|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 10:12:04   
Misha i Ljisha
Sanjice bas tako. Ja se zatoni deprimiram sa radom u skoli. To je samo cimanje. Ali to radim iskreno samo radi prijave i nista drugo. Da ne.moram sebi da uplacujem staz. Ja svrhu svog rada u skoli ne vidim. Nazalost ali tako je. Cak nema ovde ni onog zadovoljstva u smislu djaka vidi sto sam ih dobrk naucila. Strucna skola ekonomska i nikom fizkka u zivotu nece trebati. Pa i to zadovoljstvo izostaje. 


Mnogo znaci kad te pohvale sto kaze Anci svakodnevno. Ali bukvalno svakodnevno. Odradih cas. Napalo me djaci kao da je kraj skolske godine. Sutra 4 casa treba da odrzim. No dobro to ide na tajno mesto 😂 
Mama jo drzim te za rec haha...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 10:37:31   
Sanidej
Ja pamtim svog profu fizike koji nam je svoj predmet predstavio otprilike ovako  "fizika vam je stvar dupeta, stvar glave i stvar srca". Shvatila sam tek kasnije ovog sjajnog coveka koji me je naucio da su sve tri stvari jednako bitne i u zivotu ne samo u fizici. Kad se set_im njegovih kviz pitanja uvek se nasmejem.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 10:41:31   
Misha i Ljisha
Sanidej ja svojkm djacima predajem o ultrazvuku, magnetnoj rezonanci, ct-u radaru holografiji i tako nekim zivotnim stvarima. Da znaju sta je radiaktivno sta nije, koji pacijenti idu na koje pregledw. Da ako imaju plave tetovaze da ce ih peckati tokom magnetne rezonance. I sl. Neke zanimljive zivotne stvari. Cisto eto da u zivotu neke koristu imaju. A od predvidjejog gradiva apsolutno nista korisno za svoj zivot nemaju. Ja jmprovizujem. Vole djaci moje casove. Cuj kad cuju da je banana najradioaktivnija stvar u kuci.  Ili da se nivo radioaktivnosti za 5 minuta tusiranja poveca 50 puta. To ce pamtiti a jedinicu za impuls da je kilogram puta metar u sekundi sigurno nece


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 10:45:57   
Sanidej
Znaju klinci da cene taj pristup koji imas. Retki su ali ih sigurno ima. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 10:46:45   
mama Jo
Sve se slazem sto je Ljisha napisala... ja sam pocela da radim u skoli cim sam diplomirala, puna entuzijazma. Jako sam se razocarala. Em strepis od septembra do septembra koliki ces fond imati, plata se nikada nece povecati, em nemas nikakav vetar u ledja... jako zalosno kako smo obezvredili jedan tako odgovaoran i vazan zivotni posao. Strasno.

Ja ne znam sta cu danas za rucak...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 10:50:13   
Sanidej
Na mene su mnogo uticali dragi profesori iz osnovne skole recimo. Predavali drugacije, davali su nam se. Kako da ne uzvratis znanjem, a kasnije i borbom kroz zivot.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 10:54:25   
mama Jo
Sanidej to je jako lepo za cuti, ima i danas takvih djaka, ali u manjini su nazalost...
I ja sam jedna od onih koja je jako volela skolu zbog jedne divne uciteljice, i uvek sam mastala da radim u skoli, i bas sa ljubavlju i studirala... zato sam se valjda i razocarala kad sam videla kako to u praksi funkcionise.

Inace, danas mi je mnogo zao sto fiziku nisam vise ucila, sad tek shvatam koliko je to vazan predmet. Ljisho, tako samo nastavi i to je sustina da se deca zainteresuju i zavole... mi smo imali dosta lose profesore fizike, ja sam uvek fiziku smatrala tako nebitnim predmetom i jako me je smarala user posted image tek kad sam odrasla pocela sam da shvatam koliko je to pogresno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 11:01:52   
Sanidej
Retki, nego sta. To je onaj deo o glavi i srcu koji nas takvima cini :) 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 11:02:27   
Misha i Ljisha
Mama jo oni mene pitaju sta ce im to. Onda im ja kazem kad vam se baba razboli da objasnite babi da magnetna rezonanca ne zraci 😂 ma sta cu s njima. Dragi su oni meni ali svrha skole vise nije nauciti djake vec je svrha imati svu dokumentaciju inspekcije. I kojecega. Ja kazem kako da predam iop dete sam videla  a 15 min za celo polugodiste. Samo ti predaj da mi to imamo. Strava. Toliko o sistemu. Al stvarmo strasno.


Idem P sam uspavala bili smo i  napolju nekih 45 min al mi nesto strasno duvao vetar a ja obukla samo prsluk pa sam se smrzla.
Odoh sad da javim komsiji da dodje da munobjasnim fiziku. Gimnazijalac ,prepametan, dodje kodnmene na cas ne ponese nista. Da se covek zadavi. Ima 5. Zna bar naslov lekcije 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 11:07:15   
Sanidej
Takve je moj profa zvao tupoglavcima :) "A ne znas jedinicu za pritisak? Pa izvedi je snadji se. Kako ces devojku da izvedes tupoglavce?"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 11:09:02   
Misha i Ljisha
Ja sad nekom da kazem da je tupoglavac letela bih iz skole uz sve skandal u novinama. A kamoli da samaram djake i sl. A moj nastavnik fizike kad je zalepio druga iz razreda jer je pricao. Obraz mu se crvenio ceo dan 😂 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 11:17:30   
Sanidej
Ma znam Ljiso, pricala mi mama da su u gimnaziji imali profesore koji su fizicki maltretirali djake jer su neposlusni ili ne znaju. Samo sto onda roditelji ne dodju da se zale na profesore nego dodatno prevaspitaju decu kod kuce :) Neko drugo vreme.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 14:50:17   
Mirko Svirko
Sta se radi zene? Kako ste danas?Pozdrav za sve

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 15:25:18   
Maraj
Gde ste mame
Iscitah par strana unazad. Ja u dz cekam upute za ovu moju intervenciju na ruci. L vodila kod orl-a jutros. Ne znam dal sam vam rekla da je povredio nos. Skakao po krevetu i lupio nos. Ja se istraumirala da ga nije polomio. Ima hematome u nosu...ma haos sa decom
Von bas mi je zao sto n zavrsiste onaj dan na institutu. Ja uvek kazem, ko zna zasto je to dobro, kad se odlozi....

