|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 15:52:21   
Ana RR
Ja radim za ženu iz Essexa. Radim od 9-17 po našem vremenu (8-16 po njihovom), vikendom ne radim. Ne bih menjala ovaj posao ni za jedan u Srbiji i iskreno se nadam da ćemo sarađivati još mnogo, mnogo, mnogo godina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 16:24:26   
bubulence
Volela bih da sada dok sam kod kuce, na trudnickom i posle porodiljskom radim po malo od kuce. Ali da mi kod kuce zauvek bude posao mislim da ne bih pristala...

Sedela sam 6 meseci kod kuce, kao mm i ja se dogovorili da ne radim dok su deca mala... Jao Boze, uzasan period. Nikada nisam bila toliko nesrecna i dzangrizava. Onda sam mu rekla ''zaposli me inace se razvodimo''. Znaci meni treba da nisam kod kuce, nema veze koji posao je u pitanju, samo da izadjem odavde... Ali dobro, to nije tema. Raduckala bih sada po malo ali koliko vidim jedino su one dosadne ankete aktuelne, to necu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 16:59:34   
kamičak
Sustina je da se mali broj poslova moze obavljati onlajn, tako da je najvaznije pitanje "ko moze", a ne "ko hoce" :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 20:57:51   
Ana RR
To uopšte nije tačno. Ogroman broj poslova se danas radi online i to je budućnost poslovanja.

Bubi, ti si završila kurs kod Boke... zašto to ne radiš?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 20:58:02   
Misha i Ljisha
Ja sam se vec smorila od kompjutera. Majke mi. I kuce. Ajd mozda i ne bi toliko od kompa da nisam zbog malca vezana stalno za neki tajming i td. Jer kod mog sefa nije toliko bas bitno radno vreme iako je Americko radno vreme pa ja radim ustvari od 5 popodne do 23 ali sa P em ne radim puno radno vreme em mi dojadi. Strpaj njega u kreveti na posao. Aman hocu i ja lufta. No izgleda mi jos dugo nema mrdanja od kuce. A i zbog dece je stvarno ovo ok.

No dosadi. Mrzim kompjuter user posted image ne palim ga ceo dan ma ni muziku da slusam. A opet kod mog sefa je uvek zanimljivo i uvek nesto novo. Da nije tako davno bih dala otkaz. Ja sam los radnik ako mi je dosadno. Evo isto ovaj njuzleter sto radim. Smorio me a tek cetvrti njuzleter pisem. user posted image

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 20:59:54   
Misha i Ljisha
inace da napomenem meni je ovo cetvrta godina rada od kuce.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 22:41:29   
Ana RR
Ljišo, meni nema kada da bude dosadno user posted image ja svaki dan imam utisak da dok sam popila kafu da je već 5 sati. Svakog petka se šokiram jer mi je sedmica proletela. Od januara do sada imam osećaj da je prošlo mesec dana. Imam puno posla ali sam toliko toga naučila i jako sam zahvalna na takvoj prilici.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 22:45:08   
Ivanka 75
Ana, sta tacno radis? Kakav ti je posao? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.5.2019 22:45:57   
Ivanka 75
A ti Ljiso? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 6:42:21   
Misha i Ljisha
Ivanka ja sam pocela kao customer service. A sad kazem radim ata mi se kaze. Sad ne mogu da radim CS jer ne mogu zbog P da telefoniram. Eventualno kratko. Ali posto se budi nocu nista mi nije sigurica. Tako da kuckam za saradnike izvestaje, digitalni marketing, slusam cak i neke kurseve o marketingu sto se sef prijavio pa on ne moze da stigne. Pravila sam i landing paged thank you pages, ma svasta sam radila. Trenutno mi je zadataka da downloafujem leads (potencijalne musterije) kojima onda saljemo mailove i svasta. 
Plus rafim i za francusku firmu za njih pisem newsletter. Prihvatila sam se newslettera jer je to samo par dana u mesecu. Ali par onako zescih dana 😂 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 7:29:44   
Ivanka 75
Nije to malo posla Ljiso. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 8:41:36   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, ti si završila kurs kod Boke... zašto to ne radiš?


Ancice zato sto mi se ne isplati da zakupim lokal samo za to, da sirim delatnost nemam mogucnosti zbog dece, a u stanu sam probala da radim ali je to uzasno prljav posao za stan i obzirom da Marija ima alergiju na prašinu morala sam da prestanem... A posao kao posao mi se bas dopada... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 8:44:14   
Filadendronka

Pretpostavljam nokti? 
IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, ti si završila kurs kod Boke... zašto to ne radiš?


Ancice zato sto mi se ne isplati da zakupim lokal samo za to, da sirim delatnost nemam mogucnosti zbog dece, a u stanu sam probala da radim ali je to uzasno prljav posao za stan i obzirom da Marija ima alergiju na prašinu morala sam da prestanem... A posao kao posao mi se bas dopada... 



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 8:48:14   
Filadendronka

Ljiso, bas radis interesantne stvari. Svakako ti se divim da uspevas pored dece da se skoncentrises na posao. Pogotovo uvece kad i tebi dusa spava. Ja sam radila online za jedan nedeljnik, ali to je bilo pre prvog porodjaja. 

