|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znojenje
28.4.2018 2:12:47   
jagodp
Ja sam se znojila non stop, da li od nespavanja ili hormona, ali bas! Cak sam imala utisak da, mirisem, drugacije, iako sam koristila dezodorans

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Znojenje
16.5.2018 12:56:58   
mama ivane
I ja sam se u trudnoci znojila kao luda i ostalo mi je to da se znojim ogromne promene u organizmu se desavaju , ali da li ce to znojenje prestati i kadauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Znojenje
16.5.2018 12:58:58   
IvanaSK RR
Ako dojis bebu, onda ce se smiriti kada prestanes dojiti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Znojenje
16.5.2018 13:06:15   
mama ivane
Prestala sam da dojim ima 8 meseci vec i neprestaje znojenje uopste

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Znojenje
16.5.2018 14:31:54   
lokicagagica
Takodje imam problem sa znojenjem od trudnoce, pa i sada. Najiskrenije se nadam da ce kao sto kaze Ivana prestati kad prestanem sa dojenjem. Jer ovo znojenje mi je horor

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Znojenje
20.10.2018 21:40:36   
jess021
Dodje mi da ovo pisem kao anonimna 😅
Nije bas znojenje, ali ne nadjoh drugu temu. 
Zene, imam problem sa neprijatnim mirisom ispod pazuha. Cini mi se u poslednjih mesec dana. Ne pomaze ni soda ni razni dezodoransi, nista...Nista nisam menjala, jos uvek dojim. Sad me vec stvarno nervira😔

< Poruku je uredio jess021 -- 20.10.2018 21:41:50 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Znojenje
20.10.2018 21:57:45   
IvanaSK RR
Jess, jesi skoro proveravala hormone?
I meni je trenutno skroz Neutro Roberts, u nekim slučajevima koristim i roll on i dezodorans.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Znojenje
20.10.2018 22:36:58   
Maraj
Joj jess...i ja sam imala ta desavanja. Kao devojka, i to samo jedna pazuh. Bas mi se neprijatno osecao. Cak sam isla i na uz dojke. Svasta mi je u vezi toga sa 20-ak god padalo na pamet. Al proslo je samo od sebe
Verovatno je bilo hormonski.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Znojenje
20.10.2018 23:04:47   
Sanjica26 RR
A sta raditi sa smrdljivim nogamauser posted image

Jess, meni se to desava periodicno. Onda prestane i opet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Znojenje
20.10.2018 23:09:15   
jess021
Sanjice, nasmeja me sad. 
Ivana, nisam skoro radila analize hormona. Ja se  uopste ne znojim, ali taj miris, da ne kazem smrad, je tu.
Ne brinem nista, nego me nervira. 
Evo veceras bili na nekom rodjendanu, pre toga naravno tusiranje, dezodorans, sve cista garderoba. ...I posle nekog vremena ga oset_im. Stvarno ne znam u cemu je caka. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Znojenje
21.10.2018 0:19:49   
dunja RR
Jess, neutro roberts rolon i dezodorans bez aluminijuma, pomazu. Jao koliko sam se ja znojila ispod pazuha za vreme ove vto, strasno. Sada se uopste ne znojim  i kosa mi se manje masti, u trudnoci. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Znojenje
21.10.2018 6:48:57   
Misha i Ljisha
Jao Jess razumem te i meni se to periodicno dogadja isto nista ne pomaze. Ali je bolja situacija kad npr uzmem od mm dezodorans da li zato sto je jaci ne znam ali probaj. Ja nema sta nisam pokusavala u tim periodima narucivala neke cak dezodoranse u kristalu koje pokvasis pa koristis kao rol on pa neke neutralne pa bebi puder sodu i td. I na kraju uvek prodje samo od sebe 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Znojenje
21.10.2018 9:23:08   
jess021
Ljiso, koliko ti periodi traju? 😅

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Znojenje
21.10.2018 10:18:43   
Ana RR
Jes, možda ti se bliži ciklus pa zbog?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Znojenje
21.10.2018 10:27:06   
jess021
Ana, jok. Sad sam negde na pola, a i ovo stanje traje vec nekih mesec dana.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Znojenje
21.10.2018 11:26:09   
Rosita


