|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udžbenici
8.2.2012 17:56:51   
zoća
kokoloko imaš Edukine knjige u knjižari na Studenskom Trgu 6 u Beogradu pa probaj tamo

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Udžbenici
9.2.2012 14:25:37   
kokoloko
ma, tražila sam tamo. ima udžbenika ali kontrolnih vežbi......nigde. Hvala u svakom slučaju.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Udžbenici
8.4.2012 13:09:30   
Anoniman
Aki treba da procita Saljive narodne price , trazila sam na netu ali sam nasla 30 i nesto prica , ne znam koje od njih su u toj knjizi user posted image

(odgovor članu kokoloko)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Udžbenici
6.9.2013 12:14:47   
Peace*
Juče je bio prvi roditeljski.
Direktor je apelovao na roditelje da koji mogu da kupe deci udžbenike, jer besplatnih udžbenika nema dovoljno, pohabali su se za prethodne tri godine, i ostalo je npr svega 75 udžbenika iz srpskog (ili mate, nije ni bitno), a grad nema para da kupi nove.
Radni listovi su besplatni.
Čak i oni koji su juče pokušali da saznaju koji bi to udžbenici trebali da se kupe, nisu dobili tu info, jer se još ništa ne zna.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Udžbenici
4.11.2013 17:31:27   
vikiveki
Tako to uvek bude sa udžbenicima,i ovde kod nas do polaska u školu nismo znali koje će udžbenike koristiti naša deca,a kada je počela š.godina onda su isto tako apelovali da roditelji koji mopgu kupe nove knjige jer stare besplatne knjige su u katastrofalnom stanju..I kod nas koriste Edukina izdanja i po koji udžbenik od Kreativnog centra.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Udžbenici
14.3.2016 13:37:37   
vikiveki
Ne znam gde bih zatražila pomoć u kojoj temi,pa evo ovde.

Da li neko ima da mi pozajmi udžbenik iz Biologije za 5. razred Klet ili Eduka.
Vraćam posle takmičenja,za a mesec ili dva,nisam sigurna kada će biti okružno takmičenje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Udžbenici
14.3.2016 22:26:45   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ne znam gde bih zatražila pomoć u kojoj temi,pa evo ovde.

Da li neko ima da mi pozajmi udžbenik iz Biologije za 5. razred Klet ili Eduka.
Vraćam posle takmičenja,za a mesec ili dva,nisam sigurna kada će biti okružno takmičenje

da opet postavim isto pitanje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Udžbenici
14.3.2016 22:36:06   
aleksandrici
N eznam sto se toliko iskomplikovalo sro se tiče učbenika.Neko od nastavnika traže po određenim autorima,knjigu je treško nabaviti.Nova je preskupa ai ne zante koji uđžbenik vam zaista treba.Polovne su u katastrofalnom stanju,nedostaju listovi,ma haos.Ne znaš kako doneti ispravnu odluku.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Udžbenici
14.3.2016 22:40:39   
vikiveki
Ma mojoj ćeri trebaju te knjige da se priprema za okružno takmičenje iz biologije a ne bih sada pred kraj godine da joj kupujem te knjige koje joj samo trebaju da nauči i vidi ako se nešto razlikuje u odnosu na one knjige koje ima.Na takmičenju budu pitanja iz svih udžbenika a oni koriste u školi Bigzov udžbenik...druge škole koriste i druge udžbenike

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Udžbenici
26.5.2016 11:41:56   
mila83
Mi narucujemo za M preko knjizare, za 2.razred...komplet je oko 8000,na 4 rate.Tako ima i preko skole,samo ta njihova narudzba cesto kasni,nastava vec pocne..pa cak i ne bude dovoljno knjiga za svu decu,pa onda jos dodatno cekaju da stigne pojedine knjige.

