|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:51:06   
Sanjica26 RR
Von mislim da je kod tebe isto kao i kod mene. Previse ocekujemo od sebe. Sve da bude pod konac, da svi budu zadovoljni. I onda kad ne ispunimo svoje zadatke onda se stresiramo. U stvari na zadatke treba da gledamo kao na nesto sto je sasvim normalno. Ako odradimo super, ako, ne uspemo nista strasno. Nismo savrseni, a i ljudi oko nas nisu savrseni. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 22:58:08   
mama Jo
Zakva sam i ja, previse stvari sama sebi zadam na dnevnom, a i zivotnom nivou, onda me nervira ako ne uspem to sve da odradim, a uglavnom volim kad odradim bar malo vise od onoga sto sam uopste zacrtala...
Svesna sam da, kad je zena zaposlena, to je onda neki sasvim drugi ritam dana i zivota... i takodje da ni tada nije sve idealno, i ima stresa... ne znam, bar se vidjam sa nekim drugim ljudima, otvaraju se neke nove ideje, pricas o necemu drugom, aktivan si... prosto je drugacije.
Verujem da ce mi prijati, sta znam...
I znam da se posao nece desiti lreko noci, moram do tada nesto raditi da ne lrsnem... tesko je izaci iz zone komfora, jako tesko.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:01:38   
vonavoj
Jeste,sanjice,to je tacno..Mama jo,dovoljno da cemo morati da se nasminkamo,sredimo i odemo malo medju ljude..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:05:06   
Sanidej
Nekad sam se smejala kad cujem da zene idu na posao "da se odmore", a vidite nas sad.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:08:31   
Ivanka 75
Mislim da se zene dovedu u red kad rade, tj, dovedu u red svoju opustenu porodicu koja je navikla da mama bude na izvolte. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:10:36   
Sanjica26 RR
Mama jo, kad ti dolazi muz sa posla? Upiso neki fitnes, proset__aj kad on dodje sa posla. Ako placu nek placu. Navicice se. To je za pocetak. Posle ce same ideje da ti se stvore🙂 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.2.2020 23:15:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:23:07   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mislim da se zene dovedu u red kad rade, tj, dovedu u red svoju opustenu porodicu koja je navikla da mama bude na izvolte. 


Kod mene je to..tata sedi pored njih,a oni svi mamaaaa...Ja nemam problem sa plakanjem..mrzim kad M place kad izlazim,ali zatvorim vrata i odem...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:25:43   
Sanjica26 RR
Sta da ti kazem Von da S sa svojih sest godina cim ja nisam kod kuce (a to ke retko) njoj bude muka, jednom je mm i povracala letos. Ona njega obozava, ali mama je mama. I on im ugađa.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:34:07   
smeško
O, Sanjice, predivna domacice! Nikada ne bih rekla da nesto ne stizes. 💖 Dete mi je po povratku uzelo papir da pise pismo. 😂 Von, ja ne mogu da izadjem kada J place. Izlazicu kad krene u vrtic. Ja sam nekako uvek prvo mama. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:43:59   
Sanjica26 RR
smeško, pa on je genije. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 02/20
19.2.2020 23:59:59   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško
Ja sam nekako uvek prvo mama. 

🙄




(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 0:20:26   
smeško
Ivanka, ja nisam za celicenje dece bez potrebe. Moje dece. Ne osudjujem drugaciju vrstu ponasanja, ali pratim svoju. Bice vremena za sve. Ionako se za tri meseca vracam na posao. J hoce da ostane i sa tatom i sa bakom i dekom. Ide u set_nje i napolje sa tatom. I nista nije na silu. Kada se rasplace za mnom, ja ostajem. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 0:35:35   
Ivanka 75
Videcemo za 3 meseca, zapamti sta si rekla 😉

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 0:45:06   
smeško
Procitaj malo bolje.😂 Spava ti se.😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 0:46:17   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Procitaj malo bolje.😂 Spava ti se.😂



Uopste mi se ne spava, no frx 👍

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 0:53:39   
smeško
Ok, onda. Kad krenem na posao bice zanimljivo sa svom cetvoricom.😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 7:46:15   
mama Jo
Dobro jutro.
Kako ste? Sta imate novo? 🙂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 7:52:29   
vocicana
Dobro jutro, dostrumfovala sam na psoao, nervozna sam od jutra nesto, ocekujem ciklus, sve mi smeta. A odmor se blizi, pa valjda standardno odbrojavanje, jos u septembru sam bila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 8:32:27   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja vec 3 puta pisem pa ne dovrsim poruku.  Evo sve na prekide.