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ivanka ja sam pocela kao customer service. A sad kazem radim ata mi se kaze. Sad ne mogu da radim CS jer ne mogu zbog P da telefoniram. Eventualno kratko. Ali posto se budi nocu nista mi nije sigurica. Tako da kuckam za saradnike izvestaje, digitalni marketing, slusam cak i neke kurseve o marketingu sto se sef prijavio pa on ne moze da stigne. Pravila sam i landing paged thank you pages, ma svasta sam radila. Trenutno mi je zadataka da downloafujem leads (potencijalne musterije) kojima onda saljemo mailove i svasta. 
Plus rafim i za francusku firmu za njih pisem newsletter. Prihvatila sam se newslettera jer je to samo par dana u mesecu. Ali par onako zescih dana 😂 



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 8:48:31   
bubulence
Jeste Fili, kada smo se preselili ovde gde smo sada, smatrala sam da mi je to najlakse jer mogu sama da organizujem radno vreme. A to mi odgovara zbog dece. Do tada sam uglavnom radila u administraciji ali ovde takvog posla nema... Odnosno jako malo ali treba ili dobra veza ili stranka sto meni ne pada na pamet. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 8:55:31   
Filadendronka
Bas juce sam isla da sredim nokte, a pre toga na dan porodjaja. U 19h sam bila na korekciji, a u 4:15h ujutru se porodila. To ti govori koliko su mi nokti vazni. 🤔🙃 Ovde u Bg je to bas biznis i zaradjuje se prilicno. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 8:59:02   
bubulence
Ja sam prosli mesec skinula nokte prvi put posle najmanje 5 godina 😁. Mnogo volim uredne nokte. To jeste dobar biznis ali ih sada svako i radi. U nasem malom gradicu ima sigurno 30 zenica koje to rade... Toliko posla bas i nema... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 9:03:15   
Filadendronka
I meni je bas bitno da nokti budu uredni, a moji su uzasni posto sam ih jako dugo grickala nazalost. Ovde nikad dosta devojaka da se bave tim poslom, a svako ko zna da radi se lepo probija posto po popisu u Bg ima skoro dva miliona ljudi. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 9:51:35   
bubulence
A kod nas oko 12000😁. Mi smo bas malecki gradic... I mnogo mi je lepo, pre ovoga sam zivela u NS i iako ga mnogo volim nikada se ne bih vratila da zivim tamo...

Uglavnom, lepo je raditi od kuce ali meni bi to mogao da bude dodatni posao, nikako stalni... Moram da izadjem iz kuce

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 11:07:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ana, sta tacno radis? Kakav ti je posao?


Ivanka, radim baš raznovrstan posao. Od client support-a do admina i tech stvari, plaćanja, obučavanja.... sve ono što je ona radila sama dok ja nisam došla kao njen asistent. Kada sam počela da radim posao se tek razvijao tako da je bilo laganica a sada već imamo 7 projekata i za svaki od njih poseban mail, admin, client support, wp sajt, affiliates... mnogo toga zaista. Evo jutros me sačekalo nešto novo i sjajno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 11:16:25   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, ti si završila kurs kod Boke... zašto to ne radiš?


Ancice zato sto mi se ne isplati da zakupim lokal samo za to, da sirim delatnost nemam mogucnosti zbog dece, a u stanu sam probala da radim ali je to uzasno prljav posao za stan i obzirom da Marija ima alergiju na prašinu morala sam da prestanem... A posao kao posao mi se bas dopada... 


Da, pričala si, zaboravila sam. Jbg, baš šteta.

Ja nemam problem sa kućom, ne znam zašto bih bežala iz nje user posted image Verujte mi da x puta ne primetim ništa oko sebe, toliko sam udubljena u posao. Doduše, kuća je velika, mogu da biram gde ću mada najviše volim da sedim u trpezariji. Mogu da odem u potkrovlje gde nam je radni deo ali dosadno mi je tamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
6.5.2019 20:59:07   
Misha i Ljisha
Eh Ana na salasu sam imala svoj deo za posao. Kancelariju bukvalno. Doduse sad od kad smo otkupili kucu imam o ovde prostora ali moram prvo da sredim sve. Imam i komp koji bih gore postavila i radni sto ma sve al treba da okrecim i treba mi dobra stolica. Mada i ja sam u trpezariji. Mm me X puta pita sto se lomim na stolici sto se ne zavalim u fotelju. Reko zaspim i na stolici a ne u fotelji 😂 


Evo zavrsila njuzleter za ove francuze. Ceo dan sam pof stresom jer su mi gro informacija poslali danas u 13 a morala sam da zavrsim do 19. Zavrsih sve ispravke do 19 i 30. Izes ga. Probih termin al nije bilo sanse.
A sad moj dragi sep. Idem prvo da se istusiram pa da ga zvrcnem

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
7.5.2019 15:55:17   
Ana RR
Ljiso, ti i ja uskoro 😂



user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
7.5.2019 16:13:33   
Misha i Ljisha
Haha jao Ana bas tako. Al sad dok ne naucim ovog malca da ne trabunja dok je mama na telefonu procice godine. D je bila veca pa je skapirala odmah a ovaj... Moracu kanc da sebi napravim bez pogovora inace nikad necu krenuti puno radno vreme da radim


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 13:24:16   
jance
Dobar dan. Da se upisem u temu. Pocela sam jutros da radim casove ( nisam radila casove sigurno 2 godine, mozda i 3, od kako sam se zaposlila u call centru. Za sada radim samo pre podne dok su deca u skoli i vrticu ali tu je sad i beba jelte. MM radi i ne moze da je cuva. Kako je to kod vas funkcionisalo? Imate nki savet za mene?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here