|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:27:15   
mama Jo
Je l' da? Iskreno, vec neko vreme krecem, ali nista konkretno ne radim... nisam ni mogla realno, ali mislim da bih sada vec mogla. To mi treba!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:41:39   
IvanaSK RR
Ne pricam odlicno, jedino da im dam muzauser posted image
Meni trenutno nije bitno sta, ni koliko da zaradim..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:48:08   
Maraj
Svaki dinar koji kapne dobro dodje. Pogotovo zeni.
Svaka zena treba da ima svoj dinar da ne kazem crkavicu. Kolko tolko al da je tvoje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 22:57:43   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

mama jo na upworku im gomila posla u smislu data entry.


Kako ide prijava za to uopste?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
4.7.2018 23:13:49   
Ana RR
Upwork je opet pooštrio uslove. Ljudi jedva uspevaju da otvore nalog pogotovo ako su skills već dosta zastupljeni. Ja sam već dugo na unavailable, valjda me neće dirati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2018 5:52:57   
Maraj
Ja uopste ne razumem o cemu vi pricate user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2018 6:29:34   
Anck Su Nmaun
Sad nemam bas vremena al eto sok sam bila kuci nista nasla nisam. Egp za ovo nisam znala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2018 9:09:11   
nata11
Ana a bas sam se poslednjih dana aktivirala oko poslova i planirala da ti pisem da vidim kakve poslove trenuto radis. user posted image Odbili su me za kontrolu knjiga - realno i nemam toliko poznavanje gramatike. Super bi mi doslo kada bih nasla neki data entry posao ali slabo toga ima, sve vise traze celo radno vreme -8h a ja to ne mogu postici.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2018 9:19:25   
Ana RR
Nato, ja radim samo ovo full time plus nešto sa strane za slovence, nevezano za upwork. Dovoljno mi je, plata mi je super i neću više da se cimam.

E, ti možeš napraviti profil sa nekim skill-ovima koji su traženi, čisto da prođeš, pa posle promeniš. Data entry je baš zastupljen, to slabo prolazi. Ali u poslednje vreme rade i video verifikaciju (kontaktiraju te zbog provere identiteta), pa zatvaraju ljudima naloge zbog previše psolatih proposala, mislim ludilo čisto. Meni su zatvorili prvi nalog pa sam otvorila drugi i imala sam sreće da me nisu ispitivali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2018 10:00:42   
Misha i Ljisha
Pa dobro nije upwork jedini. Ima i drugih sajtova.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
5.7.2018 10:15:14   
emicaa
Meni ovo sto pisete bas djeluje zankmljivo,ali ja nemam pojma o cemu pricate tacno user posted image to za mene sve kao spansko selo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
8.7.2018 22:57:32   
nata11
Kako vas placaju peypall, skrill ili na racun direktno uplacuju?


_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
9.7.2018 15:57:47   
nikiteki
ja sam htela to da probam ali ne znam da li cu znati opet znacilo bi mi da kapne koji dinar

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
9.8.2018 15:48:51   
krumpirko
Pozdrav! Trazimo affiliate za dating stranice .Posao se uglavnom sastoji od reklamiranja dating stranica. Svaki korisnik dobije svoj program gdje radi i u kojem ima linkove koje dalje promovira po raznim internetskim stranicama, vas posao je vuci promet na određeni sajt putem raznih metoda,spamanja,oglašavanja itd..

Cilj je sakupiti registracije od kojih dobivate proviziju(provizija je od 16 do 22 posto za ljude bez iskustva,od 22 do 26 za timlidere s timom,početno). Trenutno radimo cijelu europu, Mexico, Brazil i Argentinu.
Popis nekih stranica ćete dobiti, no uvijek možete sami tražiti stranice što bi bilo i najbolje jer je veća mogučnost za dobrim registracijama.
Placa se temelji na zaradi od usera koji se registriraju preko vasih linkova. Npr. ako korisnik kojeg ste vi registrirali obavi kupnju na nasoj stranici od 200 eura, vi cete od toga dobiti postotak koji je gore naveden itd... Super je stvar sto jedan korisnik moze trositi, mjesec, dva pa cak i godinu dana i vi od toga dobivate proviziju. Winking
Dobijete svoj program gdje radite linkove i možete ih promovirati gdje god želite.
Cilj je samo dovoditi promet preko svoga linka na tu stranicu i sve se to evidentira u vašem programu, koliko imate registracija, klikovam, vidjet cete popis svojih usera, odakle su itd... (kako izgleda program možete vidjeti u videu koji vam se nalazi u privitku)
Eto uglavnom to je posao od kojih neki zarade 50 eura mjesecno neki par tisuca eura. Može se super zaraditi kad jednom krene.. Ono što je bitno da biste radili je da ste punoljetni, da imate računalo i internet te normalno volje za radit. Razumijevanje engleskog jezika bilo bi također poželjno.
Ako ste zainteresirani pošaljite mi inbox da vam mogu poslati vam sve potrebne materijale kako biste shvatili o čemu se točno radi i što radit.Hvala
P.S nema nikakvih ulaganja,nema veze s piramidama itd
Uvjet za rad: osnove engleskog,računalo i internet,18+ godina radi plaće i slobodno pitajte ovdje sve sto vas zanima

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
9.8.2018 15:50:03   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: krumpirko

Pozdrav,tražimo ljude za affiliate marketing,vas posao je znaci vuci promet na određeni sajt putem raznih metoda,spamanja,oglašavanja itd.Radi se o dating stranici i trenuto se radi se podrucje europe i juzne amerike.Placa se temelji na zaradi od usera koji se registriraju preko vasih linkova(posao ne mozete znaci radit bez da vam ne kreiramo profil u nasem toolu gdje imate sav materijal).Postotak koji dajemo je od 16 do 22 za pojedince,vise ide ljudima s iskustvom i timovima,i uvijek postoji sansa za napredak.Eto uglavnom to je posao od kojih neki zarade 50 eura mjesecno neki par tisuca eura.Uvjet za rad je da ste punoljetni(radi plaće),da imate računalo i internet te normalno volje za radit.Tko je zainteresiran-->skype: korijenko665 ,cujemo se,

IZVORNA PORUKA: mama ivane

Radi se o SFI poslu ako se nevaram , radila 7 meseci aktivno i nista dobila nisam

IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sam radila SFI. Ne bih ponovo pocinjala.