Izdavac je BIGZ cini mi se,i pojedine knjige Kreativni centar,nisam upamtila.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Udžbenici
26.5.2016 22:31:04   
Anarunika
Ja ću videti da nabavimo polovne ako možemo,iz inata. mada jesu napravili tako da maltene svake godine moraš da ih kupuješ. Kriminal na sve strane pa i u prosveti. Od moje sestre mlađi sin Uki sada završava prvi razred. Korisdti Klet udžbenike. Ako kod Aruna u školi budu koristili istog izdavača uzeću od njega. Ali kaže mi sestra da čak i isti izdavač svake godine ili makar svake druge godine menja izdanje tako da uvek moraš da kupiš novo. Toliko o njihovom bezobrazluku! Baš me nerviraju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Udžbenici
26.5.2016 22:34:45   
mila83
Anarunika,Mima ima knjige za prvi razred od Klet..ali ove godine su promenili izdavaca,od sad joj trebaju uzdbenici od Bigz..E sad ,nemam pojma da li ce i bati trebati Klet za 2 godine,cisto sumnjam...ako ti budu trebale knjige,da znas da imamo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Udžbenici
27.5.2016 7:17:23   
isidora88
Ovo je strasno sta rade sa knjigamauser posted image nekad su se knjige generacijama nasledjivale a sada svake godine nesto novo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Udžbenici
27.5.2016 8:24:34   
mila83
Jeste strasno...sto izdavaca,pa menjaju izdanja svake godine..postao je to pravi biznis..a da ne pricam,skoro iz svakog predmeta imaju po 3-4 knjige,uzas!Treba to nositi na ledjima,to su zaboravili!Samo da se zaradi na deci user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Udžbenici
27.5.2016 8:47:44   
Mala Elena
Ma katastrofa! I cena, i to sto ne mogu da se nasledjuju, i treba sve to poneti...mala, nejaka ledja... uh. Ne znam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Udžbenici
27.5.2016 10:26:52   
Anarunika
Pa stvarno ne znam šta to mogu da mi urade ako detetu dam polovnu knjigu. Možda će da mi pišu kaznu??? Čik da ih vidim. A i što se ti udžbenici koriste ....pola toga ostane netaknuto! Ako nešto od lekcija zafali naći ćemo na internetu. Mene užasno nervira ovaj današnji sistem zaradi,zaradi,zaradi na svemu zaradi nema veze ko je u pitanju. Sve bih ja to motkom !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Udžbenici
24.11.2017 20:52:40   
lesica
Ja sam šokirana količinom nepismenosti i budalaština u L knjigama. Zaista!
Šta da vam kažem kada smo došli do toga da učiteljica malo malo pa u bukvaru recimo ispravlja štamparske greše. O apsolutno nebulozno definisanim pitanjima ne bih...i tako.

Biće nam ovo sve veselo. Sreća, te mojoj deci ima ko da pojasni, ali šta je sa drugom decom koja zbog ovog ili onog razloga nemaju sa kim da rade.

Trenutno sam u šoku zbog pesmice Fifi, koju su izmasakrirali u bukvaru.

Eto.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Udžbenici
24.11.2017 21:02:49   
IvanaSK RR
Les, priroda i društvo je meni tek nikakva. Užasno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Udžbenici
24.11.2017 21:07:03   
Sanjica26 RR
Ja za sada ne nadjoh manu, ali gledam knjige za starije razrede i malo po malo se krstim. Ma, sve je nakaradno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Udžbenici
24.11.2017 21:12:53   
lesica
Nisam pametna, zaista.
Samo stvarno na momente ne mogu da se iščudim.

ajd što je sve šturo, i bez objašnjenja , al tolike greške..

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Udžbenici
24.11.2017 21:17:48   
Sanjica26 RR
Ne bi me cudilo i da bajke izokrenu. Istorija nam je jos odavno izokrenuta.
Meni je neverovatno kako se Leontina progurala. Secam se prosle godine kad sam uzela CD iz muzickog treceg razreda. Sve pesme su njene.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.11.2017 21:18:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Udžbenici
24.11.2017 22:07:04   
isidora88
Knjige su grozne, nekvalitetne, teme nedovoljno obradjene.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Udžbenici
24.11.2017 22:08:02   
choopa choops
Trebaš da vidiš naše udžbenike, onda bi vam vaši izgledali kao enciklopedije. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Udžbenici
24.11.2017 22:12:46   
lesica
Čupo, ne želim ni da zamišljam user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Udžbenici
27.11.2017 9:25:56   
Peace*
Juče ispitujem Luku biologiju, bakterije... nabrojane bolesti koje izazivaju bakterije, i dizenterija precrtana. Kontam, garant ne može da zapamti, kaže on da nije, nego je nastavnica odlepila kad je videla, i rekla im da precrtaju jer dizenteriju ne izazivaju bakterije. A pre toga je preslagala pojmove po nekoj tabeli, naime, neke stvari su nabrojane u Laboratorijsko posuđe a spadalo je u laboratorijski pribor... I tako... deca uče pa onda ponovo uče da to nisu dobro naučili jer u knjizi ne piše dobro (izdavač: Logos)

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here