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 17:55:48   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Mama jo oni mene pitaju sta ce im to. Onda im ja kazem kad vam se baba razboli da objasnite babi da magnetna rezonanca ne zraci 😂 ma sta cu s njima. Dragi su oni meni ali svrha skole vise nije nauciti djake vec je svrha imati svu dokumentaciju inspekcije. I kojecega. Ja kazem kako da predam iop dete sam videla  a 15 min za celo polugodiste. Samo ti predaj da mi to imamo. Strava. Toliko o sistemu. Al stvarmo strasno.


Idem P sam uspavala bili smo i  napolju nekih 45 min al mi nesto strasno duvao vetar a ja obukla samo prsluk pa sam se smrzla.
Odoh sad da javim komsiji da dodje da munobjasnim fiziku. Gimnazijalac ,prepametan, dodje kodnmene na cas ne ponese nista. Da se covek zadavi. Ima 5. Zna bar naslov lekcije 😂


Misho sad je svuda da se pokrijemo papirima da se nesto ne daj Boze ne desi ili da kontrola ne nadje... Ostalo sve nije bitno. Postali smp robovi papirima. 🤣

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 18:04:19   
pari
Ljišo, svaka čast na lepim objašnjenjima! Ja sam imala suvoparne nastavnike...


Maraj, kad treba da bude operacija? Šta radite sa hematomom kod L?
A što se tiče pohvale na poslu, skroz se slažem...to kod nas baš fali, naši šefovi ne znaju da pohvale, a to je baš pogrešno. Ja sam oduvek smatrala da su ljudi najbitniji u firmi i tako bi vlasnici i direktori trebali da se ponašaju,da cene ljude i njihov rad.
Ja sam danas svašta obavila ...bila i na baletu :) i do ginekologa i do mame koja je tu bila poslom u Bg...Sad pečem palačinke.
Kako ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 18:18:30   
vocicana
Ja sam kao sto sam vec napisala, krenula zustro, jer sam bila neurozna jako kada sam se probudila, ali sve je proslo.
Sada i ja Pari pecem palacinke dete ceka da ga izvedem van. Naravno posle jela.
Kako ste ostale?
Maraj ne znam sta da ti kazem, ali zavrsi sta moras oko L

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 19:16:35   
Misha i Ljisha
Moj P ne voli palacinke D obozava. Juce ujutru sam.pekla on je umakao sunku u eurokrem 🤢 fuuuuj.... 

Deca su haos. Eno ga spava. Umorio se cova. D mi ima twmp. Nisam.zvala nefrologiju danas da mi zakazu. Zaboravila sam. Sad cu staviti podset_nik. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 19:19:15   
vonavoj
Ni moj M ne voli,a one obozavaju. Luda kuca..Ljisho,on i dalje tako rano zaspi? Nije cudo sto je y 4 vec budan,mnogo rano zaspi.Kakva joj je krvna slika? I dalje ima temp,to je bas puno dana..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 19:19:38   
mama ivane
 Ljisha 😁 Moja deca obozavaju palacinke sa euro kremom i sirom😂


Kako su deca? Nisam odavno kuckala verovatno da sam dosta toga propustila

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 19:46:12   
Misha i Ljisha
Krvna slika super. Crp 2. Virus. Nema sta samo nikako da se izbori. 


Ne ustaje on u 4 😂 ustane oko 6 do pola 7 je u 100 %slucajeva budan. Sto mi u principu odgovara. Jer D ide u skolu vec u 7 i 10 tako da taman. Ne bi valjalo da mi kasnije ustaje. I taman spava kao u vrticu oko pola 11 prepodne. Tako da je on super stose tice tajminga. I moram uvece da radim fako da do 21h pozavrsavam sta imam u kuci a ondak na posao. I tako svaki Boziji dan 🤪

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 21:11:57   
vonavoj
Kod nas jaslice spavaju tek u 12..to je kasno bas za nwkog ko tako rano ustaje..Virus je.nema sta..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 21:19:24   
Misha i Ljisha
Tacno sam htela nesto bezobrazno da napisem i rr me izbaci 😂😂 
Cudi me von da tako kasno lezu. Ovde i kazu da se deca bude u 6 da bi mogla zaspati u pola 11. A gro roditelja decu probudi u 15 do 8 i u 8 ih dovedu. Pa muke. Al bilo je i komentara "ko zna kad je legao sinoc jadan pa se nije naspavao" ako se detetu spava rano kao mom P. Hehe 😂 sitne duse sitne...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 21:46:26   
Sanidej
I kod nas je spavanje u 12, beogradski vrtic.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 02/20
20.2.2020 23:35:02   
Misha i Ljisha
Uf... istusirala sam se inpojela jabuku da se "otreznim" tj razbudim. Imam jos malo do kraja. Ali to je bar jos sat vremena. Mm dosao iz Rume i legao pored P tako da sam sad mirna u slucajubudjenja ne moram da jurim. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here