|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
27.4.2020 20:40:40   
Bossy
Baš o tome pričam: hoteli na svim tim mestima što ste naveli za isti cenovni rang nude i more! To je njihova glavna prednost. A većina hotela u Srbiji ima cenu kao da daje u ponudi dve plaže i dva mora.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Letovanje 2020.
27.4.2020 21:44:02   
dunja RR
Ja poredim samo i isključivo hotelsku uslugu, jer ste napisali citiram: da hotelska usluga generalno preko i kod nas ne može da se poredi, a to opet kažem nije tačno jer su ti hoteli na moru mahom lošiji od naših, tipa Ramonda i ne mora Ramonda, ima ih još kvalitetnih u Srbiji, o tome pričam, znači potpuno nevezano da li je hotel na moru ili ne. A meni i ejste logično da hotel koji nije na moru ima bolju hotelsku uslugu.
I da ne zaboravimo da postoje ljudi koji more uopšte ne preferiraju, već im je divlja priroda, planina nešto lepše od mora. Jedni od njih su planinari kojima nije bitno da li će na grani da spavaju (a pored hotela Ramonda sam videla puno smeštaja za planinare, neki čak i baš fino izgledaju spolja, pa bih rekla da i unutra nisu loši). A drugi su oni koji vole lep smeštaj na planini, i ne žale, i oni pune ovakve hotele.
Ja sam od onih što podjednako vole i more i planinu, ali se moram priznati na planini ili u banji npr.uvek bolje odmorim, i napunim energijom, što mi je bitno, godine, a inače sam hronični nespavač i hronično sam umorna, što mi reče jedan kardiolog skoro, kada mi je pregledao srce.
Tako da razni ljudi imaju razne prioritete, i svaki turistički objekat ima svoju mušteriju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.4.2020 21:48:05 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Letovanje 2020.
27.4.2020 22:31:06   
Bossy
Ramonda da Vas časti zbog ovolike reklame!😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 7:37:21   
jess021
Gagana, isto tako mislim.


Dunja, razumem apsolutno sve sto si napisala i verujem ti da je sve stvarno tako. Ja sam samo htela da se osvrnem na cene. Da, zimus sam gledam i onaj novi hotel Crni vrh na Divcibarama, isto su cene bile visoke a mesta ni za lek 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 12:45:25   
pari
Ovo sam malopre pročitala:

"Uredba predviđa mogućnost da se u narednih godinu i po dana, odnosno do 31. decembra 2021. godine putniku ponudi zamensko putovanje. Ukoliko se putnik ne odluči za to, agencija je od 1. januara 2022. dužna da mu u roku od 14 dana vrati uplaćena sredsva", objasnila je pomoćnica ministra turizma Renata Pindžo.


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 12:55:25   
flamingos
Pari,pronašli su rešenje,ako ne dođe do neke promene.Evo slušam sednicu,u dnevnoj sobi mm gleda i sluša šta naglabaju.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 18:40:35   
branki*
Ja se i dalje nadam da ćemo ići u grčku. Idemo autom ,pa se nećemo mešati. NE znam..Baš bih se razočarala da ne odemo.To nam je jedino od godine.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 21:39:47   
Bossy
Čitam na Nikani mere koje Grčka popišta. Od 4.maja se mogu kupati u moru!😁Ne spominju još ništa za granice.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 21:49:43   
flamingos
Bossy,polako,postepeno će jedno po jedno.Otvoriće se i granice,mora.Samo-pitanje je kada?


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 21:59:16   
dunja RR
Pisalo je na Nikani pre nekoliko dana da Grčka otvara granice za EU od 18.5. a za treće zemlje (gde mi po njima spadamo) se tada nije znalo ništa.

IZVORNA PORUKA: Bossy

Čitam na Nikani mere koje Grčka popišta. Od 4.maja se mogu kupati u moru!😁Ne spominju još ništa za granice.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 23:05:07   
jess021
Dakle, na more idu samo oni koji su rezervisali preko Nikane 🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 23:13:09   
dunja RR

I bookinga 😅
IZVORNA PORUKA: jess021

Dakle, na more idu samo oni koji su rezervisali preko Nikane 🤣




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 23:23:12   
Bossy
Kontiki i Argus zakon!😁😁😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Letovanje 2020.
28.4.2020 23:25:42   
dunja RR
Bossy, što oni? user posted image
Kontiki neće mojoj drugarici da vrati pare, pa zato pitam.. a ono vraćanje 2022, hahaha, kako su agencije zanimljive, ccc

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Letovanje 2020.
29.4.2020 7:58:34   
Sanjica26 RR


Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Letovanje 2020.
29.4.2020 8:18:51   
jess021
I mislila sam da ce tako nesto biti uslov, tipa nekog brzog testa na granici ili sl. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Letovanje 2020.
16.5.2020 22:22:14   
dddaca
Mene ubija ova situacija. Ide mi se na more, ali ako ostanu ove cene testova tesko da cemo moci da to priustimo.

Dajte neke predloge za Srbiju, da je povoljno a pristojno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Letovanje 2020.
16.5.2020 22:44:59   
vonavoj
Ja ss teska srca oprastam od mora ove godine..

Nismo jos otkazali,ali 99% hocemo..sreca pa nismo nista placali,jer smo se direktno dogovorili.Karantini,testovi,bakraci..ko ce to sve ispratiti. Rekla sam mm do 15.6 ne otkazujemo...trebalo bi 26.7. Da idemo...a i zbog posla ne mogu,jer sam sad na starom odmoru,jos da me katapultiraju da yzmem novi odmor odmah.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Letovanje 2020.
16.5.2020 22:54:58   
Filadendronka
Mi i dalje verujemo da cemo ici, mada ko ce ga znati. Nama je propao prolecni odmor. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Letovanje 2020.
16.5.2020 22:57:59   
flamingos
Von,baš mi je žao.Ali,šta da se radi kada je takva situacija.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Letovanje 2020.
16.5.2020 23:35:17   
dddaca
Ja jos ne bih da otkazujem, nadam se da ce se mozda nesto promeniti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 0:35:31   
physio70
Grcka ne otvara granice pre pocetka jula. Nista se jos ne zna sigurno.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 7:26:57   
branki*
Ja isto se polako pripremam na varijantu bez mora..Ovo sa testovima,izolacijom,pravila po plaži. .stresno mi je i konfuzno..nismo baš skroz odustali,još je otvoreno.čekamo da vidimo kako ce biti..Ali, se pripremam i na mogućnost da ne idemo. POzavrsavacemo po stanu šta treba pa bar nešto. .



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 8:24:09   
dddaca
Ma lepo su to sa testovima i izolacijom smislili samo da nas ostave u zemlji. Moram da platim test kad izlazim, a moram i kad ulazim. Ne mogu i izolaciju zbog posla.
Da se razumemo. nemam ja nista protiv nase zemlje, ali more mi je sinonim za potpuni odmor. I zasto neko mislli da je manja sansa da se zarazimo ako se kupamo u prepunom bazenu, reci ili jezeru umesto u moru?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Letovanje 2020.
17.5.2020 8:52:08   
branki*
Nije mislim problem more, nego tranzit i cirkulacija ljudi tamo amo.Gledam snimke iz grcke, plaze pune, prepune. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here