam je sve novo user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Predskolsko
28.7.2017 11:17:08   
IvanaSK RR
Anarunika je gore pisala da deca koja su rodjena do kraja marta da idu u skolu.. Ne, nego deca koja su rodjena do kraja februara.
Anck, vama je bas extra user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Predskolsko
31.8.2017 22:10:27   
Ana RR
Evo i nas u ovoj temi user posted image od sutra i zvanično je predškolac user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Predskolsko
31.8.2017 22:17:43   
Sanjica26 RR
Srecno Anci.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Predskolsko
31.8.2017 22:25:06   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here