|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
19.6.2018 17:42:53   
MimaKos
Nije malo ali kad nemas drugo resenje, mene su svi tretmani za celulit kostali puno, ali kad moras..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
19.6.2018 18:56:33   
mama Jo
Sto se mora - nije tesko user posted image
A ni skupo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
19.6.2018 19:02:41   
MimaKos
Ma samo da deluje, sa prvom bebom se nisam ovako ugojila, a da ne govorim o celulitu... jos iznad kolena pa se vidi bas

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
1.2.2019 22:11:28   
vocicana
Ja amo da se vratim na ovu temu.
Pocela sam da radim, veoma je doro. Radim sebi, sestri isto. Ne svakog dana kako bi trebalo, aili je tako mocan osecaj u nogama posle odradjenog tretmana. Ne koristim nikakvo nticelulit ulje vec obicno baby, odlicna stvar.
Procitala sam da slikaju, pa da, najbolje da bi se videlo sta se uradilo zza 10 tretmana. Treba uraditi 20, sa kratkom pauzom izmedju dve ture i rezultati su zagarntovaini.
Ivana SK, nego sta, bas toliko vode i detox caj obavezan, ali sa ovim mehanickim razbijanjem, nema teorije da se ukoni celulit samo mackanjem, nista ber rucne drenaze. A da boli, boli.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
1.2.2019 22:14:40   
emicaa
Voci kako radis sama sebi?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
1.2.2019 22:21:05   
vocicana
Veoma lagano, imam te oklagije, menjam ih, na po 10 minuta, imaju razlicite proreze i druuigaciju obradu, najgora je jedna reckasta, mesozderka popularno nazvana, uzasno je bolna masaza sa njom, ali dok sve dodje do nje, mozak ti utrne.
Oklagije su bas oklagije tako da se bez poteskoca se mamsira i zadnja loza.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
2.2.2019 8:23:00   
emicaa
Ok to,ali kako uradis sama sebi.Jesi li isla na neke kurseve

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
5.2.2019 17:50:47   
vocicana
Emica, pravim snimak i saljem ti da vidis. Saljem privatno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 9:53:28   
Ana RR
Zakazala sam maderoterapiju. Javljam utiske kada krenem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 10:04:20   
bubulence
Moja frizerka je isla, rezultati su neverovatni. Krecem cim se porodim 😁


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 11:39:06   
Ana RR
Htela sam kod Boke ali puna je, nema termina. Mada mi je i daleko da idemo svaki dan čak do nje. Jedino moram da pitam koliko je dugotrajan rezultat i na koliko vremenski treba da se održava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 13:32:22   
Filadendronka

Bubulence, ja sam odustala i od kreme za celulit i od masazera, a oklagijanje imam bas u zgradi pored. Nema jasnog stava o povezanosti lucenja toksina i dojenja, ali ima sansa da ti losi produkti uticu na sastav mleka. Pa se malo raspitaj za svaki slucaj, ako planiras da dojis. 💗
IZVORNA PORUKA: bubulence

Moja frizerka je isla, rezultati su neverovatni. Krecem cim se porodim 😁





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 14:06:39   
bubulence
Da, naravno. Nisam dobro napisala. Htedoh reci cim prestanem da dojim 😁. Z vreme dojenja nikada ne idem na dijete, vezbanje itd... Ima vremena za sve to


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 14:09:42   
Ana RR
Ja počinjem u sredu, malopre mi je javila termin.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 14:12:07   
bubulence
Super! Slikaj pre i posle pa nam stavi slike 😁


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 14:24:21   
Ana RR
Hahaha, misliš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 15:09:45   
bubulence
Pa da, taman da vidimo kakve noge set_as 😂 (i guuzuu 😂) 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 15:12:58   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 15:33:33   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence

Da, naravno. Nisam dobro napisala. Htedoh reci cim prestanem da dojim 😁. Z vreme dojenja nikada ne idem na dijete, vezbanje itd... Ima vremena za sve to





Bravo..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 20:07:19   
Duškić
Nzm da li sam pisala.
Dve drugarice su skoro iske i prezadovoljne su.
One jesu zgodne ali su imale celulita i bas su bile srecne posle "oklagijanja".

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
27.5.2019 22:57:10   
vocicana
To je i vid relaksacije, bez dodira prstima, divno osecanje i fantasticni rezultati!
Ana, mora da se odrzava povremeno, ali su rezultati divni, fenomenalni.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
30.5.2019 20:12:03   
Ana RR
Odradila prvi tretman danas, nisam juče mogla. Skroz je ok, ne boli, prija. Jedino je čudan osećaj preko stomaka kada prelazi, meni se odmah pripiškilo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
31.5.2019 7:47:49   
vocicana
Hahahaha Anci, kod svih je isto. Dobra je terapija, videces, rezultati savrseni!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
21.7.2019 11:33:48   
MimaKos
Odlican nacin za uklanjanje celulita!


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Maderoterapija-oklagijanje
26.1.2020 10:14:33   
vocicana
Jeste li devojke konacno probale, ja sam na tretmanu odrzavanja, nakon 20 burnih sa malim pauzama, sada jednom u dva meseca na 4 komada. Savrseno

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here