|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 14:11:37   
branki*
ja hocu da narucim za moju boku ovu kuhinju ,preko neta .to ce joj biti za novu godinu od nas.kuhinja

< Poruku je uredio branki RR -- 24.12.2016 14:12:30 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 14:19:18   
dunja RR

Ja sam Savi uzela voz sa drvenom prugom, stanicom, mostom, ali sam iz Londona naručila ženi da mi donese, kod nas nema takvih nigde, ima nekih sličnih ali siromašnjih elementima a kod nas su i troduplo skuplji iako su lošiji, Još sam ubola neki Božićni popust, sniženo sa 50 funti na 25, tako da je izašlo 40 sa poštarinom. Doduše tetka plaća ali ja sam naručila, hahahaha i danima jurila i tražila. Ali ću mu složiti celu prugu sa vozom za Božić, na sto, ima da se raspameti. Sutra od RR deke dobija wow kamion, dobio je već brdo autića od drugarica, moje tetke, ovih dana, tako da je ovaj specijalni i meni najdraži poklon (a i njemu će biti garantujem, jer je big fan vozova user posted image ), sačuvan za najlepši praznik. eno ga u sobi spakovan, pa ću ga na Božićno jutro složiti. Jedva čekam da mu vidim facu!

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.12.2016 14:21:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 14:20:57   
branki*
super,dunjacuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 14:24:54   
Sanjica26 RR
Branki super je. Mi imamo slicnu.
Sad sam dokupila deci jos nesto za paketic. Teodori sam kupila zvucnu Pepeljugu iskakalicu. Predivna je. Na popustu 1000 dinara. Inace je 3.000. I lepezicu sveznalicu. To je sve vulkancic. On ima divne knjige.
Sofiji sam kupila slagalicu muzicku. Predivne su te italijanske lusciani. A nisu skupe. Pogledajte devojke. Mi imamo par njihovih.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.11.2017 21:55:42 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 16:16:22   
emicaa
juce sam nabrojala da ce T ove godine dobiti 8 paketica,toliko i David.ja pojma nemam sta da radim sa svim tim slatkisima.T ih jako malo jede,a i ne jede sve.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 16:23:28   
Mala Elena
Mi se odlucili za mini usisivac i krevetac . Dobila je kuhinjski pribor...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 16:44:27   
emicaa
Mi idemo u utorak u potragu za poklonom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 17:11:41   
suzi kju
Mi smo kupili po telefon,svira neke razne melodije,jednog patka muzickog,hoda,peva,pomera mu se kljun i ima dugmice pa i tu razne melodije, bas sada vole zvučne igračke. Jos neke kocke da uzmem i slatkiše, tipa plazma, smoki,kinder čokolade, neki nestle dezert i to je to.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 18:30:19   
LauraAndrija
Mi spremamo 8 i oni ce dobiti po 8, ne brinem se sta cu sa slatkišima, od mog brata klinci (dva sina i cerkica) svaki dan dolaze i pojesce se. L je od tate dobila tablet i kupicemo joj lutku onu veliku klasicnu, posto to trazi.A za A još uvek ne znamo, razmišljamo.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 18:32:30   
suzi kju
Ja spremam 5 plus za moje dve devojceice2,znači 7 user posted image
A one ce dobiti po 5 sigurno, a nije isključeno jos i neki više, manje nece biti.