IZVORNA PORUKA: mama ivane


IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sam radila SFI. Ne bih ponovo pocinjala.


Gubljenje vremena samo a zarade nigde

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ako je ovde to u pitanju.
Mozda se javi ko je postavio ovaj post.
Meni bi trebala, recimo, neka edukacija o internet marketingu. Ne znam mozda bi to nesto promenilo.


IZVORNA PORUKA: krumpirko

Pozdrav ekipa,da ste procitali oglas znali bi da to nema veze s sfi,sfi je gluposti i piramida,ovo je nesto sasvim drugo,di nit ne mozete radit ako vam ne kreiram profile,odgovorit cu vam na vase threadove s opisom posla

IZVORNA PORUKA: krumpirko

Posao se uglavnom sastoji od reklamiranja dating stranica. Svaki korisnik dobije svoj program gdje radi i u kojem ima linkove koje dalje promovira po raznim internetskim stranicama, vas posao je vuci promet na određeni sajt putem raznih metoda,spamanja,oglašavanja itd..

Cilj je sakupiti registracije od kojih kasnije dobivate proviziju. Trenutno radimo cijelu europu, Mexico, Brazil i Argentinu.
Popis nekih stranica ćete dobiti, no uvijek možete sami tražiti stranice što bi bilo i najbolje jer je veća mogučnost za dobrim registracijama.
Placa se temelji na zaradi od usera koji se registriraju preko vasih linkova. Npr. ako korisnik kojeg ste vi registrirali obavi kupnju na nasoj stranici od 200 eura, vi cete od toga dobiti 26 aura itd... Super je stvar sto jedan korisnik moze trositi, mjesec, dva pa cak i godinu dana i vi od toga dobivate proviziju. ;)
Dobijete svoj program gdje radite linkove i možete ih promovirati gdje god želite.
Cilj je samo dovoditi promet preko svoga linka na tu stranicu i sve se to evidentira u vašem programu, koliko imate registracija, klikovam, vidjet cete popis svojih usera, odakle su itd... (kako izgleda program možete vidjeti u videu koji vam se nalazi u privitku)
Eto uglavnom to je posao od kojih neki zarade 50 eura mjesecno neki par tisuca eura. Može se super zaraditi kad jednom krene.. Ono što je bitno da biste radili je da ste punoljetni, da imate računalo i internet te normalno volje za radit. Razumijevanje engleskog jezika bilo bi također poželjno.
Ako ste zainteresirani pošaljite mi korisničko ime svoga skype-a da vas mogu dodati i poslati vam sve potrebne materijale kako biste shvatili o čemu se točno radi i što radit. :)


< Poruku je uredio veselica RR -- 9.8.2018 15:51:15 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
18.10.2018 0:37:59   
mrvica256
Ako nekoga zanima moze ovde da se zarade neke pare, kuckate kodove i odmarate mozak :D

Reklamiranje je zabranjeno, obratite se Marketingu RR.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.10.2018 8:14:34 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
19.11.2018 15:24:34   
Anoniman
Krumpirko odakle si ako nije tajna? I koje su stranice u pitanju?

(odgovor članu krumpirko)
  Direktna veza do poruke: 417
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
25.11.2018 13:34:38   
Milica 83
Zdravo imam 4 deteta pa ako ima neki poslic od kuce pisite. Hvalaaaa 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.2.2019 16:02:38   
Sanidej
Ako ste strucni u oblasti it i nekako, druge delatnosti tipa drzanje casova, data entry, pisanje tekstova za sajtove slabije prolaze.

(odgovor članu Milica 83)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.5.2019 2:46:03   
snexolina
Postovane,ovim putem zelim da Vam ponudim posao od kuce koji je prilagodjen prema Vama i Vasem vremenu... Ne morate nesto puno da se trudite,dok gajite svoje dete vi mozete da vec krenete sa zaradom,i da svojoj deci obezbedite sigurnu buducnost. Posao u kojem imate 90 dana garancije,i u kojem potpisujete ugovor,i koji nudi mogucnost napredovanja,cak i jako lepe zarade...Mislite o sebi i svom detetu vec danas,kliknite na link i pocnite zaradjivati odmah ,ako Vam treba Vise informacija,javite mi se... :D

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.5.2019 10:13:47 >

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.5.2019 9:32:52   
kamičak
Danas nije prvi april vec prvi maj..

(odgovor članu snexolina)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.5.2019 11:06:00   
Duškić
Mozda ima neka fora.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.5.2019 11:38:34   
Filadendronka
Ima poslova koji mogu da se rade online bez problema, ali svi ovi koji vrbuju na ovaj nacin su uglavnom bzv. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.5.2019 11:51:33   
Ana RR
Ja radim takav posao već dugo. Ali to nema veze sa ovim što se nudi. Btw, link je obrisan jer nije dozvoljeno reklamiranje tog tipa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
1.5.2019 11:57:29   
kamičak
Primetila sam da je kod nas freelancing kao dzungla sa zakonske strane gledano. Niko ziv ne placa porez, razmisljanje po sistemu "sitna sam ja riba". Ovo pricam za fizicka lica.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here