|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 11:58:52   
dunja RR
Nista nisam jela 2.5 dana, Nista. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 11:59:14   
IvanaSK RR
Suzi,pa kako to?? Ja sam se porodila u četvrtak ujutru,u petak ujutru su mi doneli da jedem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 12:06:07   
Maslacak15
a meni je svaki put serviran najnormalniji rucak ( bukvalno, riba pirinac sos sve sve) cim sam prebacena u sobu... znaci u roku od 2-3 h od porodjaja. To je pokazano i dokazano, postoje studije na tu temu da nema nikakvih beneficija odlagati hranu posle spinalne anestezije, cak naprotiv, i onda je svugde na svetu ( osim u Srbiji ocigledno) uskladjena praksa.... Joj strasno ponekad imam utisak kao da im je merak da maltretiraju zene. A imam poseban pik na ambiciozne medicinske sestre koje svasta umisle a ne pitaju doktore.

Zelim ti Suzi da se lepo naruckas!!!!!!

p.s. Ja sam kod prvog porodjaja morala da cekam do 13 h da se porodim jel su u sali iskrsli neki hitni slucajevi i nisu mi dali ni da pijem ni da jedem zbog anestezije. Za to su bili rigorozni jel je to pre zahvata i razumem. elem, htela sam da umrem od gladi zbog tih ekstra pet sati. Ne zelim ni da zamislim kako je ne jesti 2,5 dana nista posle porodjaja. Nadam se da si bar dobijala neke infuzije. Kakvi maltretatori....

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 3.3.2019 12:09:59 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 12:11:46   
Sanidej
Cimerkama i meni je moj muz donosio projice i jogurt inace ne bismo ustale, a kamoli imale snage za dojenje i nosenje beba.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 12:12:17   
Sanjica26 RR
Kao da im je prvi radni dan na poslu.Grrr. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 12:15:15   
dunja RR
Primam gvozdje upravo i silazim kod bebane❤️

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 12:27:12   
Rosita
Dunja, bravo i sjajno! Samo da jedeš i vratiš snagu! Ljubi je :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 12:43:06   
veselicaa
Draga pa posle carskog u totalnoj drugi dan daju zeni da jede,bas su bezobrazni.Mazi bebu user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 13:00:32   
vonavoj
Dunja i kod nas nema hrane 2.5daba..samo infuzija.a to mi uopste nije jasno..kako svuda u svetu jedu istog dana..a ovde ne.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 13:12:49   
Maslacak15
ah Von zasto, zato sto im je sve lakse osim da menjaju svoje 50 godina ustaljene procedure. Eto vidis u ovom slucaju cak nije ni bilo po nalogu doktora nego eto odlucile sestre. Sto je vrhunski skandal ako cemo iskreno.
Isto kao sto pricaju bajke kako za spinal trebaju posebni uslovi i da je bolje totalna jer je njima valjda lakse sto je teska glupost i medicinska neistina. Naprotiv. Anesteziolog na mom porodjaju, sa kojim sam caskala, je bio zgrozen kad sam mu rekla da se u Srbij ivecina carskih rade u totalnoj. Neuporedivo gora varijanta za bebu. Na zapadu je spinal standard i narkoza se radi samo kad zaista ne moze iz nekog krajnje konkretnog razloga ali ne neki izmisljeni razlozi koji kod nas bivaju ponudjeni. Eto ja znam bar 15 zena licno koje su se poradjale u nemackoj carskim i ne znam ni za jedan slucaj pod totalnom. Mislim da je zvanicno odnos preko 90 % u korist regionalne anestezije. A u Srbiji je obrnuto. To oni treba da objasne, zasto je tako.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 13:35:36   
Rosita
Maslačak, u Dragiši anesteziolog pokušava da nagovori ženu na spinal, ona hoće total. U Dragiši zaista forsiraju spinal. I epidural je podrazumevajući.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 13:42:06   
jess021
Dunja, drago mi je da ste dobro. Ljubi malecku. 

