|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.2.2019 20:29:13   
jance
Nebih ja uopste da pijem, pravi mi haos sa pritiskom. Inace moram neku hormonsku kontracepciju piti zbog prevencije endometrioze ali tu sam u pregovorima sa dr za spiralu umesto pilula ali to je vec za drugu temu. Ovo me sad smorilo u trenutku jer znam da tako ginekolozi lece neredovne cikluse a da budem iskrena ova moja trenutna drzavna dr bas i nije od onih najsavremenijih i najnacitanijih i cesto gura nesto samo zato sto eto, ne zna za bolje. Pa me to sve u krug smara. Mada eto, ako dobijem ponovo za vikend to ce biti tacno 21dan jelte 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.2.2019 20:44:39   
vonavoj
Jance,to je sasvim normalno..evo ni meni se jos nije sredio ciklus. Moja dr i kaze da je dobro da se zena iscisti ako ne doji. Ja sam prvu imala odliv,isto posle 40 dana 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.2.2019 21:36:17   
Sanidej
Dobih mesec i po nakon porodjaja, maler

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.5.2019 16:37:25   
Rosita
13.5 m posle. Danas. Zaprepastih se, kao da je prvi put.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.5.2019 21:58:41   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Rosita

13.5 m posle. Danas. Zaprepastih se, kao da je prvi put.






Cuti, super si ti.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.5.2019 22:27:49   
Filadendronka

Jeste cudan taj osecaj kad prodje puno vremena. Bas me zanima kako ce biti ovaj put, nadam se makar sest meseci da nece. 
IZVORNA PORUKA: Rosita

13.5 m posle. Danas. Zaprepastih se, kao da je prvi put.





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.5.2019 22:43:04   
kamičak
Bas dugo nisi imala menstruaciju, sreca

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
22.5.2019 22:48:31   
Rosita
Nakon obe trudnoće isto sam prošla, prvi put oko 14 m, drugi 13.5, isto. Da, odmorila sam se.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.7.2019 1:37:03   
dunja RR
Ja danas dobila, prvi put posle porođaja (4 meseca prošlo).
Doduše sada je krenuo pravi ciklus, imala sam u 2 navrata u prethodnih mesec i po neka mala krvuckanja, ali jako kratko je trajalo, tipa par sati, malo mrljanje.
I rozacea mi luduje na licu, kad god su krvarenja, pa i sada, sva budem u bubuljicama.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
21.7.2019 10:20:34   
MimaKos
Oko 4,5 meseci posle porodjaja iako sam dojila do 13 meseci sa drugim, sa njom skoro 9 meseci nista, ni kap


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 15:52:59   
mama ivane
Dobila danas drugi dan posle 6 ipo meseci od porodjaja i imam strasne glavobolje i malaksala mam sinoc sam imala temperaturu 38,5 pa mi se naglo spustila nna 35,0 , doktorka mi kaze da je to normalno i imam poprilican odliv od podne

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 19:45:43   
Mirko Svirko
Kazu da kad dojis ne bi trebalo da dobijes. Ja sam krvarila 42 dana posle porodjaja. Posle toga dva meseca nisam dobila i onda sve redovno. 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 19:47:40   
Mirko Svirko
Zaboravila sam da napomen da sam dojila. I ciklusi mi i pre porodjaja nikad niau bili regulisani. Nekad sam imala i 2x mesecno pa onda nemam dva meseca. Sada se sve regulisalo i odprilike na 28-30 dana dobijem. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 20:24:18   
mama ivane
Meni skoro mleko nestalo ima mleka samo uvece i to 50 ml (izmazam se pa zato vidim) sve sam pokusavala da povratim mleko ali nema zao mi je sto nemogu vise da dojim bebca za 5 dana puni 7 meseci😭 zato sam i dobila menstruaciju ( ako neko nesto zna pomagajte zene) 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 20:51:44   
kamičak
Mama Ivane, odlicna si, bebac vec jede cvrstu hranu i koliko god mleka da imas dovoljno je :)

