|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
15.11.2020 17:40:08   
vonavoj
Daj joj probiotik.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 11/20
15.11.2020 22:30:00   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja sam ocekivala da cemo preci na on line ili produziti raspust...



Ja nisam ocekivala nista od rigoroznih mera. I ovo sto su uveli je smesno. Skole imaju opciju da se predje online ko se ne oseca lagodno da posalje dere, sto mnogi roditelji rade, sad su i ove prepolovljene grupe dodatno prepolovljene, oni to smatraju prilicno bezbednim i to je to. 
Iskreno, ja moju decu jos uvek ne planiram da povucem jer im znaci svaki cas koji odslussju i na kom mogu da  pitaju sta im nije jasno znaci, a znaci im i sa psiholoskog aspekta.. 

Kad dodje nedelja vece mene uhvati neka depresija sto se sutea radi pa jos cela nedelja ispred nas.. 😔

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 11/20
15.11.2020 23:35:13   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Bilo kako bilo mora da se radi.

Moramo da se cuvamo. Nema skidanja maski. Jos nisam legla. Imam milion i jednu obavezu, ali se ne sekiram se. Stq stignem, stignem. Sto bi rekao moj tata posao nece da ti pobegne. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 6:37:55   
flamingos
Dobro jutro.Tiziana,apsolutno se slažem sa tobom.I Anđela ide u školu.Bogu hvala zdrava je.Svakako je bolje da sluša predavanje u školi,nego da sedi zatvorena.Iako skraćeno idu,znači im i to druženje,školski dani se ne vraćaju.To je moje mišljenje.Svako radi kako misli da je najbolje.

Pari,kako ste?Maraja,kako ste vi,ostale mame?Anđela spava,pa spremanje za školu.Srećna slava svima koji slave.Pozdrav.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 6:51:53   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. D se sprema. Krece za 15 min. Doruckovala je. P i ja danas u db kod ORL


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 7:27:43   
Maraj
Jutro. S i ja ustale. Nisam ni spavala nocas. Bas sam se nervirala jer je i L dobio T. Tripujem se sad oko svega. Kojekakav scenario mi bio u glavi. I naravno mm mi bio kriv za sve ( jer je on zarazen koronom)... a jbg...mogla sam i ja prva doneti, a ne on.. ne znam...sva sam napeta i negativna.
Neka mije muka....

Pari kako ste vi od jutros

< Poruku je uredio Maraj -- 16.11.2020 7:28:11 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 7:48:42   
Sanjica26 RR
Maraj, nema sta da se sekiras. Tu ste gde ste. Hvala Bogu sto ti muz prolazi relativno dobro, a i ti si dobro. Kod dece to brzo prolazi.


Dobro jutro. Ja sam jako lose spavala. Uskoro treba da budim S za skolu. Idem danas ranije u skolu, jer su kolege u karantinu. Moramo da ih menjamo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 7:50:21   
Milena18
Dobro jutro!
Maraj, šaljem ti zagrljaj, drži se. Biće sve u redu, videćeš.
Ljišo, vi beše imate zakazanu operaciju ovih dana ili sam nešto pobrkala?
Pari, kako ste ti i T od jutros?
Flamingos, srećna slava!
M otišla u vrtić danas posle dve nedelje, ja na poslu. Bilo je baš sivo jutros kad smo ustale, ali izgleda da će ipak biti lep dan.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 8:06:07   
jess021
Dobro jutro!


Flam, srecna slava! 
Maraj, da li si zvala pedijatra? Bice sve ok, mozda i L ima neku upalu kao i S. Jel ga vodis negde na pregled? 
L i ja budne, mm radi od kuce, kasnije trebamo na neku sahranu u Srbobran. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 8:20:01   
Ivanka 75
Dobro jutro. Moja mama samo prica prica prica 😂


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 8:30:51   
Sanjica26 RR
Ivanka, neka je. Srecna svima slava koji slavite.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 8:44:57   
smeško
Srecna slava! 


Maro, kako je tm? Kako je L sada? Probaj da se ne nerviras toliko i to obara imunitet. Dunja, kako ste vi? Pari, je l'' povraca T?Ljisho, zakazali ste operaciju ili samo pregled? I ja sam shvatila isto kao Milena.Cuvajte se , mame. Ivanka, poznato mi to. Moja mama nema sa kim, jer je moj cale cutolog. Pa kad dodje kod mene, pa me juri kroz kucu i prica. 😂 I jos me vidja svakog dana. Zamisli da dodje kod mene posle nedelju, mesec,...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 8:45:59   
flamingos
Hvala Jess.Maraj,držite se.Ivanka,pusti ženu da priča.Pozdravi mamu.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 8:59:44   
pari
Hvala što pitate! T je skroz dobro, a ja sam kilava non stop...baš me nervira što sam kilava...ići ćemo kasnije malo na vazduh...


Maraj, probaj da se ne nerviraš...znam da je lako reći, ali ponavljaj sebi pozitivne strane, preguraćete sad!
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 9:08:02   
Misha i Ljisha
Pregled. Mislim bili smo vec na dva pregleda ovo namje treci. A danas ako kaze dr Komazec isto operacija onda cu da kumim i molim da bude sto pre. Onda cu mm da stavim na 100% bolovanja a ja da se nadam da cemo preci onlajn. Kod nas u skoli pet kolega zarazeno jednoj koleginici umrla sestra. Bas je haos. Roditelji zovu, povlace decu onlajn. Misli sta znam hajde i ako bude tako da se pola dece povuce onlajn onda jos i ok da idemo u skolu ali je svejedno haoticno. Svi zarazeni nastavnici su putnici. Verovatno pokupili u prevozu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 9:13:47   
smeško
Ljisho i treba sto pre da dete progovori.

Ja mislim da sada vec svuda skupljamo. Sta sve rukama moras da pipnes...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 9:16:48   
Misha i Ljisha
Videcemo sta kazu posle danasnjeg pregleda. Javim se ja vama ovde

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 13:40:52   
Misha i Ljisha
korona nema operacija. Dobili neki kortiko spej momensa da prskamo. Dr mislim mozda mu je i alergijski sve to. Mora operacija, radili jos jedan test gluv je ko top. KAze dr samo da nije skroz stradao slusni aparatuser posted image 25.01. kontrola do tad taj sprej i da dizemo imunitet sa imuno glukanom i to je to.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 13:49:32   
pari
Ni privatno?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 13:49:52   
Ana RR
O bre Ljišo, pa valjda nije stradao toliko :( Nadam se da će biti ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 14:05:06   
Maraj
Ljiso i nama su davali taj momensa sprej za L. Mislim da smo ga koristili neka 3 meseca

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 14:47:50   
Misha i Ljisha
Pa sad svjedno ne moze jer je pun sekreta u usima. Tako da moramo taj sprej prskati i rekla je kad ga uspavaju odradice i Beru odmah.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 15:05:01   
Maraj
Ljiso jel zna on da duva nos, da mu cistis svaku dan sa marisolom?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 15:12:10   
Tiziana
Ljiso, a jel se on vama odaziva kad ga pozovetee, jel reaguje?

Kad prica, jel prica kroz nos? 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 11/20
16.11.2020 17:16:24   
smeško
Pa sto ne stave cevcice, one tome i sluze? J****a ih ta korona vise! Jok, dete treba da ogluvi! 

Izvini, poludeh kao da je moje u pitanju! 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here