Jeste li se odlucili za ime?😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 15:18:38   
Ana RR
Suziiii user posted image ljubim vas obe puno!! user posted image

Za hranu nemam reči... divna naša zemlja srbijica, najbolja na svetu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 17:45:33   
smeško
O, Dunjice, žive nam obe bile!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 18:29:31   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

ah Von zasto, zato sto im je sve lakse osim da menjaju svoje 50 godina ustaljene procedure. Eto vidis u ovom slucaju cak nije ni bilo po nalogu doktora nego eto odlucile sestre. Sto je vrhunski skandal ako cemo iskreno.
Isto kao sto pricaju bajke kako za spinal trebaju posebni uslovi i da je bolje totalna jer je njima valjda lakse sto je teska glupost i medicinska neistina. Naprotiv. Anesteziolog na mom porodjaju, sa kojim sam caskala, je bio zgrozen kad sam mu rekla da se u Srbij ivecina carskih rade u totalnoj. Neuporedivo gora varijanta za bebu. Na zapadu je spinal standard i narkoza se radi samo kad zaista ne moze iz nekog krajnje konkretnog razloga ali ne neki izmisljeni razlozi koji kod nas bivaju ponudjeni. Eto ja znam bar 15 zena licno koje su se poradjale u nemackoj carskim i ne znam ni za jedan slucaj pod totalnom. Mislim da je zvanicno odnos preko 90 % u korist regionalne anestezije. A u Srbiji je obrnuto. To oni treba da objasne, zasto je tako.






Maslacak user posted image
konkretno u nasem porodilistu do pre par godina spinal su dobijale zene preko veze,sad su poceli svakoj da daju cak i uz preporuku.
U mom slucaju dr je rekao da zbog specificnosti situacije i zbog toga sto ne zna sta ga ceka kad otvori bolje da idem u totalnu. Lose iskusuvo iako mi nije bilo prvi put...

Dunjci drago mi je da ste ok,ljubi malenu...user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
3.3.2019 19:22:15   
vojvodjanka87
Dunjice cestitam od ❤️, usla sam da vidim jesi se porodila i videla lepe vesti, brz oporavak ti zelim 😘

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 9:52:17   
dunja RR
Hvala vam drage moje❤️

Ja sam Milica ❤️ i mnogo volim da sikim kao moj brat i imam rodin ugriz na celu, za koji se mama zabrinula ali nam je pedijatrica rekla da ce nestati i da mama ne brine. Nadam se da sutra idem kuci da upoznam batu i tatu 😘
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 9:56:38   
Sanjica26 RR
user posted image Divno joj je ime. user posted image
Dunjic, rekoh ti u sms-u da ima i njena drugarica na celu rodin ugriz. Nama nije nestao. Samo je bledji nego sto je bio.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.3.2019 10:01:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 9:57:20   
vonavoj
Milice,dobro nam dosla! Divna si!! Imas i divno ime😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 10:08:52   
Maraj
Dunjauser posted image divna je...
Moj L ima rodin ugriz ( na tatu) na vratu tj ispod kose na potiljku. Ako ima i tu onda ce joj ostati. Jer ko ima na celu obavezno ima i na potiljku. Tako mi je pedijatar rekao. A oni koji imaju na potiljku , ne moraju inati na celu.
Nemoj brinuti. Dosta "fleka" bebe imaju kad se rode pa posle nestanu.
Moja S se rodila sa mlazom na desnoj podlaktici. I to bas crni mladez.... i ja sam se iznenadila u porodilistu. Al to je mladez...vama mozda nestane

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 10:14:19   
Ana RR
Jao srce malo user posted image divna, predivna bebuška.

Bila sam ubeđena da će biti Vera user posted image nekako mi to ime ide uz vas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 10:17:00   
Sanjica26 RR
Da, moja Sofi ima i na potiljku glave. Sva je isaranauser posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 10:18:38   
dunja RR

Ne ova pedijatrica mi jw izricito rwkla da ovo sto ona ima nestaje, detaljno mi je objasnila tako da ne brigam vise. Ima vise vrst koliko sam shvatila.
IZVORNA PORUKA: Maraj

Dunjauser posted image divna je...
Moj L ima rodin ugriz ( na tatu) na vratu tj ispod kose na potiljku. Ako ima i tu onda ce joj ostati. Jer ko ima na celu obavezno ima i na potiljku. Tako mi je pedijatar rekao. A oni koji imaju na potiljku , ne moraju inati na celu.
Nemoj brinuti. Dosta "fleka" bebe imaju kad se rode pa posle nestanu.
Moja S se rodila sa mlazom na desnoj podlaktici. I to bas crni mladez.... i ja sam se iznenadila u porodilistu. Al to je mladez...vama mozda nestane




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 10:19:16   
eca89
Jao Milice, pa ti si secer❤️, sva sam se rastopila. Uzivaj Dunjci sa svojom mrvicom🥰!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR drugi put
4.3.2019 10:19:38   
nata11
Prava lepotica user posted image user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here