|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
24.4.2019 23:05:55   
bubulence
Draga dobro dosla nazad i želim ti svu srecu! ❤️


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
25.4.2019 11:47:51   
MasnaMasnica
Mandarina i ja znam ko si ,zajedno smo bile u tromesecjima. Zelim ti svu srecu! Ljubimo i tebe i drugara puno!


UM❤

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
25.4.2019 11:56:39   
Maraj
Mandarina user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
25.4.2019 22:23:12   
Mandarina2010
Ljubim vas sve do neba i hvala vam od srca! 🌷🌷🌷🌷🌷💋💋💋💋💋


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
28.4.2019 11:24:49   
vocicana
Ljubim te puno mandarinice, samo ti pisi, sve javljaj a mi smo tu da te podrzimo maximalno!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
1.5.2019 22:30:46   
Mandarina2010


user posted image
Ok.....tek dodjoh, zar vec da se selim? Zadnji ciklus 06.04.....danas je znaci 26...27dc, boli me stomak kao da ce svaki cas....Ovo je treci test, ne mogu vise da zevam, oci nemam....svaki kako se prosusi, ovo nestane. Jel ovde ima crta, ili nema???Nisam pametna....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
1.5.2019 22:35:23   
kamičak
Uradite test na plocici i videcete jasnije

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
1.5.2019 23:09:41   
Mandarina2010
Drage volje....ali ne pre sutra....jer mi.je jedna jedina koju imam,ispala iz ruke pre sat vremena i upala u wc solju 😡.... da se roknem lepo i nista drugo. Kao da mi je oteo neko iz ruke.... Ono kad stanes i kao tele zevas i ne verujes sta ti se desilo.... 🥴


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
1.5.2019 23:21:42   
Ana RR
Mandarina, ja ne vidim dve crtice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
1.5.2019 23:33:10   
Filadendronka
Mandarina, sta pročitah nije mi dobro. Svaka tebi cas_t na zelji za drugim detetom kad je sve tako rizicno. Samo nadji ozbiljan tim lekara kojima verujes. Drzim ti palceve! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 0:03:54   
kamičak
Polako, sad vidim da nije proslo ni mesec dana od prethodne menstruacije. Razumem da ste nestrpljivi, ali moguce je da i pored trudnoce nivo hormona jos nije dovoljno visok da se detektuje.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 0:41:26   
Mandarina2010
Javljam...Sva sam....kao drogirana, samo mi se spava.Laku noc svima  🌹🌹🌹

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 10:51:08   
BubaBubica


Ja vidim drugu crticu, nadam se da je to to, ja ti želim svu sreću i da sve prođe bez ikakvih problema! ❤

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 11:03:57   
vocicana
Ja crticu ne vidim mandarino, sacekaj jos koji dan, ako nema ciklusa, radi betu ili test plocicu.
Hajde da povuces nogu pa da lepotanko dobije i sestricu!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 11:24:48   
kamičak
Mandarino navijamo za jasne i lepe crtice

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 11:56:29   
Filadendronka
Navijam da sve prodje ok i da ti budes srecna i zadovoljna. Bez srecne mame nema ni srecnog deteta. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 21:42:31   
Mandarina2010
Nrma.na kartici nema ni na jos dva testa.

Sad ostaje da cekam 😈Gadura....Sta.je ono bilo, ja nemam pojma...Posalica sudbine....

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 22:14:41   
kamičak
Rano je jos, ne mora da znaci da niste uspeli

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 23:06:50   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Mandarina2010

Nrma.na kartici nema ni na jos dva testa.

Sad ostaje da cekam 😈Gadura....Sta.je ono bilo, ja nemam pojma...Posalica sudbine....


Draga, a da odes i uradis betu? Ako si nestrpljiva , tako ces najpre saznati na cemu si. 

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 23:28:25   
Mandarina2010
Idem ujutro. Hocu da znam da li je bar u nekom rasponu do 10....onda je bilo nesto pa je otislo....kao 2013....