Tekst
Jess, deluje mi kao koristan tekst.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Znojenje
21.10.2018 11:53:24   
jess021
Rosita, hvala!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Znojenje
21.10.2018 19:33:21   
Misha i Ljisha
Jess ne znam da ti kazem.ja sam osoba kpja se inace puno znoji. Pod stresom se znojim znojim se leti haos sve mi kaplje niz lice ali imam problem s neprijatnim mirisom ispod pazuha uglavnom iskreno zimi i s proleca. I to tako sta znam kako doslo tako i otislo. Pa mi se desavalp da pobacam i gomilu majica. Iako uvek nosim sve pamucno i od prirodbih materijala nekako se uvuce tajd smrad. Bojim se da dignem ruku jer sama sebi smrdim. Kapiram da je problem stres.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Znojenje
21.10.2018 20:34:15   
jess021
E to Ljiso, imam nekad utisak da majica smrdi, a kad je skinem ispod pazuha nije uopste tako strasno😂😂
Nadam se da postoji neka jeftinija varijanta sem da menjam garderobu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Znojenje
21.10.2018 20:54:40   
Misha i Ljisha
I mm se to desava isto pobacao gomilu majica. Sad smo trenutno mirisljavi 😂😂😂 do narednog naleta haha uzas. Ali u potpunosti te razumem. Kaze snajka i njok se desava ali onda ona stavi prasak za pecivo. E to jos nisam probala. Sodu jesam. Seticu se sledeci put praska za pecivo heheh... Ma verovatno kombinacija pada imuniteta stresa i mozda majice koja nije onog sadrzaja sto pise. Nemam pojma. Vrlo je neprijatno. Jaoo jedne zime mi se cinilo valjda da mi kroz jaknu smrad izbija. Joj uzas kad se set_im. Bas psihicki utice to na mene. Ajd sto sam debela al ne moram jos i da smrdim 😂😂😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Znojenje
21.10.2018 21:27:59   
Maraj
Kod jess je verovatno i to sto doji malenu.
Ja sam jednom uzasno "mirisala"
Htela sam da ojacam imunitet i pila ekomer. Tad je bio popularan, pre mozda 5-6 god. Covece, koliko sam ja tada neprijatno zaudarala. Batalila sam brzo taj ekomer. Kroz pore izbija samo tako...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Znojenje
21.10.2018 22:03:07   
Duškić
Mm se desavalo ali mu onda promenim dezodorans ili stik, on kad mu se dopadne miris koristi ga dugo.
A sodu sam mu stavljala i on je tapkao i ziva glupost sto se mene tice.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Znojenje
20.12.2018 20:19:03   
milicicak


IZVORNA PORUKA: jess021

Dodje mi da ovo pisem kao anonimna 😅
Nije bas znojenje, ali ne nadjoh drugu temu. 
Zene, imam problem sa neprijatnim mirisom ispod pazuha. Cini mi se u poslednjih mesec dana. Ne pomaze ni soda ni razni dezodoransi, nista...Nista nisam menjala, jos uvek dojim. Sad me vec stvarno nervira😔



Meni se isto ali potpuno isto desava u poslednjih par dana! Uopste se ne znojim ali sama sebi uzasno mirisem. Bojim se izazvacu sebi migrenu sopstvenim smradom 😂
Nosim iskljucivo pamuk, na sintetiku sam alergicna, nije do toga.
Jess, kako si resila problem?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Znojenje
20.12.2018 20:30:05   
jess021
Milicicak, htela sam pre neko vece da pisem na ovu temu ali sam zaboravila. Proslo samo od sebe. Iskreno, ne znam tacno koliko je trajalo, mozda nekih mesec dana i dalje ne mogu da povezem ni za cim, bitno da je proslo. Dok je trajalo, nije bilo neke velike pomoci. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Znojenje
20.12.2018 20:44:48   
Maraj
Ja da se upisem...da mi se jako znoje stopala od ovog 2.porodjaja. u toku dana , po kuci samo osetim vrelinu u stopalima i moram da se izujem. Inace nosim grubin klompe po kuci. Kad mi naleti ta vrucina moram i klompe i carape da izujem. I naravno usmrdele mi se klompe. Prala sam ih
Al ja to povezujem sa porodjajem i dojenjem. Stace valjda uskoro

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here