< Poruku je uredio suzi kju -- 24.12.2016 18:33:47 >

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 18:41:08   
mali_mis
Ami danas dobio jos 2 paketica.
Bice secera kad isti opadne a on spava user posted image user posted image
Al sto je ludje meni secer "opadne" samo kad ima slatkisa na vidiku.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 18:52:36   
mila83
Moji klinci naravno najvise dobijaju slatkisa...Od mm firme uvek budu lepi paketici, obavezno po dve tri igracke i paketic slatkisa.Ove godine su bile igracke iz Dexy Co, T je dobila kuhinju i pametan tablet, D je dobio set lego kocaka Vatrogasci, i neku masku Ironman, a M je dobila neki playdoh Da vinci Frozen(sama ukrasava kutiju za nakit,lepo je) i nesto iz Clementija ,kao neki naucni eksperiment sa biljkama... od moje skole smo dobili poklon vaucer Dexy Co u vrednosti od 1500 dinara po detetu, to planiram da im kupim za sva tri vaucera zajedno komplet lego classic kocke. i tako,bice jos nekih sitnica od najblize porodice.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 18:54:11   
Mala Elena
U dva paketica danas dobise brdo slatkisa, beba dobila isto iako ne jede pa ce biti Eleni x 2, majko mila! Pocecu da ih trpam po ormarima user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2016 19:04:39   
emicaa
Ja sam prije davala djeci od zaove ali mi je rekla da ce me zadavit ako i ove godine tako jer njeni previse slatko jedu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Novogodišnji paketići
4.1.2017 9:30:42   
branki*
moram da se pohvalim ,boka se mnogo lepo igra svojim poklonima iz paketica,dobila je jednu bebu,svud je seca sa sobom,hrani je,stavlja na nosu,kuva rucak na onoj kuhinji za bebu,pravi caj,ma milina jedna,uzme mene za ruku i bebu i kaze -ajde,bebo da ucis ,sedi,ajde mamauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Novogodišnji paketići
26.11.2017 10:39:29   
lesica
Imamo tema o poklonima ihaj, ali ova je meni nekako baš za decu.

Ja bih ovo tako rado nabavila KLIK al mi nešto preskupo.
Al kad se samo setim koliko sam ja volela.

Mada našla sam neke slične varijante raznih konstruktora al ne u Srbiji.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Novogodišnji paketići
26.11.2017 11:31:51   
MamaNecaVo
L skoro sam videla negde,seticu se gde,bili su do 4000,ako se ne varam i bolja varijanta od ovog sa slike.
Moram mm pitati gde tacno jer smo nesto slicno uzeli jednom tinejdzeru za rodjus.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Novogodišnji paketići
26.11.2017 14:35:17   
Anck Su Nmaun
Wooow lesice gde se ovoga seti. prvo nisma skontala al kad sam problizila user posted image
Secam se da sam se s ovim igrala kao date. Al ne mogu da verujem koja cifra user posted image user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Novogodišnji paketići
26.11.2017 14:43:22   
lesica
Caka je što se ovo sad vodi kao kolekcionarstvo, pa otud i cena.

I ja mislim da sam viđala negde slično nešto, ali ni približno ovako dobro.

Anck, i ja sam obožavala ovo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Novogodišnji paketići
26.11.2017 15:10:44   
dddaca
Nek' je i kolekcionarstvo - preskupo je

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Novogodišnji paketići
26.11.2017 15:49:19   
MamaNecaVo
Duplo skuplje nego novo.
Ali predpostavljam da novi setovi nisu bas "ovakvi".
Javljam sutra gde smo snimili.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Novogodišnji paketići
27.11.2017 0:21:36   
Sanjica26 RR
Bas je preskupo, ali verujem da ste uzivale igrajuci se sa time.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Novogodišnji paketići
27.11.2017 0:36:34   
Mariya
Jaao, i ja sam mnogo volela da se igram sa tim!
Mi smo uzeli nešto slično, samo sa mnogo manje delova u Mađarskoj.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Novogodišnji paketići
2.12.2017 20:46:13   
dunja RR
Mi čekamo oko 20. decembra da nam stigne voz iz Engleske, da dopunimo prugu koju već imamo, i onda se tek neće imati gde proći u stanu user posted image U ovo koferče , koje je ujedno i železnička stanica, spakuje se posla sve kada se završi igra.
Ali on to voli, pa nisam odolela. Pita me malopre - mama pada sneg, jel krenuo Božić Bata ka meni sa vozom user posted image

user posted image

Za RR deku će nešto drugo, i još planiram da nađem neki dobar aquadoodle, samo nikako da nađem neki koji valja, ali uspeću sigurna sam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.12.2017 20:48:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Novogodišnji paketići
2.12.2017 21:09:14   
dddaca
Dunja sta je aquadoodle? Shvatam da je za crtanje, ali ne mogu sa slika da utvrdim kako to funkcionise?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here