Zato sam radila testove tako rano.....sa prvim detetom sam oset_ila probadanje 27dc, otkacila testove, uradila betu i progesteron, beta 39 a progesteron pateticnih 8....u to vreme ciklusa, normalno je bilo cca 40.Digla sam tadasnjeg doktora maltene iz kreveta digla bunu, i sa 3 x 200 mg utrogestana uspela da sacuvam trudnocu lezeci svih preostalih 8 meseci.Zato.sam i sad narucila na ebay 60 testova i krenila u piskenje. Tada...bili su negativni i nasi i ti One step preko ebay, a beta pozitivna. Pokazale su se dve crtice tek nekoliko dana nakon kasnjenja.  To je bio nasrecniji period mog zivota.  Jos imam mali ram sakriven, i na belom obicnom.papiru poredjano 10 testova pozitivnih....sve do.onih koji su imali dve tamne (maltene.su vristali "trudna si aj dosta") 😁...i njih 3. Da nadomeste 3 god cekanja na prvo dete, i hiljade testova ispiskanih a negativnih ili sumnjivih, i tona suza proplakanih. I pitanja....sta nije u redu sa mnom....Neki dan sam sedela i razmisljala....sta sam sve videla u Visegradskoj.....u tzv VRT u.....ili ti odeljenju za Visoko Rizicne Trudnoce.....zene sa dijabetesom na.insilinu, druge s upalom pluca crp 450, epilepticare, sa rekonstruisanim zaliscima, stomama.....sve je to nadjacala zelja za detetom...i velika vecina je iznela....dve do tri od njih 27 koje su prosle kroz moju sobu su izgubile bebe, pred mojim ocima, dve se porodile nisu stigle da izadju, neke su izvadile jajnik a beba je.bila unutra i prezivela je. Porodila se ta zena u terminu.  Ja sam znala da idem kod vrhunskog strucnjaka, znala sam i da je malo namrgodjen na prvi pogled. Ali taj nacelnik je toliko zivota spasao, i toliko predivnih beba doneo na svet, da ja nemam reci za za njega....koje bi ga dovoljno nahvalile. I on kao ginekolog pokazao se i kao vrsniji kardiolog od mnogih, jer da nije bilo njega, ne bi bilo ni mene danas. Jednostavno ne bih izdrzala napone.  

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
2.5.2019 23:33:12   
bubulence
 Ajesi li se sada posavetovala sa dr? Mnogo mi je zao kada cujem kroz kakve muke i patnje neke zene prolaze 😥


(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
3.5.2019 0:13:42   
Mandarina2010
Svakoj koja.mu se prvi put zadesila slucajno ili.planski rekao je zbogom, ali mu se svaka druga vratila. I svaku je opet izveo do kraja. Njegovo je da posavetuje, potpis i odluka su na zeni. Ginekolozi smatraju da sam ginekoloski zdrava.Kardiolog koji me je pregledao god dana nakon porodjaja je rekao da ce me pratiti ako zatrudnim, pa ako uspemo ok, ako ne, jednostavno ce okoncati trudnocu....obojica vrlo prakticni i vrlo pragmaticni svako na svoj nacin....ali je rekao da on smatra da mogu da izguram, pa posle da menjamo zalistak.To je bio niko drugi nego prof S veta Putn ik. Godinu dana mi je trebalo da dodjem do njega. Jedva sam uspela. Jedva. Ne iz nekog narocitog razloga....jednostavno je covek na sve strane...po.ceo dan u sali, ne radi preglede. Bilo.kako bilo, kao.i sve do sad, ja kad zacrtam, magare, dok.ne uspem ne stajem. Preko nekog preko kog sam.se najmanje nadala, najmanje namolila sam susret. Nadjoh se kod njega u kancelariji sa nalazima. Ispao je tako divan, toliko me.je umirio. Na.kraju sam mu rekla "da li vi imate pojma koliko sam ja vas trazila, koliko sam.pokusavala da dodjem do vas??? Koliko bih svoje srce samo vama dala da operiset_e? Da li znate sta ste vi u mojim ocima?" Kad je video da drhtim je ustao i zagrlio me. Ponajmanje sam to ocekivala. Ridala sam kao mala beba. A on me je molio da se smirim i obecao da ce mi pomoci, da ne brinem. Tad je sva bol o svoj radosti koja je upropascena, depresija, strahovi, tuga, sve....je eksplodiralo iz mene.  Trebalo mi.je.dugo da shvatim njihova frljanja sa jednostavnim resenjima....ali to je jednostavno njihov dan na poslu. I.ja dobijem "tele facu" kad mu saopstim da mu je racun blokiran zbog utuzenja i da se obrati izvrsitelju. I on mucenik verovatno ne.moze da ubode kucu posle....a ti hteo ili ne izgubis "osecaj za feeling"....Ili kad brojim 300 000 eur uplate nekome hitnom i bitnom...ja nemam osecaj sta drzim i rukama. A prvi put davne 2007god kad sam.pocela da radim, doneo mi covek 5000 eur da uplati na racun. Meni su se ruke tresle....bar sat posle. Jedva sam cekala da mi se smena zavrsi da se rastosiljam toga...Eto tako ja mic po mic, vracam dug svojim dragim zenama ovde na forumu.....sta se to desilo sa mnom.... Bilo je zanimljo u najmanju ruku, zar ne? 🙂


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
3.5.2019 0:26:41   
kamičak
dr Mita Putnik izuzetan covek i strucnjak

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
3.5.2019 0:38:39   
Mandarina2010
Da ja sam razdvojila ime i prezime namerno da ne izlazi moje izlaganje u google pretrazivacu bas svakoj susi.Meni je on bog kardiohirurgije. Nema dalje....jednostavno nema. I on i Petron ije (ginekolog) kako smo ga preimenovale moja drugarica i ja (dr. Petroni jevic)

Svaki je u svom poslu brilijantan.  

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo II crtice 04/19 [chat]
3.5.2019 10:37:15   
vocicana
Ti si lutka moja, bice sve u redu, znas li koliko si mi draga! Kada je tako rekao, onda ce ti i pomoci da bude sve ok!
Ljubim te i grlim!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mandarina2010)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here