|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 106 [107] 108   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 17:28:24   
Mirko Svirko
I meni M zapeo za tu igru "ne budi tatu" ili neka "baki su ispali zubi" ...Hmmm.... e sad koja.. i ne mora sad bas za ng. Videcemo mozda za rodjendan jer je 10.januara rodj. A nama iz grupe iz vrtica ne donose poklone. Mi mame imamo dogovor da deci donosimo cestitku i 700din. A grupica ima 25 dece. Naravno ne dolaze svi, ali uvek dodju bar 18-19... Inace mame kako ste dnaas?
Pozdrav 💖💖💖

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2651
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 18:04:16   
veselicaa
Mi išli u kupovinu,bas je hladno.
Deci smo kupili šta su htele,paketiće sa slatkišima im ne kupujemo jer dobijaju dosta od rodbine,ustvari kupili smo tri mala kada smo išli u kupovinu namirnica jer Nina tražila.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2652
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 18:20:26   
mama Jo
Vidim da je ta igra ,,ne budi tatu dok spava" bas popularna sad.
Bas javi Von.
Ali sad gomila tih nekih drustvenih. Ono ranije Monopol, Riziko. Covece ne ljuti se od vajkada.
Sad svasta.
A nisu bas jeftine, sve su preko 2000.din.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2653
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 18:34:30   
Ana RR
Mene dete drogira sa Maroon 5. Već 15. put slušam Girl like you user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2654
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 19:55:07   
lesica
Eee, većina društvenih (mislim na klasike) ima kod braće kineza, vrlo lepo odrađene a u rangu 500-600 dindži, a ove moderne... pa jesu skupe do besvesti.

Kakve ste? Ja sma lipsala a nisam ni 1/5 posla završila.
I daaaa, uspela sam da ispečem/zapečem jaja dok su se kuvala za rusku, jer sam jelte pakovala poklone dok deca nisu tu.
Ajd sad da me neko nadmaši 😂😂😂

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2655
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 20:11:39   
veselicaa
Les radila si važan posao,razumljivo da nisi mislila na kuhinju 🤣🤣

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2656
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 20:44:29   
vonavoj
Potapanje brodova sam kod kineza za 430din uzela..a ne budi tatu je iz paketica kod mene u firmi.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2657
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 22:55:48   
branki*
Ja da se javim zeskaci.. Mrtva umorna. Juce kasno legla,u sitne sate, ustala rano, jer sam nesto morala da zavrsim, pa do mojih, pa kod brata... Sad legla... Fali mi jedan dan tacno da se organizujem kako zelim. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2658
   RE: DecembaRRska kafana
30.12.2019 23:24:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Vidim da je ta igra ,,ne budi tatu dok spava" bas popularna sad.
Bas javi Von.
Ali sad gomila tih nekih drustvenih. Ono ranije Monopol, Riziko. Covece ne ljuti se od vajkada.
Sad svasta.
A nisu bas jeftine, sve su preko 2000.din.




Mi i dalje skoro svakodnevno igramo covece ne ljuti se 😁. A jedva cekam jos neke 2 god pa da zajedno igramo monopol i riziko. Ooobooozavam obe igre i imamo ih ali su devojke male, odnosno Marija je mala a bez nje nema sanse da igramo... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2659
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 7:42:27   
branki*
Jutro, zeskaci... Srknem kafu, pa da odem u malu nabavku... Nisam vodila b u vtic, zao mi da je budim, sad kad sam ja slobodna, a ako ne odvedes do 8 dete, posle ne moze. Imacemo brata  mog, zao u, njenog m, klinci da otvaraju poklone i tako... Sad cu da se rastrcim na sve strane. Inace i mi volimo ne ljuti se covece. Nad sam bila mala mislila sam da se kaze naljutice covece i tako dugo govorila. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2660
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 8:53:24   
bubulence
Dobro jutro. Sinoc sam zaglavila do 2h, sreca da ovo najnovije dete spava po celu noc pa sam uspela i ja da se napsavam i odmorim. Ko je za ☕? 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2661
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 8:55:54   
flamingos
Bubi,što,šta je bilo?Može kafica.❤