Mama jo rekla sam ti ja stalno gledam oglase cim naidjem na nesto saljem ti. To mi navika heheh nikad covek ne zna kad ce nesto primamljivo da iskoci. Mislim ja dobro zaradjujem, ali kolko radim tolko zaradim. San mi je da standardno radim i standardno zaradjujem 😂 pa kao onaj posao u institutu u Kamenici. Plata nije velika,naprotiv mislim da je vrlo mala 54000 za fizicara u Kamenici je malo. Ali 6h 5 dana u nedelji beneficirani radni staz i svaki vikend slobodan je sjajno. Al eto nisam.imala vezu.  Sta ces...al dobro dok sam ziva mogu da stvaram novce 😂 ja kazem ja cu uvek stvoriti. Nauciti nesto novo ako treba. Nije problem. Evo juce mi je covek poslao: yòu did an AMAZING job! Cuj covece. Pa niko me nikad u Srbiju brale nije tako pohvalio ili  rekao za mene da sam citiram "God sent" covece. I naravno da imam volju da se cimam i radim kad stignem i ustajem nocu i  svasta. Jer se mpj rad ceni i placen je. No to sad je sve druga tema

Ja jutros odvezla komsije do ambulante. A komsija je ostao za decom kuci taman su doruckovali. Cekam sad ucenicu. Valjda ce moji indijanci biti dobri. Pa kad nju ispratimo idemo napolje. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 8:41:10   
mama Jo
To je sjajno Ljisho, odlicna motivacija za radnika. I bas to- ovde kod nas to tajo ne funkcionise... evo mm radi vec 3 godine u jednoj super firmi, ima super platu... ali nekako je odnos sa sefom i naderedjenim takav da ce sef, sta god ti da uradis, da bude nezadovoljan... kaze mm, nukada niko nije rekao - svaka vam cast, bas ste se potrudili i lepo odradili ovaj posao. Uvek kao ,,ma moze to i bolje"... neka filozofija,,vladanja" da tako kazem, ne pohvaliti radnika da se ,,ne opusti"... nije tako samo kod mm, kod vecine u firmama koliko vidim. I u mojoj bivsoj firmi je tako bilo. Secam se kad sam dosla, prvo sto su mi rekli ,,ne ocekuj da te direktor pohvali". Cudno.

Nego, Ljiho, kako ti je D? Kakvi su rezultati krvi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 8:45:06   
mama Jo
Evo bas sad citam oglase ne bih li nasla jos nesto zanimljivo i prikladno. Jos uvek sam izbirljiva, da tako kazem, i gledam struku samo... Mm je razglasio svima u njegovoj firmi (sve su neki menadzeri po terenu sto idu, pa znaju dosta ljudi) da trazimo meni posao, pa mozda neko cuje negde pa informacija bude od koristi.

Jedan oglas je trajao do 11.02, ali su ga produzili do kraja meseca, pa cu se strpiti do kraja meseca da vidim sta kazu.

Ljisho, ako ikada budem imala neke veze za Institut u Kamenici - tebi cu se prvo javiti, da znas samo user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 9:05:13   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

mama jo, to je svuda tako. Nece da prevale preko usta svaka cas_t. To im je ispod cas_ti. Moje jos spavaju. Ovde pada kisa. Treba da pravim kolac. Imamo veceras goste. Trebalo je sinoc da uzmem namirnice. Sad moram da izlazim, a ne mili mi se. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 9:36:03   
vonavoj
Jutro!Smesko,kad pocinjes da radis? Ja 4.5😂sad ce to za tren.Ljisho,ti si legenda!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 9:45:23   
Ana RR
Mama Ljišo, to ja kažem za moju šeficu. Svaka joj čast. Ta žena je od prvog momenta toliko verovala u mene i toliko me podržavala da sam bila u šoku. I ne prođe dan da mi ne napiše šta bih ja radila bez tebe. Mnogo to znači. O plati da ne pričam.

Dobro jutro inače user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 9:48:40   
Sanjica26 RR
Anci, to mnogo znaci. Meni bi npr mnogo znacilo kad bi mi neko dao vetar u leđa i da ti neko kaze da obavljas dobro posao i da ima mesta i za ispravljanje. A ne samo kritike. Nemoguce da covek bas nista ne radi dobro.
Odoh da pravim kolacic. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here