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 22:01:08   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Meni skoro mleko nestalo ima mleka samo uvece i to 50 ml (izmazam se pa zato vidim) sve sam pokusavala da povratim mleko ali nema zao mi je sto nemogu vise da dojim bebca za 5 dana puni 7 meseci😭 zato sam i dobila menstruaciju ( ako neko nesto zna pomagajte zene) 





Ako izmuzes 50ml, znaci da bebac moze da izvuce bar 150ml.Posle treceg porodjaja, je ciklus dosao posle 2 meseca

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 22:02:05   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Kazu da kad dojis ne bi trebalo da dobijes. Ja sam krvarila 42 dana posle porodjaja. Posle toga dva meseca nisam dobila i onda sve redovno. 




Ja ovo nisam cula. Sva 3x sam, dobila za vreme dojenja... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 22:09:00   
Mirko Svirko
Tako su meni rekli, bubulence,da dok dojim nema menstruacije. Moja mama npr nije imala godinu dana.Moja drugarica nije imala 10meseci. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 22:13:27   
Mirko Svirko
Mozda su ovo babske price.. Eto ja prenosim sta sam cula.Svaka zena je drugacija. Svaka ti cas_t za troje dece i tri porodjaja 😇😇😇

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 22:19:59   
bubulence
Moguce je ali nije obavezno. kod mene je bilo 2 meseca, 7,5 meseci i sada opet 2 meseca.

Neke zene doje i 2 god, imamo jednu mamu na rr koja doji dete od 3+ godine... Zamisli da toliko dugo ne dobiju... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
23.10.2019 23:40:12   
Mirko Svirko
Pa realno zapitala bi se sta nije u redu.. Svaka cas_t za toliko dugooo dojenje. Ali tada je veliko dete,ali svako zna svoje..Moja komsika je do 4 god sina dojila. Al ne verujem da nije imala 4 god ciklus. Prosto mora da se desi to u telu kada jajna celija nije oplodjena. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
25.10.2019 22:47:41   
dejana007
Osetih olakšanje. Dojim i evo 8 meseci nema ciklusa. Sa prvim sinom - iako dojila dobila nakon 4 meseca. sad se baš odužilo. Malo sam se zabrinula ali vidim da je ok. user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.11.2019 23:04:12   
Tulip
Kako da znam da li je ovo sto imam vec nedelju dana  menstrualno krvarenje? Proslo je samo mesec i po od porodjaja, a dojim, mada ne bas uspesno tj uz dohranu nazalost(nadam se da cu moci da je izbacim) al trenutno je bebi neophodna ne dobija na tezini a ima zuticu jos uvek..

Nego, ovo krvarenje je nekako cudno..taman sto su prestale lohije bila sam na kontroli kod dr 40 dana od porodjaja i bilo je sve u savrsenom.redu na UZ . 5 dana nakon tog pregleda krece mi krvarenje sveza svetlo crvena krv..takva je i dalje nakon 7 dana ne lici uopste na menstrualnu a nemam ni one bolove..kad sam pisala dr ona je rekla da je verovatno menstruacija..ali meni je nekako ovo cudno..uz to poklopilo se da mi se od tog krvarenja i mleko smanjilo grudi vise nisu nabrekle i nekako nema dovoljno , beba vise ne sisa dugo kao nelada brzo krene da place a kad pritisnem grudi izadje kap dve.. 

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.11.2019 23:49:56   
vonavoj
Moguce da si dobila..ja sam isto dobila posle 5 nedelja od porodjaja...ali ja nisam dojila..Mleko se smanjuje kad dobijes,moguce je..i imala sam jako obilnu.

(odgovor članu Tulip)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.11.2019 9:01:28   
mama Jo
Meni se ro desilo 3 meseca posle porodjaja, slicno nesto. Uopste nisam znala da li sam dobila, ili sta je sad to, skroz sam bila zbunjena iako mi uopste nije licilo na menst. Kada sam otisla kod ginekologa rekla mi je da se se to racuna kao ciklus... Svaki taj oblik krvarenja se racuna. Najverovatnije je i kod tebe tako...
Sto se dojenja tice, moguce da u toku ciklusa beba slabije siki... probaj da ne odustajes.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here