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2662
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 9:00:57   
bubulence
Nista posebno, spremala, kuvala, peglala... Da mi sto manje ostane za danas


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2663
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 9:09:41   
flamingos
Znači-vredna moja Bubi.Ako,želim vam lepo provid večeras i da srećni i zdravi uđete u Novu godinu.Živeliii!.Ja se od ranog jutra iznervirah-budna sam,ali ležim u pidžami da ne šuškam da se dete naspavka,kad zove kurirska služba i rekoh samo pet minuta da se obučem,odgovor je"Ja za pet minuta ću još tri paketa da isporučim".Srećom snađoh se i rekoh da ostavi preko puta naše zgrade(čovek ima servis,popravlja tv.itd.i uvek kod njega ostave,pa mi uzmemo).E-ali njegov odgovor.Pa strašno.Sićiću kasnije da vidim šta je.Možda mi je stigla krema,a možda i nešto drugo.Volim nagradne igre,svašta nešto igram,svašta nešto i dobih😁.Ne uvek-ali sam zadovoljna❤


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2664
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 9:28:39   
Ivanka 75
Dobro jutro, kafica pa radni zadaci 👍
Ivi curi nos, to znaci da stize nova godina... Nije promasila nijednu.... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2665
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 9:30:39   
flamingos
Ivanka,ljubi nam Ivku da nosić ne zafrkava i da bude zdrava,duša mila❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2666
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 10:25:47   
Filadendronka
Samo da mahnem u kafani! Boli ma uho prilicno, a resili smo danas da putujemo. Pisem u temi kako je J proveo noc. D je u vrticu, slinavi standardno. Veliki gozbu planiram za Badnji dan i Bozic. Danas prakticno nista, pakujem se. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2667
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 10:27:53   
Mirko Svirko
Gdr ste zene?
Kako ste?
Pozdrav za sve.. Mi danas nista posebno. Jer idemo kod kumova. Sutra cemo neki rucak kod nas. 9.januara nam je slava,10. Je Mirkov rodjendan.. znaci bice nama veselo 👌

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2668
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 10:45:21   
flamingos
Fil,srećan put.Bhdite mi dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2669
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 11:18:29   
princezica1
Sve najbolje drage mame u Novoj godini. Da vas decica vise slusaju, a muzevi manje nerviraju i da nadjete vise vremena za sebe. Pozdrav svima!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2670
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 11:56:37   
Khaleesi
Fili srecan put, stalno negde skitate. Mene mama zvala ali me mrzi pakovanje jurnkava i ostale gluposti i tako radim danas pa u petak nemam kada ni da odmorim posteno 🤣🤣🤣

Tako da pozdrav sa posla mame, lepo se privedite danas ♥️♥️♥️🎄🎄🎄

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 2671
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 12:42:51   
Filadendronka
Odosmo mi na put, ali do Doma zdravlja. J procirelo is usiju tj. iz jednog bas puno. Majko moja ovo je onda upala usiju, a zubi pride. :(

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2672
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 12:46:39   
mama Jo
Princezice, hvala takodje 😊

Fil, pa kako sad to? Ajde javljaj sta kazu dr...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2673
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 13:01:38   
flamingos
Princezice,hvala.Takođe,sve najbolje želim tebi i tvojoj porodici kao i svim mamama i svoj dečici i svima u našoj redakciji❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2674
   RE: DecembaRRska kafana
31.12.2019 15:33:14   
Filadendronka

Nije upala, procurelo od hidrogena koji sam stavljala u usi pre dva dana. Samo mu je crveno grlo i probijaju zubi. Hvala Bogu. Tako da ipak putujemo. Lepo se provedite veceras! :)
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Princezice, hvala takodje 😊

Fil, pa kako sad to? Ajde javljaj sta kazu dr...



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  104 105 106 [107] 108   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 106 [107] 108   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here