|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 22:17:39   
pari
Jao Ivanka 😊 tako se i osećam



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 22:19:30   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

Jao Ivanka 😊 tako se i osećam





Tooooooooo generacijo!!! 👍👍👍❤️❤️❤️

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 22:27:06   
Khaleesi
Vece mame. Dok sam sve okupala, ispekla hleb i neke piroske, ili sta su vec kockasta lisnata testa sa slaninicom i pindjurom, sad sam sela gledam Case 39 a svi spavaju.. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 23:09:07   
smeško
Khaleesi, bas si vredna. Ja odmaram, ali pored wc solje.😂 I mene je stigao virus. Na kraju je mm danas ostao kod kuce da brine o deci i meni.😂

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 23:10:51   
Filadendronka
Kh, bravo! Smesko, idi begaj, katastrofa! Da sto pre prodje! 🤢

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 23:11:56   
mama Jo
Japj smesko nije valjda i tebe strefilo. Pih... hajde, drzimo fige da budes bolje do ujutru!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 23:14:38   
smeško
Strefilo me sa zelucem punim ljute pice.😂 Bas je dozivljaj!😂 Bar nemam T. Ljubimo vas!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 12/19
9.12.2019 23:58:06   
Khaleesi
Joj smesko drzi se. Caj od dunje super steze kaku 🙄 e sad vidim reklama menstrual cup. Kako se to koristi? Pise do 12 sa ti? Sta 12 sati.... To se valjda nagura unutra 😑  Jel neko mozda imao to


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 0:02:01   
Filadendronka

Kh, odavno sam cula za menstrualne casice i grozna mi je cak i pomisao na njih. 
IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Joj smesko drzi se. Caj od dunje super steze kaku 🙄 e sad vidim reklama menstrual cup. Kako se to koristi? Pise do 12 sa ti? Sta 12 sati.... To se valjda nagura unutra 😑  Jel neko mozda imao to





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 6:28:17   
flamingos
Dobro jutro mame,gotova je kafa,izvolite.Smeško,kako si?Što pre ozddavi.Ivanka-sustigle godine😀Šalim se,neću da nabrajam šta mi sve fali😀Da ispijem kaficu polako,pa spremanje za skolu.Pozdrav svima


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 7:15:03   
bebilule
Jutro. I kod mene kafa. Malo sam bolje spavala. Valkda taj kašalj prolazi.


Khalesi, Von koristi čašicu, kune se u nju 
Kad smo kod Von, je li ti to M opet ima upalu uha ili sam pobrkala nešto? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 7:36:11   
vonavoj
Jutro.Bebi,pisala bas u temi,pocetna upala..cim ima sline..Da.da.ka koristim casicu,imamo temu,pisala sam bas tamo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 8:10:54   
Milena18
Ćao mame!


Kako ste od jutros? Jesu li bolesna dečica bolje?
Ja se nešto jedva probudih jutros, kasno sam i legla, čitala knjigu. Dete mi je jutros tako namćorasto bilo, spavalo se i njoj.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 8:16:00   
jess021
Jutro!


Vreme je kao prava jesen, hoćemo zimu i sneg. 
Ja na poslu, lakiram nokte.. Pssst! 
Milena, što je smizla ljuta? I moje su jedva progledale. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 8:36:53   
Ivanka 75
Dobro jutro 😊
Cekam petak... Bljak... Dete ode u skolu, nisam imala hleb pa sam joj  napravila 3 slane palacinke za uzinu, i odnese 😊 I onaj nezdravi sok iz onog alu tetrapaka naravno 😇
Smesko, solja, a? Ajd pa da brzo raskinete saradnju 😘

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 8:41:10   
mama Jo
Jutro.

Smesko, kako si? Bebi, dobro je da prolazi vec jednom.
Ja kao i deca, jedva progledam ujutru.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 9:03:36   
Milena18
Jess, ne ide joj se u vrtić, pa joj onda sve smeta. Neće da obuče ono što sam joj spremila, patika je steže, kapu okrenula naopako jer ne valja onako kako sam joj ja stavila 😁 Ali u vrtiću se već odobrovoljila, pa se izljubismo i izgrlismo. Jao, ja sam tako jednom na starom poslu lakirala nokte i uspela da prospem celu bočicu na tepih. Ali verujem da ti nisi tako trapava kao ja, retko ko je user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 10.12.2019 9:06:50 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 9:06:54   
mama Jo
Milena, poznat mi je tas scenario user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 9:36:59   
Ana RR
Dobro jutro!

Milena, i ja sam jutros kao tvoje detence user posted image došlo mi da ujedam što moram da ustanem u 7 a radim od 9 user posted image

Smeško, nadam se da ti je bolje. Von, brzo ozdravite!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 9:52:24   
Mirko Svirko
Juhuuu, gde ste mame dame?Mi sinic legli oko 11h ali sada ustali. Mi definitivno imamo spavacu bolest. Kako ste svi?
Smesko brzo ozdravite.Milena moje dete je tako bilo dok je islo u vrtic svako jutro namcor. Sto ti kases steze ga patika kapu okrene naopacke, pa me usput pita jel sme da proba da hoda na rukama 🤤 bozee.. a onda tamo udje isti namcor i imaju trijazu i kaze med. sestri "ja imam vaske"  a sveze osisan na keca 😉Valjda se ponadao vratice ga kuci al mucak..Von izdrzite jos malo pa da se sredi zdravstveni stanje

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 10:54:01   
Khaleesi
Dan mame. Mi smo jutros poranili isli do zubara. Sredili uglavnom sa zubarom i sada se vracamo kuci... Po veliku u skolu i tako da opet sredjujem po kuci. Juce sam ceo dan nesto aklapala, sad imam ves da peglam, uvek nekog posla a puna kuca masina. Kad pomislim kako je moja baba na ruke prala za cetvoro dece... Joj... Sta radite mame... 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 10:57:23   
Sanjica26 RR
Zdravo živo narode. user posted image

Milena, procice ta faza. Slicna je Sofi bila.
Dodjoh iz sela, pa da zbrckam rucak. Imam posle u gradskoj skoli casove.
Jutros mi je bilo super dok sam vozila. Divno jutro. Nigde magle. Nebo kao da je leto.

Smeško, kako si?

Von?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 10.12.2019 11:14:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 10:58:15   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobro jutro 😊
Cekam petak... Bljak... Dete ode u skolu, nisam imala hleb pa sam joj  napravila 3 slane palacinke za uzinu, i odnese 😊 I onaj nezdravi sok iz onog alu tetrapaka naravno 😇
Smesko, solja, a? Ajd pa da brzo raskinete saradnju 😘



Bas si nemajkauser posted image



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 11:01:04   
mama Jo
Ivanka, Ivanka zar nezdravo detetu za uzinu user posted image
I mi smo jutros palacinke, juce ste me zarazile... pa se zalepile, pa se raspale, nesto mi smotan dan.
Sanjice, kao da ne zivimo na istoj planeti, kod nas jutros magla katastrofa, kisa, ma grozno vreme.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 12/19
10.12.2019 11:13:39   
vonavoj
Kh,ne znam kako su pre prali..bre nije bilo ni ovoliko stvari..jednom nosimo,odmah na pranje.. ja kao u veseraju da radim.Sanjice i kod nas je tmurno. M spavao do 9,na miru sa jela,ves,sudovi,ima slina i slajma..ali mislim da smo pregurali bez temp,pu pu.Spremam rucak i tortu za sutra sa njim,to je nemoguca misija..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here